Muzo Stacja - Sale prób dla muzyków

Muzo Stacja

Wybierz numer

500-555-277
r...@muzostacja.com.pl pokaż
Otwarte do 21:55 więcej
  • Zdjęcie 1/15 - Muzo Stacja Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/15 - Muzo Stacja Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/15 - Muzo Stacja Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/15 - Muzo Stacja Gdańsk +12 1
 

TV Filmy

84

Muzo Stacja Gdańsk

Artykuły o nas

O nas

Wirtualny Spacer
https://muzostacja.com.pl/wirtualny-spacer/
W projekt Muzo Stacji zaangażowanych było wielu Polskich muzyków, dźwiękowców oraz akustyków. Każdy z nich przekazał nam swoje doświadczenie i wiedzę, którą zdobywał przez lata. Dzięki temu powstało Centrum Muzyczne, w którym znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Udostępniamy Tobie sześć sal wyposażonych w profesjonalny sprzęt, w których możesz grać, uczyć się i tworzyć projekty muzyczne. W życiu każdego muzyka przychodzi chwila kiedy czuje, że czas pokazać całemu światu jak wspaniałą muzykę tworzy. Jest to miejsce, w którym możesz zagrać koncert na żywo!

Sale Prób
W Muzo Stacji oddajemy do Twojej dyspozycji sześć sal prób przygotowanych przez muzyków, dźwiękowców oraz akustyków. Mała sala wokalna dla solistów, dwie sale średnie dla szaleńców, rockmanów oraz trzy dla najbardziej wymagających muzyków! Znajdź w Muzo Stacji swoje indywidualne brzmienie już dziś!
 

Oceny (2)

Maciej
Termin usługi: czerwiec 2019

Całkowicie nowy sprzęt i nie ma problemów z parkingiem Polecam !

Obiekty koncertowe

5.6
Incubus
  

Profesjonalne miejsce do grania. Kilka sal o różnym metrażu i wyposażeniu, do tego sala koncertowa na kilkadziesiąt osób. Miejsce marzenie. Z ogromnym potencjałem. Szczerze polecam i na pewno tam wrócę!

Placówki artystyczne

6.0