Mobilbox - kontenery wynajem i sprzedaż

Mobilbox

Wybierz numer

885-549-004
z...@mobilboxcontainer.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:00 więcej
  • Zdjęcie 1/1 - Mobilbox Gdańsk 4
 

O nas

Mobilbox to dynamicznie rozwijająca się firma działająca nieprzerwanie od 1997 roku. Podstawowym obszarem działalności Grupy jest wynajem i sprzedaż kontenerów biurowych, budowlanych, sanitarnych, morskich, magazynowych transportowych.
Mobilbox  świadczy również transport, montaż, naprawę, modyfikację i wyposażenie kontenerów. Ponadto, Mobilbox oferuje wynajem do kontenerów mebli, klimatyzatorów, wyposażenia do biur. W kontenerach montowane są grzejniki elektryczne, okna i drzwi panoramiczne, schody i podesty stalowe, tarasy, zadaszenia do kontenerów, żaluzje, okładzin.
Sprzedajemy części do kontenerów - naroża do kontenerów, uszczelki do kontenerów, ściągi wewnętrzne kontenerów, ściągi zewnętrzne kontenerów, kratka wentylacyjna do kontenerów morskich, sklejka podłogowa, zawias do drzwi kontenera morskiego, rygle do kontenera morskiego,
 
Mobilbox dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynieryjno-techniczną, dzięki której skutecznie i dynamicznie realizuje wynajem kontenerów, sprzedaż kontenerów, montaż budynków modułowych jak bura, siedziby firm, zaplecza socjalne. 
Wykonujemy projekt kontenera lub budynku modułowego oraz pełne rozplanowanie wynajmowanego wyposażenia.
Nieustannie powiększamy flotę kontenerową, wprowadzamy innowacyjne produkty, aby nasi klienci mogli znaleźć rozwiązania, które najlepiej pasują do ich sprecyzowanych wymagań. Kontenery można kupić lub wynająć bezpośrednio w naszych oddziałach w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Rzeszowie, Katowicach, Szczecinie, Poznaniu i Łodzi.

Zapraszamy do kontaktu: 


Monika Zaradkiewicz
Handlowiec
885 549 004
zaradkiewicz@mobilboxcontainer.pl
 

Najczęściej zadawane pytania

Czym zajmuje się Mobilbox?
Mobilbox to międzynarodowa firma zajmująca się wynajmem i sprzedażą kontenerów, budynków modułowych i wyposażeni.
Czy mobilbox montuje obiekty moduóowe z kontenerów?
TAK. Mobilbox montuje obiekty modułowe z kontenerów na terenie całego kraju. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w trym zakresie.
Czy mozna u Was dostastać cześci do kontenerów?
Oczywiście! W swojej ofercie posiadamy również części do kontenerów biurowych, budowlanych, sanitarnych, morskich i magazynowych.
Polecamy kości do kontenerów, narożniki do kontenerów, uszczelki do kontenerów, panele do kontenerów, obróbki do kontenerów, rygle i zamknięcia do kontenerów oraz zawiasy do drzwi kontenerów morskich i magazynowych.
Zapewniamy montaż.
Czy macie meble na wynajem?
Poza szeroką ofertą mebli biurowych na wynajem, oferujemy sprzęt RTV i AGD. W celu lepszego zapoznania się z naszą pełną wynajmu, zapraszamy na naszą stronę. https://mobilbox.pl/wyposazenie-kontenerow/
Jakie miasta obsługujecie z oddziału Kontenery Gdańsk?
Obsługujemy wiele miast z oddziału Gdańsk. Nasze kontenery dostarczamy do Olsztyna, Grudziądza, Słupska, na Hel, do Gdyni oraz do Sopotu.
Zapraszam do kontaktu
Monika Zaradkiewicz
+48 885 549 004
m.zaradkiewicz@mobilbox.pl