Naturomed Centrum Medycyny Holistycznej i Naturoterapii

Naturomed

Wybierz numer

58 620-98-87 505-134-028
p...@naturomed.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/18 - Naturomed Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/18 - Naturomed Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/18 - Naturomed Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/18 - Naturomed Gdynia +15 1
 

O nas

Serdecznie zapraszamy do kontaktu ze specjalistami "Naturomed", którzy służą Państwu pomocą oraz radą w zakresie doboru naturalnych suplementów diety. Dla wygody proponujemy spotkania stacjonarne, z wyjazdem do klienta, jak i online.
Centrum Medycyny Holistycznej i Naturoterapii Naturomed to miejsce, w którym wieloletnia praktyka wykwalifikowanych specjalistów łączy się z mądrością natury. Naszym klientom oferujemy spotkania ze specjalistami medycyny holistycznej, naturalnej, ajurwedy oraz profesjonalne doradztwo w zakresie indywidualnego doboru naturalnych suplementów diety.
Aby pomóc naszym klientom, nasi specjaliści stosują różnorodne metody takie jak: dietoterapia, dietetyka, fitoterapia, ajurweda oraz zabiegi naturoterapii.

Spotkanie ze specjalistą  

Nasze Centrum posiada sklep stacjonarny i internetowy z szeroką ofertą naturalnych suplementów diety i naturalnych kosmetyków.
Czystość, jakość, skuteczność - to hasła, z których uczyniliśmy nasz znak rozpoznawczy. Produkty oferowane w ramach naszego sklepu to starannie wyselekcjonowane przez specjalistów preparaty marek z całego świata, zawierające naturalne składniki o udowodnionym naukowo dobroczynnym działaniu na organizm. Analiza preparatów to długi proces, w trakcie którego poznajemy wszelkie szczegóły mające wpływ na bezpieczeństwo i skuteczność preparatu - jego skład, technologię produkcji czy źródła, z których pochodzą surowce.

Sklep internetowy - darmowa dostawa

Oceny (1)

Valery
 

Profesjonalne doradztwo

Odżywki i suplementy diety

6.0