Naba House Ewa Jabłońska-Nabayaogo

Naba House

Wybierz numer

601-537-153
e...@nabahouse.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/29 - Naba House Sopot 4
  • Zdjęcie 2/29 - Naba House Sopot 3
  • Zdjęcie 3/29 - Naba House Sopot 2
  • Zdjęcie 4/29 - Naba House Sopot +26 1
 

O nas

Ponad dziesięć lat działalności na rynku nieruchomości premium i 16 lat w sprzedaży usług B2B dało podwaliny pod Autorską Ekspercką Agencję Nieruchomości NABA HOUSE.
Wraz z zespołem Pośredników z licencją doradzam, pomagam, inspiruję w obszarze inwestycji.
NABA HOUSE powstał z pasji i radości ze sprzedaży. Rynek nieruchomości i kontakt z Klientem to mój świat. Kocham Sopot i polskie morze. Odczuwam podziw dla Gdańska i sentyment do Gdyni.
Z przyjemności pomogę Państwu w zakresie sprzedaży Państwa mieszkania czy też domu oraz zakupu wymarzonej nieruchomości. Wynajem także obsłużę skutecznie i z radością. Wiem jak to robić, mam całą rzeszę Klientów, zadowolonych z moich usług jako agentki nieruchomości i właściciel Agencji. To już dziesięć lat doświadczenia na rynku trójmiejskim, z naciskiem na Sopot.
Rozpocznij współpracę, a przekonasz się o mojej skuteczności i profesjonalizmie. Wspiera mnie zespół profesjonalnych Pośredników Entuzjastów.

Staramy się bardziej ... dla Państwa... 

Ewa Jabłońska - Nabayaogo
właścicielka

ZESPÓŁ NABA HOUSE

Ewa Jabłońska-Nabayaogo        tel. 601 537 153      e-mail: ejablonska@nabahouse.pl
Dorota Zielińska                          tel. 735 193 899      e-mail: dzielinska@nabahouse.pl
Katarzyna Dowgiałło-Edel           tel. 787 995 065       e-mail:kedel@nabahouse.pl
Monika Czarnota.                        tel. 660 054 204      e-mail: mczarnota@nabahouse.pl
Aleksandra Malchow                   tel. 795 352 583.     e-mail: amalchow@nabahouse.pl

 

Oceny (90)

MM
Termin usługi: kwiecień 2024

Z czystym sumieniem możemy polecić Naba House. Profesjonalne wsparcie w każdym etapie sprzedaży - począwszy od zdjęć mieszkania, poprzez prezentacje, asystowanie podczas umów notarialnych. Dziękujemy za odpowiedzi na nasze pytania (również spoza sprzedaży naszego mieszkania).

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Romuald Osipowicz
Termin usługi: marzec 2024

Cudowna współpraca z Panią Kasią!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Bożena Słodczyk
Termin usługi: styczeń 2024

Jako nowa klientka Naba House pół roku temu miałam przyjemność poznać Panią Dorotę Zielińską agentkę nieruchomości z tego biura. Od samego początku do wzajemnej współpracy podeszła w sposób profesjonalny, rzetelny i sumienny. Pani Zielińska posiada bardzo dużą wiedzę o rynku nieruchomości. Potrafi przekazać tę wiedzę klientowi, wspierając go w każdym aspekcie związanym z wyszukaniem i umową zakupu mieszkania. Dzięki jej pracy i dużym zaangażowaniu zawarłam bardzo korzystną dla mnie transakcję. Pani Zielińska z własnej inicjatywy pomagała mi też załatwiać sprawy wykraczające poza zawartą umowę współpracy, np. w Urzędzie Miasta i we wspólnocie mieszkaniowej. Poza tym Pani Zielińska w kontaktach z klientem wykazuje się kulturą osobistą, od pierwszego spotkania wywarła na mnie dobre wrażenie i wzbudziła zaufanie. Jest cierpliwa i wyrozumiała dla klienta, poświęca wiele czasu i uwagi na wyjaśnianie wszystkich szczegółów dotyczących konkretnej prezentowanej nieruchomości oraz przepisów związanych z zakupem. Jest łatwo dostępna dla klienta, punktualna, zawsze oddzwania, poświęcała mi czas również w dni wolne od pracy. Serdecznie polecam Panią Dorotę Zielińską jako bardzo dobrego agenta!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Andrzej
Termin usługi: luty 2024

Sprawna i bardzo profesjonalna obsluga

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Marcin K.
Termin usługi: październik 2023

Serdecznie polecam współpracę z Naba House. Proces sprzedaży mieszkania bezpośrednio koordynowała Pani Dorota Zielińska (przy wsparciu równie profesjonalnych i sympatycznych koleżanek). Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania Pani Doroty, jej absolutnego profesjonalizmu, dyspozycyjności, otwartości na potrzeby klienta. Może brzmi to jak laurka, ale czuliśmy się zaopiekowani przez Panią Dorotę na każdym kroku tego niełatwego procesu. Wie, jak sprawić, aby klient był bezpieczny, no i zna rynek od podszewki. Wsparła nas również wydatnie przy zakupie mieszkania. Jeśli do tego dochodzi jeszcze bardzo sympatyczny charakter Pani Doroty, jej otwartość i serdeczność, to mamy wszystko, czego potrzebowaliśmy- a nawet więcej :) dziękujemy!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Ania
Termin usługi: sierpień 2023

Bardzo polecam współpracę z Naba House. Są bardzo skuteczni. Szczególnie Pani Dorota Zielińska wykazała się dużą determinacja i zaangażowaniem w poszukiwaniu klientów ale także służyła wsparciem i pomocą na każdym etapie współpracy, a w szczególności przy samej transakcji sprzedaży, która przebiegła szybko i bezproblemowo. Jednocześnie wszystkie Panie są bardzo sympatyczne.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Grazyna
Termin usługi: czerwiec 2023

Ostatnio przeżyłam ,,senioralna,, przygodę życia związana ze sprzedażą mojego dużego mieszkan i jednocześnie kupnem mniejszego lokum.Zdecydowałam sie dokonać tego poprzez Agencje Nieruchomości naba hause. nie zdawałam sobie sprawy ile haczyków i ,,niespodzianek,, mnie czeka.Gdyby nie wspaniała pomoc ze strony Pani Ewy Jablonskiej-Nabayaogo i Pani Doroty Zielinskiej nie poradziłabym sobie.Profesjonalne i zarazem bardzo osobiste podejście do mojego problemu zostało zwieńczone sukcesem.Jestemszczesliwa i bardzo wdzięczna za okazana mi troskę,ciepło i zaangażowanie obu Pan.Jeżeli ktoś myśli o zmianie mieszkania to z całego serca polecam Agencje Nieruchomości naba hause .

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Artur
Termin usługi: lipiec 2023

Korzystałem z Biura Naba House przy sprzedaży swojego mieszkania. Pani Dorota Zielińska na każdym etapie wykazała się profesjonalizmem, dbałością o szczegóły. Byliśmy w ciągłym kontakcie. Bardzo polecam współpracę !!!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
A. N.
Termin usługi: lipiec 2023

W maju 2023 z pomocą Pani Doroty Zielińska z agencji Naba House kupiliśmy mieszkanie w Sopocie. Jesteśmy pod wrażeniem jak sprawnie zorganizowano dla nas ten proces. Od momentu przedstawienia oferty do sfinalizowania transakcji mieliśmy ogromne wsparcie od wiarygodnej, serdecznej osoby, z imponująca wiedza o rynku nieruchomosci, która odpowiadała na każde zapytanie, odbierając telefony nawet po godzinach pracy. Nasza współpraca nie zakończyła się w momencie przejęcia mieszkania, również potem Pani Dorota pomagała przy przenoszeniu własności mediów. Pani Dorota razem z właścicielka Panią Ewa starały się przewidzieć na jakie trudności urzędowe możemy się natknąć i pomogły nam je zminimalizować. Zakup nieruchomosci to ważna decyzja i z cala pewnością mogę polecić agencje NaBa House bo robi fantastyczna robotę.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Sylwia
Termin usługi: czerwiec 2023

Profesjonalna , rekordowa obsluga Agencji Naba House ! Zaangazowanie , mila i zyczliwa atmosfera sprzyjala nam przy sprzedazy App. Serdecznie polecam !

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Barbara
Termin usługi: luty 2023

Współprace z biurem w osobach p Ewy i p Kasi mogę podsumować w kilku słowach; profesjonalizm,sprawność,rzetelność,bezpieczność. Polecam bardzo.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Elżbieta
Termin usługi: listopad 2022

Obawiałam się wielu nieprzewidywalnych problemów związanych z transakcją - i tu miłe rozczarowanie- pomoc w skompletowaniu dokumentów, możliwość konsultacji 24/7, cierpliwość w wyjaśnianiu zawiłości z tym związanych - słowem super współpraca daleko wykraczająca poza obowiązki agencji nieruchomości. Pani Dorota Zielińska - przemiła, konkretna, pilnujaca osobiście żeby wszystko "zagrało". Jestem wdzięczna za okazaną pomoc - teraz już z perspektywy jeszcze raz bardzo dziękuję.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Lucjan Siwczyk
Termin usługi: listopad 2022

Już drugi raz w ostatnich kilku latach mieliśmy przyjemność korzystać z usług Pani Ewy Jabłońskiej-Nabayaogo przy zakupie mieszkania. Rzetelnie i uczciwie przedstawiona oferta, pomoc przy negocjacji ceny i elastyczna prowizja ,bardzo sprawnie przeprowadzona prezentacja i transakcja pozwala nam po raz kolejny potwierdzić najwyższy profesjonalizm Agencji Pani Ewy. Z czystym sumieniem możemy zarekomendować agencję Naba House Ewa Jabłońska-Nabayaogo każdemu kto chce bezstresowo dokona transakcji na rynku nieruchomości w Trójmieście. z poważaniem Jolanta i Lucjan Siwczyk

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Ania
Termin usługi: listopad 2022

Kontakt i obsługa rewelacyjna, do tego szybka. Pani Kasia pomogła nam wynająć nasze mieszkanie tak naprawdę w kilka dni i wybrać odpowiedniego wynajmującego. Bardzo polecamy i na pewno skorzystamy jeszcze raz! Ania i Tomasz

Wynajem mieszkań

6.0
Ewa O.
Termin usługi: październik 2022

Biuro Nieruchomości naba house poleciła mi koleżanka jako solidną wiarygodną Firmę o wysokim poziomie usług i w pełni się o tym przekonałam. Bardzo dziękuję za opiekuna Pana Macieja, to kompetentny i rzetelny pośrednik nieruchomości, a na dodatek bardzo sympatyczny. Wynajął moje mieszkanie szybko i sprawnie. Dziękuję i liczę na dalszą współpracę. Ewa O.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Elżbieta, Cezary
Termin usługi: październik 2022

Serdecznie polecam usługi Agencji Naba House, szczególnie profesjonalizm i zaangażowanie p. Moniki Czarnoty. Transakcja zakupu przebiegła w sposób uporządkowany, duży plus za dobrą obsługę notarialną. Polecamy!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Ewa i Krzysztof
Termin usługi: październik 2022

Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług Agencji nabahouse. Współpracować z osobami z Agencji to sama przyjemność. Pani Monika Czarnota poświęciła nam swój czas nie oglądając się na godziny. W każdej chwili byłą nam pomocna i do dyspozycji. Pani Dorota z kolei profesjonalnie zrobiła zdjęcia mieszkania potrzebne do przedstawienia go w ofercie. Gdy pojawiły się jakieś problemy wkraczała Pani Ewa i szybko i profesjonalnie je rozwiązała. Współpraca z taką ekipą należała do do przyjemności i bezstresowego załatwienia wszystkich spraw. Jesteśmy wdzięczni za tak miłą i profesjonalną postawę przemiłych Pań z Agencji. Polecamy wszystkim tę Agencję. Wybierzcie tę Agencję, która jest super, super,super.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Piotr
Termin usługi: sierpień 2022

Jestem bardzo zadowolony z obsługi Biura Naba House. Pani Kasia to bardzo profesjonalna osoba - przeprowadziła nas przez proces zakupu nieruchomosci bezproblemo.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Zadowolony klient
Termin usługi: wrzesień 2022

Bardzo miła profesjonalna obsługa . Jestem bardzo zadowolona ze współpracy .firma działa prężnie i fachowo swoim klientom oferuje bezpieczne transakcje szeroki dostęp do konsultacji prawniczej w razie potrzeby czy życzenia klienta ,jest dodatkowym atutem. Polecam wszystkim którzy chcą szybko bezpiecznie i z dużym komfortem oferowanym przez firmę sprzedać lub kupić nieruchomość

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Danusia i Piotr
Termin usługi: lipiec 2022

Od samego początku współpracy kontakt z Panią Katarzyną Dowgiałło-Edel wysoce profesjonalny i bardzo życzliwy. Pani Katarzyna niezwykle cierpliwa i otwarta na nasze potrzeby i oczekiwania. Dawało to duże poczucie bezpieczeństwa i wygody, bo zakup mieszkania był na odległość. Po zakończeniu transakcji Pani Katarzyna podtrzymuje kontakt, co jest bardzo miłe. Ponadto wykazuje duże chęci pomocy w organizacji adaptacji mieszkania. Niezwykle przy tym pogodna, uśmiechnięta i kontaktowa. Niewątpliwym dodatkowym atutem, poza profesjonalizmem usług, w relacji z Panią Katarzyną jest jej urok osobisty i aparycja.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0