Restauracja Nad Potokiem

Restauracja Nad Potokiem

Wybierz numer

58 340-89-29 512-494-390
b...@restauracjanadpotokiem.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
  • Zdjęcie 1/22 - Restauracja Nad Potokiem Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/22 - Restauracja Nad Potokiem Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/22 - Restauracja Nad Potokiem Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/22 - Restauracja Nad Potokiem Gdańsk +19 1
 

O nas

Zapraszamy do Restauracji Nad Potokiem. U nas zasmakujesz świeżych dań oraz piękna i spokoju. Zorganizujemy Dla Ciebie imprezę okolicznościową, spotkanie w gronie znajomych, romantyczną kolację, a nawet wesele w jednej z najpiękniejszej scenerii...

Oceny (13)

Romuald
Termin usługi: kwiecień 2024   

jestem smakoszem zupy rybnej i taką wspaniałość jadam tylko "Nad Potokiem"- rewelacja!!!

Restauracje

5.7
Lokerson
Termin usługi: październik 2023   

Masakra jedzenie w stosunku do ceny

Restauracje

1.0
Margareta
Termin usługi: maj 2023   

Mieliśmy tam większa imprezę rodzinna. Wszyscy zadowoleni, piękne miejsce, bardzo smaczne jedzenie, profesjonalna obsługa.

Restauracje

5.8
Maniek
Termin usługi: maj 2023   

Super obsługa kucharz rewelacja ceny duże ale warto raz na jakiś czas

Restauracje

5.7
Daniel
Termin usługi: kwiecień 2023   

Smaczne jedzenie, miła obsługa, wszystko ogólnie w porzadku

Restauracje

6.0
Mariusz
Termin usługi: kwiecień 2023   

Winnica - dolna sala restauracyjna Nad Potokiem - klimatycznie, smacznie, elegancko ale... Jesteśmy świeżo po imprezie weselnej więc nasze uwagi nie posłuża za instrukcję obsługi na kolejnych nowożeńców. 1. Salka max na 40 osób plus 2-3 osoby techniczne czyli DJ, fotograf plus ewent.kamerzysta. Więcej niż 20 par swobodnie nie zatańczy z powodu...braku miejsca. 2. Wentylacja..temp.na zewnątrz 10-15'c, otwarte non stop drzwi a duszno i parno. 3. Parking - jeżeli w tym samym czasie są w restauracji 2 imprezy to niestety będzie sytuacja, że część gości i / lub para młodych / nie zaparkuje przed restauracją ani nigdzie w sąsiedztwie i wtedy pozostaje rozwiązanie mało komfortowe i drogie - parking płatny Hetel Posejdon i specerek 250m. 4. Toalety - pomieszczenie poniżej poziomu wod-kan więc problem z ciśnieniem wody, spłukiwaniem i odpływem gwarantowany /3 krotnie w trakcie imprezy korzystaliśmy z usług obsługi / i był to duży problem. Koniecznie trzeba to usprawnić bo to może położyć wesele. 5. Obsługa - sprawna, akustyka - dobra, wyżywienie - dobre, cena - akceptowalna, wystrój - ładny ale i tak konieczne jest wsparcie zewn. firmy dekoracyjnej /balony, kwiaty, tablice itp/.

Restauracje

4.5
Ania
Termin usługi: kwiecień 2023   

Mieliśmy tutaj wesele tydzień temu/kwiecień 2023/ . Obsługa bardzo miła, życzliwa, chętna do pomocy. Każda sprawa, problem zgłoszony przez nas przed weselem , w trakcie oraz po- był natychmiast rozwiązywany. Jedzenie bardzo dobre/oczywiście zależy od wariantu menu, które się wybierze/, stoły nie świeciły pustką- były uzupełniane brakującym daniem . No i oczywiście jeszcze jeden pozytyw - blisko morze nad które można się udać aby poczuć powiew wiatru od morza. Pozdrawiam Ania

Restauracje

4.7
Ania
Termin usługi: kwiecień 2023   

Organizowaliśmy tam chrzciny i jesteśmy bardzo zadowoleni, nasi goście również. Pyszne jedzenie, piękny wystrój, wszystko super zorganizowane. Te negatywne komentarze to chyba konkurencji ;)

Restauracje

6.0
Darek
Termin usługi: styczeń 2023   

Na 3 dania główne 2 były praktycznie niezjadliwe. Dzik przesolony na tyle, że nie było czuć innych smaków. Żeberka nieumiejętnie cięte (dużo chrząstek), niezamarynowane, dość twarde. Jedynie dorada się obroniła. Dodatkowo w daniach brakowało niektórych elementów, które były opisane w menu. Kelner niby widział, że porcje ledwo ruszone, niby zapytał czy smakowało, ale konstruktywne uwagi grzecznie zbył. Nie wrócę, nie polecam.

Restauracje

2.3
Marcin
Termin usługi: grudzień 2022   

Mieliśmy tam wesele i do tej pory wpadamy kilka razy w roku odwiedzić to miejsce. Bardzo polecam. Ceny wiadomo, że wyższe niż w mleczaku ale sezonowe potrawy pyszne.

Restauracje

5.7
Bartosz
Termin usługi: listopad 2022   

Piękny wystrój pyszne jedzenie i niesamowita obsługa

Restauracje

6.0
Krzysztof
Termin usługi: październik 2022   

Koszmar... Chyba najgorsza restauracja w Trójmieście.

Restauracje

1.3
Kinga
Termin usługi: czerwiec 2022   

Drogo Jakosc nie adekwatna do ceny.

Restauracje

2.7