Moje Łazienki.pl

Moje Łazienki.pl

Wybierz numer

58 714-14-77 609-399-995
s...@mojelazienki.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
  • Zdjęcie 1/30 - Moje Łazienki.pl Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/30 - Moje Łazienki.pl Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/30 - Moje Łazienki.pl Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/30 - Moje Łazienki.pl Gdynia +27 1
 

Artykuły o nas

O nas

Projekty łazienek od pomysłu do wykonania.
Kabiny Radaway i Sanswiss, tradycyjne i na wymiar. Od pomiaru do montażu.
Lustra na miarę, mozaiki wg pomysłu klienta.
Armatura łazienkowa, ceramika, wanny i cała masa płytek ceramicznych.
Robimy łazienki zawodowo!!!
Masz pomysł, szukasz płytek ceramicznych, kabiny, wanny, umywalki, wc, armatury. Przedstaw nam swoje potrzeby, porozmawiaj o nich, jesteśmy przekonani, że sprostamy wymaganiom.
Szukasz nietypowej kabiny prysznicowej, szafki pod umywalkę wg Twojego pomysłu, mozaiki wykonanej na zamówienie, ciekawego lustra. Inni rozkładają ręce, my zapraszamy.
Nie masz pomysłu, przyjdź- stworzymy łazienkę od projektu po wykonanie.
Moje Łazienki są naszą pasją, bo choć każda jest czyjaś- to wszystkie są moje. U nas w firmie tak podchodzimy do ludzi, jeśli mają wymagania, to super, jeśli mają ciekawe pomysły, jeszcze lepiej, jeśli nie mają pomysłu, a chcą nas posłuchać, będzie ciekawie. My też słuchamy, naprawdę.

Oceny (6)

Piotr
Termin usługi: październik 2022

Polecam z czystym sumieniem. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Projekt małej łazienki w bloku wykonany rzetelnie, fachowe doradztwo, rzeczowa rozmowa, wyjaśniona każda wątpliwość. Najwyższy poziom dbania o klienta. Polecam!

Armatura łazienkowa

6.0
Michał
 

Łazienki mieliśmy już zaprojektowane i to czego nam było potrzeba to dobranie odpowiednich płytek oraz armatury. Pan Wojtek zadbał o wszystko, podpowiedział, który producent jest najlepszy w danej kategorii, gdzie nie warto przepłacać. Wszystko dowiezione na budowę 20km od Gdyni. Nawet w momencie gdy zamówione płytki zaginęły gdzieś w spedycji, Pan Wojtek był w stanie rozwiązać problem. Polecam serdecznie, bo z profesjonalistą pracuje się po prostu przyjemnie i bezstresowo.

Armatura łazienkowa

5.8
Agnieszka
 

Sklep niepozorny, trafiłam tam z polecenia i nie żałuję. Sama nie byłam pewna czego chcę, ale teraz wiem, że łazienka wyszła dokładnie taka, jaka miała być. Pan Wojtek doradzał, opowiadał, zmienił mój punkt widzenia- na plus oczywiście , Pani Natalia zaprojektowała- efekt świetny. Nie musiałam się martwić o dostawy, nie musiałam czekać na kurierów w środku dnia (jak to bywa przy zamawianiu z internetu). Pan Wojtek i Pani Natalia mieli również kontakt z wykonawcą łazienki, więc nie musiałam tłumaczyć co i jak. Łazienka jest na lata- warto zapłacić parę groszy więcej dla takiego serwisu i takiej jakości.

Armatura łazienkowa

5.6
Magda
 

Naprawdę bardzo dobra obsługa, polecam w szczególności osobom niezdecydowanym, które nie mają pomysłu na łazienkę. Bardzo ciekawe projekty łazienek. Bardzo dobre doradztwo, cierpliwość i duża wiedza sprzedającego. Proponowane materiały są wysokiej jakości i można liczyć na rabaty. Polecam gorąco.

Armatura łazienkowa

5.6
zadowolny klient
Termin usługi: 2015

Niepozorny sklepik, ale urządziliśmy z jego pomocą całą łazienkę. Możliwość zamówienia praktycznie czegokolwiek potrzeba. Konkurencyjne ceny. Największą zaletą jest ogromna wiedza Sprzedającego, który pomoże rozwiązać klientowi dowolny napotkany przy wykończaniu problem. Polecam też usługi zaprzyjaźnionej ze sklepem Pani architekt, z jej pomocą efektownie i efektywnie wykorzystaliśmy każdy cm2 pomieszczenia.

Glazura, terakota

6.0
Paweł
 

Pan Wojtek jest profesjonalistą i ma wiedzę na temat każdego produktu, który u siebie sprzedaje. Kupiliśmy u niego całą łazienkę razem z projektem. Dostaliśmy piękny projekt, a z Panem Wojtkiem przegadaliśmy każdą zakupioną rzecz. Sami byśmy nie dali rady ogarnąć naszej małej łazienki. Polecamy!

Armatura łazienkowa

5.0