Przedszkole Montessori Nasz wspólny świat

Przedszkole Montessori Nasz wspólny świat

Wybierz numer

608-650-772
t...@montessori-edu.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/29 - Przedszkole Montessori Nasz wspólny świat Sopot 4
  • Zdjęcie 2/29 - Przedszkole Montessori Nasz wspólny świat Sopot 3
  • Zdjęcie 3/29 - Przedszkole Montessori Nasz wspólny świat Sopot 2
  • Zdjęcie 4/29 - Przedszkole Montessori Nasz wspólny świat Sopot +26 1
 

TV Filmy

30

"Od Morza do Tatr"

O nas

100% Montessori, domowa atmosfera, zdrowe odżywianie... i duuuużo aktywności ;)
sprawdź: www.montessori-edu.pl
Pozdrawiamy :)
Uwaga ...

Trwa nabór na nowy rok szkolny dzieci urodzonych między styczniem a kwietniem 2021 roku     formularz zgłoszenia

16 lipca 2022 zapraszamy na Warsztaty dla Rodziców "Montessori dla najmłodszych" oraz spotkanie rekrutacyjne 

Oceny (11)

Natalia
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: marzec 2024

Już od prawie trzech lat jesteśmy częścią społeczności Naszego wspólnego świata. Kameralne grupy, wykwalifikowana kadra, codzienne wyjścia na dwór, biegłość we wdrażaniu pedagogiki Montessori i dbałość o rozwój każdego z dzieci to główne atuty które zauważamy każdego dnia. Ważny jest dla nas tez dobry kontakt z nauczycielami, zawsze kiedy rodzic ma potrzebę omówić kwestie związane ze swoim dzieckiem jest taka możliwość, a dodatkowo pod koniec każdego semestru nauczyciel prowadzi spotkanie indywidualne z rodzicami dziecka. Można liczyć też w placówce na bardzo dobre wsparcie pedagogiczno-psychologiczne. Polecamy całym sercem!

Przedszkola

6.0
deedee0075@gmail.com
Termin usługi: marzec 2024

Wspaniale przedszkole, w którym stosowana jest metoda Montessori. Moje drugie dziecko chodzi już do tego przedszkola i to co dziecko odebrało we wczesnym nauczaniu, procentuje dziś w szkole. Zupełnie inne postrzeganie matematyki czy zasad językowych. Chęć pozyskiwania wiedzy samemu. Dzieci uczą się współpracy, tolerancji i miłości do zwierząt i natury. Bardzo polecam. Wspaniała kadra, cudowna, zaangażowana Pani dyrektor.

Przedszkola

5.8
agata
Termin usługi: marzec 2024

mam dwoje dzieci ktore uczeszczaja do NWS od grudnia 2020 corka zaczela majac 15m, syn 18m - warunkiem jest by dziecko potrafilo chodzic jestem bardzo zadowolona z wyboru dzieci od malego uczone sa samodzielnosci (w tym higiena rak, duze wsparcie przy odpieluchowaniu), nabywaja zdrowych nawykow zywieniowych, 'nasladuja' codzienne zycie wszystko w atmosferze ogromnego szacunku Panie zwracaja sie do dzieci spokojnie, wyczekuja reakcji przejscie do starszej grupy jest plynne - nie ma wiec mowy o adaptacji w grupie pkolnej - dzieci znaja sie na wzajem znaja Panie i przestrzen - kiedy w okolicach 3rz rezygnuja z drzemki sa zapraszane na zajecia do 'starszakow' zarowno w grupie starszej jak i mlodszej poza typowo montessorianskimi pracami z pomocami jest przestrzen na rozne ciekawe aktywnosci i wspolne wyjscia mysle ze niewiele jest takich miejsc na pkolnej mapie Trojmiasta dlatego jestem bardzo wdzieczna ze udalo mi sie znalezc NWS i moge byc czescia tej spolecznosci polecam! moja ocena to 5/6 bo nie ma placowek idealnych jednak NWS do idealy stale dazy - bardzo mi to odpowiada

Przedszkola

5.0
Zuzanna Krawiec
Termin usługi: marzec 2024

To najlepsze miejsce w jakim można zostawić malucha pod opieką. Bardzo obawialiśmy się, jak będzie przebiegała adaptacja u naszego synka, który ciężko znosi rozstania. Mieliśmy wsparcie przez cały okres adaptacji i później. Kiedy rok temu zapisaliśmy Antosia do przedszkola Nasz Wspólny Świat nawet nie wyobrażaliśmy sobie jakie wspaniałe to będzie miejsce. Kadra ze wspaniałym podejściem do dzieci, świetny kontakt z rodzicami, indywidualne podejście. Polecamy z całego serca!

Żłobki

6.0
Marcin Kałkus
Termin usługi: marzec 2024

Jako rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni za wszystkie chwile spędzone w przedszkolu Nasz Wspólny Świat. Wspaniała kadra, która jest zawsze dla naszych dzieci, wtedy gdy tego potrzebują najbardziej. Doceniamy również wsparcie dla nas, czasem zagubionych rodziców. Wychodząc codziennie z budynku przedszkola, czujemy, że opuszczamy nasz drugi dom. Z pełnym przekonaniem polecamy to przedszkole, do którego posłaliśmy już trójkę naszych dzieci i posłalibyśmy też kolejne, gdyby się pojawiły.

Przedszkola

6.0
Martyna
Termin usługi: marzec 2024

Wspaniałe, bliskościowe miejsce , zaangażowana i ciepła kadra, kameralna grupa żłobkowa z 9 dzieci i 3 nauczycielkami. Jeśli komuś zależy na indywidualnym podejściu do dziecka i adaptacji, nauce samodzielności, wartościowej diecie, filozofii NVC to bardzo polecam.

Przedszkola

6.0
Mama Poli P.
Termin usługi: maj 2022

Najlepsze przedszkole, cudowne Panie, edukacja Montessori z prawdziwego zdarzenia, podążanie za dzieckiem, emocjonalne wsparcie. Dziękujemy za opiekę, będziemy zawsze wdzięczni

Przedszkola

6.0
Kamila
Termin usługi: 02.2015

Nasz dwuletni synek uwielbia chodzić do tego przedszkola, jest w nim miejsce na rozwijanie, wspieranie indywidualnych talentów a także zaspokajanie ciekawości świata, również na naukę szacunku do otaczającego świata. Dzieci spędzają czas w atmosferze akceptacji i domowego spokoju, zajęcia są bardzo urozmaicone, pobudzają naturalną ciekawość dzieci. Nasz synek jest szczęśliwy po każdym dniu spędzonym w przedszkolu. Jestem pod wrażeniem zaangażowania, dobrej opieki i pomysłowości w organizowaniu dzieciom zajęć. Zdjęcia z zajęć pokazują jak bardzo dzieci są zainteresowane i zadowolone. Z dnia na dzień nasz synek zaaklimatyzował się w tym miejscu, rano nie trzeba namawiać Go do wyjścia do przedszkola.Polecam wszystkim rodzicom poszukującym miejsca, w którym ich maluchy będą dobrze się czuć i rozwijać zainteresowanie światem.

Przedszkola

5.8
Monika
Termin usługi: rok 2014/2015

Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moim dzieckiem w przedszkolu. Bardzo przyjazna atmosfera. Panie pełne spokoju i cierpliwości z pogodnym usposobieniem. Program zajeć jest bardzo urozmaicony. Córeczka przyswaja mnóstwo ciekawych informacji. Smaczne posiłki. Kameralna atmosfera pozwala na skupienie większej uwagi każdemu dziecku. Dodatkowy atut to rewelacyjne zajęcia z języka angielskiego. Reasumując spokojnie mogę polecić to przedszkole każdemu kto chciałby aby jego dziecko miało poczucie własnej wartości, rozbudzoną ciekawość świata i było po prostu szczęśliwe.

Przedszkola

6.0
mama Dominika
Termin usługi: od wrzesnia 2014

To niezwykłe, ciepłe miejsce na mapie Trójmiasta. Moje dziecko chodzi do przedszkola z radością. A ja się cieszę, ze się rozwija. Panie mają bardzo indywidualne podeście, w placówe panuje serdeczna, rodzinna atmosfera. Propozycje aktywności są naprawdę kreatywne i rozwijające. Dzieciaki uczą się, nawet o tym nie wiedząc. Polecam z czystym sumieniem, a Paniom dziękuję za wspaniałą pracę.

Przedszkola

6.0
monika
Termin usługi: 2014-2015

Moja córka uczęszcza do tego przedszkola od września 2014 r. Przedszkole jest prowdzone metodą montessori. To niezwykle przyjazne, kameralne i rozwojowe miejsce, gdzie dzieci uczą się samodzielności. Są wspierane w swoich wysiłkach, codziennie Panie przygotowują dla nich nowy materiał dostosowany do ich poziomu i zainteresowań. Każde dziecko jest zauważane, nie ginie w tłumie bezimiennych przedszkolaków. Przedszkole jest pięknie wyposażone, posiada pomoce montessori. Panie mają duże doświadczenie, są bardzo zaangażowane i twórcze. Jest też świetna anglistka. Dzieci duzo czasu spędzają na świeżym powietrzu, jest sporo wyjść i atrakcji w postaci np wizyty na poczcie, u strażaków w bibliotece. Gorąco polecam

Przedszkola

5.8