Multikino Gdańsk

Multikino Gdańsk

Wybierz numer

552-736-430
G...@multikino.pl pokaż
 

TV Filmy

Multiponiedziałki, czyli bilety za 15 zł!
422

Multiponiedziałki, czyli bilety za 15 zł!

O nas

Multikino w Gdańsku zostało otwarte w listopadzie 2000 roku. Było to czwarte Multikino na mapie Polski. Multipleks jest zlokalizowany w sąsiedztwie Opery Bałtyckiej. Ma jeden poziom i jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych oraz rodziców z małymi dziećmi (odosobnione miejsce z przewijakiem). Multikino ma 10 sal kinowych, które łącznie mogą pomieścić ponad 2 700 osób. Ponadto widzowie mogą liczyć na wyjątkowy komfort podczas oglądania filmów, dzięki wykonanym ze skóry ekologicznej fotelom VIP, które mają szersze podłokietniki z elementami drewna. Są one zlokalizowane w wybranej części każdej sali. Kino oferuje widzom zróżnicowany repertuar filmowy oraz cykliczne wydarzenia specjalne. Kasy biletowe są otwierane 15 minut przed pierwszym seansem, a zamykane 15 minut po starcie ostatniego seansu. Zastrzegamy sobie możliwość zmian w repertuarze. Kino oferuje możliwość wynajmu sal i organizacji eventów dla klientów korporacyjnych. Zapraszamy do rezerwowania biletów przez stronę internetową. W celu uzyskania dodatkowych informacji lub dokonania rezerwacji drogą telefoniczną zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią.

Cennik biletów dostępny tutaj >>>

Oceny (2)

Maria
Termin usługi: luty 2024

22 luty 2024 seans na godzinę 16.35 sala nr 7 Sala nie oświetlona,nogi można połamać, nie wiedziałam, że trzeba wziąć latarkę do kina

Kina

4.6
KD
Termin usługi: luty 2024

Dzisiejszy seans beznadziejny. 30 min reklamy, klimatyzacji przez całe 2 godziny nie włączyli. Gorąco jak w piekle. Fotele strasznie niewygodne, kto wymyślił układ foteli na wprost zamiast z przesunięciem. Jak jakiś dryblas usiądzie to pożegnaj się z filmem . Raczej już tam nie wrócę. Totalna porażka.

Kina

1.0