Multihouse Nieruchomości

Multihouse Nieruchomości

Wybierz numer

571-309-201 571-309-200
b...@multihouse-nieruchomosci.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
 

O nas

Od ponad 23 lat dzielimy się naszym bogatym doświadczeniem. Naszym celem jest rzetelna obsługa Klienta w zakresie wszelkich transakcji na rynku nieruchomości. Zajmujemy się kupnem, sprzedażą i wynajmem nieruchomości

Zajmujemy się wszystkimi aspektami przeprowadzanych transakcji, czuwając nad przebiegiem całego procesu zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Angażujemy się w pracę z Klientem począwszy od poznania jego oczekiwań, poprzez wyszukanie właściwej oferty, aż do złożenia podpisu na umowie najmu czy akcie notarialnym.

Doskonale znamy lokalny rynek nieruchomości. Naszym celem jest realizacja skutecznych i korzystnych dla obu stron transakcji.
Dbamy o to by większość ofert pozyskiwanych przez nas i reklamowanych na portalach branżowych, posiadała przejrzyste rzuty nieruchomości, oraz zdjęcia doskonałej jakości.

Wyróżnia nas profesjonalna, rzetelna obsługa oraz indywidualne podejście do każdego z klientów. Pragniemy, aby zadowoleni klienci, wracali do nas ponownie.

Oceny (4)

Robert Orzechowski
Termin usługi: styczeń 2024

Bardzo dobra współpraca. Doskonałe doradztwo. Wzorowy nadzór nad przeprowadzeniem transakcji. Dziękuję.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Elżbieta Olszewska
Termin usługi: wrzesień 2023

Profesjonale podejscie do klienta i jego potrzeb. Pełna informacja i pomoc we wszystkich sprawach związanych z wynajmem lub sprzedażą mieszkania. Dzięki pracy Pana Romana załatwianie wszelkich formalności jest łatwe. Polecam zawodowca w dziedzinie wynajmu i sprzedazy nieruchomości.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Zadowolony klient
Termin usługi: maj 2023

Fachowa i profesjonalna obsługa. Firma warta polecenia.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję

Anna
Termin usługi: luty 2023

Biuro spełniło moje oczekiwania w 100%! Pan Roman przeprowadził całą transakcje informując mnie o każdym etapie działania, wyjaśnił mi pojawiające się wątpliwości i z wyprzedzeniem dając znać jakie dokumenty będą potrzebne w następującej kolejności. Naprawdę świetna współpraca z biurem, Pan był bardzo pomocny nawet po zakupie nieruchomości. ️ Kupiłam mieszkanie szybciej niż zakładałam Pan Roman jest osobą bardzo miłą i zaangażowaną i widać że ta praca jest jego powołaniem. Życzę wszystkim tylko takiego pośrednika.

Odpowiedź obiektu:

Pani Aniu bardzo dziękuję za dobrą ocenę, miło było Panią poznać. Mam nadzieję że wkrótce spotkamy się przy wynajmie

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0