Muzo Stacja - Sale prób dla muzyków

Planowane otwarcie: 22 czerwca 2019
adres
80-001 Gdańsk, Uczniowska 46
(Letnica) pokaż na mapie
telefon
500-555-526, 500-555-277
e-mail
r...@muzostacja.com.pl pokaż
www
https://muzostacja.com.pl

Aktualne imprezy

O nas

Z wielką radością pragniemy obecnych oraz przyszłych muzyków poinformować, ze w dniu 22 czerwca 2019 roku RUSZAMY!!!
Serdecznie zapraszamy w sobotę 22 czerwca na dzień otwarty w którym dla Państwa zostaną udostępnione Sale Prób oraz Sala Koncertowa

W projekt Muzo Stacji zaangażowanych było wielu Polskich muzyków, dźwiękowców oraz akustyków. Każdy z nich przekazał nam swoje doświadczenie i wiedzę, którą zdobywał przez lata. Dzięki temu powstało Centrum Muzyczne, w którym znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Udostępniamy Tobie sześć sal wyposażonych w profesjonalny sprzęt, w których możesz grać, uczyć się i tworzyć projekty muzyczne. W życiu każdego muzyka przychodzi chwila kiedy czuje, że czas pokazać całemu światu jak wspaniałą muzykę tworzy. W Muzo Stacji do Twojej dyspozycji czeka też Sala Koncertowa. Jest to miejsce, w którym możesz zagrać koncert na żywo!

Sale Prób
W Muzo Stacji oddajemy do Twojej dyspozycji sześć sal prób przygotowanych przez muzyków, dźwiękowców oraz akustyków. Mala sala wokalna dla solistów, dwie sale średnie dla szaleńców, rockmanów oraz trzy dla najbardziej wymagających muzyków! Znajdź w Muzo Stacji swoje indywidualne brzmienie już dziś!

Koncerty
Muzo Stacja to miejsce, w którym spełnisz marzenie o występie na „dużej scenie”. Sala Koncertowa, profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, oświetlenie sceniczne to wszystko czego ci trzeba! Twój pierwszy koncert! Tego nie da się zapomnieć!

Wystawy
Wernisaż przy muzyce na żywo to idealne rozwiązanie, aby zaprezentować prace artystów w oryginalny i ciekawy sposób.
Istnieje możliwość dostosowania sali koncertowej pod dowolną formę prezentacji obrazów, rzeźb lub fotografii. Muzo Stacja to miejsce, w którym muzyka łączy się ze sztuką!

Teatr
Muzo Stacja to idealne miejsce dla artystów scenicznych. Sala wyposażona w scenę, oświetlenie, nagłośnienie doskonale nadaje się na kameralne spektakle oraz przedstawienia. Przygotuj sztukę i zaprezentuj ją przed szerszą publicznością!

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo