Natural Flow Maja Ławicka

Natural Flow Maja Ławicka

Wybierz numer

881-600-151
m...@natural-flow.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/18 - Natural Flow Maja Ławicka Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/18 - Natural Flow Maja Ławicka Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/18 - Natural Flow Maja Ławicka Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/18 - Natural Flow Maja Ławicka Gdańsk +15 1
 

O nas

Pracuję indywidualnie i grupowo. Jestem Certyfikowanym Facylitatorem Access Consciousness®, facylitatorem Access Bars® Access Energetic Facelift® i Access Body Process® Szkolę praktyków, dając międzynarodowe certyfikaty uprawniające do pracy z innymi
Czy masz świadomość potęgi mocy, którą posiadasz?
Zmieniając swój stan wewnętrzny, zmienisz swój świat zewnętrzny.
To jest moc, która drzemie w Tobie.
Uwolnij swoje ciało a zmieni się Twoja rzeczywistość....


Wiele lat temu rozpoczęłam swoją podróż po ciele
Uczyłam się jak go słuchać, jak wsłuchiwać się w przepływ, rozpoznawać zastoje, miejsca kumulacji stresu i traum, emocji, które zapisane w naszym ciele, chowają się głęboko, by w najbardziej nieodpowiednim momencie wybuchnąć niczym wulkan. Ta podróż była nie tylko największą szansą dla mojego osobistego uzdrowienia i rozwoju, okazała się miłością mojego życia, którą dziś dzielę się z każdym, kto wpuszcza mnie do swojej przestrzeni.
Shiatsu, Terapia Czaszkowo Krzyżowa, Access Bars®, Access Energetic Facelif® Joga Twarzy wg Daniell Collins, praca indywidualna z cudownymi nauczycielami Petr Pałagin, Francoise Rambaud i Arvic Baghramian, u której studiowałam Szkołę Szamanizmu, poprowadziły mnie w najcudowniejszą stronę.
Dziś z dumą dzielę się swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Pracuję indywidualnie i grupowo. Jestem Certyfikowanym Facylitatorem Access Consciousness®, facylitatorem Access Bars® Access Energetic Facelift® i Access Body Process®, szkolę praktyków, dając międzynarodowe certyfikaty uprawniające do pracy z innymi. Jako jedna z 5 facylitatorek w Polsce prowadzę Podstawy Access Consciousness®. Latami asystowałam w szkoleniach dla przyszłych terapeutów czaszkowo – krzyżowych, by każdego dnia doskonalić swój warsztat pracy z ciałami i osobami, które gotowe są nieść inną jakość życia ludziom, poprzez zmianę Siebie. Asystowanie ludziom w zmianie stałą się moją pasją i moim życiem.
Jestem współtwórcą Morza Aniołów 

Zapraszam w podróż odkrywania Siebie