Najlepsze restauracje Sopot

Oceny (5)

Mariola
Termin usługi: luty 2020   

Cudowne miejsce! Przepiękny widok, pyszna kuchnia i rewelacyjna obsługa (pozdrawiamy Pana Szymona). Byliśmy z kontrahentami na kolacji, wyszliśmy najedzeni i zachwyceni! Nasi goście bardzo zadowoleni.

Restauracje

6.0
Marta
Termin usługi: maj 2019   

Jak najbardziej polecam! Byłam już kilka razy- za każdym kolejnym zachwycam się jeszcze bardziej. Przepyszne jedzenie- kaczka fantastyczna, halibut idealny! Nic dodać nic ująć. Kuchnia jest niesamowita, obsługa na najwyższym poziomie, do tego wszystkiego przyjemne, nowoczesne wnętrza. Wrócę na pewno- tym razem na taras zewnętrzny, z którego widok jest przepiękny! Polecam zarówno na rodzinny obiad jak i przyjęcie w większym gronie:)

Restauracje

6.0
AnnaKozak
Termin usługi: maj 2019   

Pyszne jedzonko z widokiem na morze ! :) brakowało takiego miejsca na mapie Trójmiejskiej gastronomii , restauracja pięknie urządzona , bardzo miło spędziliśmy czas ze znajomymi , podziękowania dla całej ekipy

Restauracje

6.0
Nowi klienci
Termin usługi: marzec 2019   

Przepyszne jedzonko w centrum Sopotu! Byliśmy na rodzinnym obiadku ( po rekomendacji znajomych ) i nie zawiedliśmy sie! Na samą myśl o pierogach z kaczką cieknie mi ślinka :) i ten widok morza.. nie ma lepszego w Sopocie. Nowi, stali goście :)

Restauracje

6.0
Jola
Termin usługi: luty 2019   

Ciężko aż nie wystawić pozytywnej opinii. Dania przepyszne - pierogi z kaczką oraz udo z kaczki numer 1 . W dodatku sympatyczna obsługa i widok - perfekcyjnie. Uwielbiam to miejsce.

Restauracje

6.0