Oceny (7)

Wiktor
Termin usługi: grudzień 2022 

Obsługa jak na najwyższej klasie, jestem stałym bywalcem i nigdy nie zawodzili. Czy to drinki z karty, czy przez nich wymyślone, zawsze podane szybko i smacznie. Muzyka jest ok, nie mój klimat ale wiadomo, każdy ma inny gust. Smaczne przekąski, ceny bardzo przystępne jak na Trójmiasto. Polecam każdemu wpaść i się samemu przekonać.

Puby

6.0
stach
Termin usługi: marzec 2022 

Dramat. Tania speluna. Obsługa poziom kultury dopasowany do gości którzy tam przychodzą.

Puby

2.0
Monika I Rafał I Szymon
Termin usługi: styczeń 2020 

Jak dla nas mega obsługa, klimat , barmani znają się na tym co robią . służą pomocą w każdej sprawie. Jesteśmy zadowolonymi klientami od zawsze i na zawsze

Puby

6.0
Karolina
Termin usługi: sierpień 2019 

Szoty bardzo dobre i w przystępnej cenie jak na Gdańsk. Jednak obsługa u płci pięknej do poprawy. Pani barbanka była zajęta rozmową-flirtowaniem z mężczyznami obok. Widziała nas - kobiety, że stoimi przy barze i ewidentnie chcemy coś zamówić. Po 10 minutach wyszłyśmy z baru bez kolejnego zamówienia.

Puby

3.8
Pawel
Termin usługi: marzec 2019 

super miejsce na spedzenie czasu w dobrym towarzystwie

Puby

6.0
Damian
Termin usługi: listopad 2018 

To jaka wy macie obsluge wola o pomste do nieba. Jak moze czlowiek na barze mowic ze limitowana 2 zlotowka nie jest polskim nominalem i ze jej nie przyjmie bo jeszcze takiej nie widzia? Ze ma 21 lat i to dla tego... No szok! I jeszcze zapytanie po co Wam te dzwonki skoro nikt na nie nie reaguje a jak sie zamowi dwa drinki podstawowe czyli wodka z cola barman po zrobieniu jednego drinka pyta czy cos jeszcze bylo? Oprucz cen ktore sa mega aktrakcyjne jak na centrum Gdanska spadacie w dol przez tego typu zachowania waszej obslugi... Jakies szkolenia im zrobcie moze a pewnie bedzie duzo lepiej ;)

Puby

4.7
barbara
Termin usługi: październik 2018 

Super lokal atmosfera przyjazna obsługa bardzo miła ceny na każdą kieszeń jednym słowem ok . polecam !!!

Puby

6.0