Murall Centrum Wspinaczkowe

Murall

Wybierz numer

58 728-49-55
g...@murall.pl pokaż
Otwarte do 23:00 więcej
  • Zdjęcie 1/17 - Murall Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/17 - Murall Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/17 - Murall Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/17 - Murall Gdańsk +14 1
 

O nas

ODKRYJ BOULDERING - CZYSTĄ RADOŚĆ WSPINANIA!

Murall to idealne miejsce dla wszystkich miłośników wspinaczki i osób, które wspinania chcą dopiero spróbować.

Ciesz się zabawą i korzyściami płynącymi z uprawiania najbardziej ogólnorozwojowego sportu. Jeśli lubisz ruch, aktywny styl życia i chcesz miło spędzać czas – bouldering jest dla Ciebie idealny. Wspinając się rozwiniesz mięśnie, o których istnieniu nawet nie wiedziałeś! Bouldering jak żaden inny sport szybko wzmocni i wymodeluje Twoje ciało.

OSOBY POCZĄTKUJĄCE zapraszamy na ZAJĘCIA WPROWADZAJĄCE Z INSTRUKTOREM, który wyjaśni i pokaże, o co w tym boulderingu chodzi, lub na samodzielne wspinanie po boulderach o różnych poziomach trudności. Zadbamy o odpowiedni instruktaż, tak by wspinanie od pierwszych chwil było bezpieczną rozrywką. Na miejscu wypożyczysz buty, więcej sprzętu nie potrzebujesz.

OSOBY WSPINAJĄCE SIĘ na pewno docenią kompletną bazę treningową jaką oferuje MURALL. Centrum oferuje ponad 1.000m2 powierzchni wspinaczkowej a na niej ponad 7.000 chwytów, układanych w świeże przystawki o różnych trudnościach. Zaplecze treningowe uzupełnia ściana obwodowa, trenażerownia (drążki, ciężary) oraz strefa rozgrzewki i rozciągania.

Jeśli chcielibyście pod profesjonalnym okiem instruktora doskonalić swoją technikę, rozwijać się wspinaczkowo i spędzać czas z podobnie pozytywnie zakręconymi osobami to zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszych SEKCJI WSPINACZKOWYCH.

WAŻNE: Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią planując wizytę nie zapomnij o ZGODZIE OPIEKUNÓW.
Po treningu wszystkich bez wyjątku zapraszamy na kawę, ciastko i chwilę relaksu.

Po treningu wszystkich bez wyjątku zapraszamy na kawę, ciastko i chwilę relaksu!

Najczęściej zadawane pytania

Czy trzeba mieć doświadczenie, żeby spróbować wspinaczki?
Nie, nie trzeba mieć żadnego doświadczenia, aby spróbować wspinaczki u nas! Oferujemy specjalne trasy i lekcje dla początkujących, które pomogą Ci nauczyć się podstaw wspinania i zaznajomić się ze sprzętem.
Jakie są godziny otwarcia waszej ściany wspinaczkowej?
Jesteśmy otwarci codziennie od 8:00 do 23:00. Godziny mogą się różnić w święta, więc zalecamy sprawdzenie naszej strony internetowej lub kontakt telefoniczny w celu uzyskania aktualnych informacji.
Czy są w ofercie lekcje wspinaczki dla początkujących?
Tak, oferujemy lekcje wspinaczki zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej zaawansowanych wspinaczy. Nasz wykwalifikowany personel instruktorów ma doświadczenie w pracy z osobami na każdym poziomie umiejętności, więc można zacząć bez obaw.
Co powinno się przynieść ze sobą na pierwszą sesję wspinaczkową?
Zalecamy przyniesienie wygodnego stroju sportowego, który nie ogranicza ruchów.