Szkoła Pływania Victoria Sławomir Wolniak

Szkoła Pływania Victoria

Wybierz numer

669-088-497
s...@gmail.com pokaż
Otwarte do 22:00 więcej
  • Zdjęcie 1/15 - Szkoła Pływania Victoria Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/15 - Szkoła Pływania Victoria Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/15 - Szkoła Pływania Victoria Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/15 - Szkoła Pływania Victoria Gdynia +12 1
 

TV Filmy

Skok SlowMotion
88

Skok SlowMotion

Artykuły o nas

O nas

Wolniak Sławomir-Mistrz Europy,Uczestnik Mistrzostw Świata,Rekordzista Polski
-Szkoła Pływania Dla Dzieci Młodzieży i Dorosłych
-Indywidualna Nauka Pływania, -Video Analiza Techniki
-Triathlon Swimming, -Porady dietetyczne
-Obozy sportowo-rekreacyjne
Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych dzieci, młodzież i dorosłych na zajęć z nauki pływania, doskonalenia techniki pływania oraz profesjonalnej video analizy.
Dla najmłodszych prowadzimy zajęcia grupowe z nauki pływania, które w połączeniu z zabawą dają najlepszy efekt.
Dla młodzieży treningi które mają na celu doskonalenie techniki, oraz wytrzymałości.
Dla osób dorosłych prowadzone są zajęcia indywidualne oraz grupowe.
Dodatkowo powstały zajęcia-treningi specjalnie z myślą o zawodnikach startujących w triathlonie.

Kolejnym etapem który będzie realizowany to powstanie "UKS VICTORIA GDYNIA"

Zapraszam również na konsultacje dietetyczne, które obejmują: poradę dietetyczną, analizę składu ciała i dietę dopasowaną indywidualnie do potrzeb klienta.

Organizujemy również obozy sportowo-rekreacyjne, oraz pływackie.

Pozdrawiam i zapraszam...
Wolniak Sławomir

Oceny (64)

Ada
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: styczeń 2020

Wysoki poziom nauki, trafne i cenne uwagi techniczne. Zajęcia prowadzone zawsze ciekawie w fajnej atmosferze. Ćwiczenia dostosowane indywidualnie do umiejętności. Polecam serdecznie :)

Nauka pływania

6.0
Łuki
Termin usługi: grudzień 2022

Polecam. Pełen profesjonalizm, wyrozumiałość i elastyczność. Efekty treningu pod okiem Sławka przerosły moje oczekiwania. Sławek nauczy was pływać, a jeśli to już potraficie to z pewnością jeszcze wiele was może nauczyć pod kątem techniki i efektywności.

Nauka pływania

6.0
Robert
Termin usługi: styczeń 2022

Do szkółki Pana Sławka zapisałem się gdy ledwo utrzymywałem się na powierzchni wody. Już po kilku lekcjach zauważyłem wyraźny postęp. Obecnie mogę śmiało powiedzieć że umiem pływać. Na lekcje nadal uczęszczam gdyż ciągle jakieś elementy poprawiam. Poza tym atmosfera w grupie jest bardzo dobra. Po skończonych zajęciach planuję już następne. Pan Sławek zaszczepił we mnie taką chęć do pływania, że nie wyobrażam sobie życia bez aktywności szczególnie na zajęciach prowadzonych przez niego. Gorąco polecam wszystkim naukę pływania w tej szkółce.

Nauka pływania

6.0
Maciek M.
Termin usługi: styczeń 2022

Polecam wszystkim chcącym się nauczyć pływać od podstaw jak i tym już pływającym. Instruktor podchodzi do zajęć bardzo profesjonalnie a jednocześnie jest przykazny dla otoczenia . Widziałem jak dobrą komunikację ma z dzieci jak i starszymi kursantami.

Nauka pływania

6.0
Ewa Martusewicz
Termin usługi: styczeń 2022

Wysoki poziom nauczania, indywidualne podejście oraz anielska cierpliwość Trenera przekładają się wprost na postępy w nauce pływania. victoria

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję Ewa

Nauka pływania

6.0
Lukasz
Termin usługi: marzec 2020

Sławek to świetny fachowiec, umiejętnie łączy naukę techniki z pracą nad wytrzymałością. Serdecznie polecam! Cena bardzo przystępna.

Nauka pływania

6.0
Wojtek
Termin usługi: luty 2020

Bardzo dobry poziom nauki pływania. Trener Sławek podchodzi do każdego indywidualnie i daje różnorodne ćwiczenia, dzięki którym można się dobrze nauczyć pływać jak również podszkolić w różnych stylach pływackich.

Nauka pływania

6.0
ag.
Termin usługi: sierpień 2019

Intensywne zajęcia od pierwszej minuty + indywidualne podejście do każdego = gwarantowany sukces. Zdecydowanie polecam każdemu

Nauka pływania

6.0
Krzysztof
Termin usługi: styczeń 2019

Witam, Polecam wszystkim Trenera Sławomira, super podejście, duża wiedza i doświadczenie, oraz cierpliwość dla swoich podopiecznych. Pozdrawiam

Nauka pływania

6.0
Ania
Termin usługi: październik 2017

Kochani, chciałabym polecić Wam absolutnie z całego serca szkołę pływania „Viktoria”. Miałam przyjemność szkolić się od początku u Sławka, który moim zdaniem jest najlepszy. Przede wszystkim świetny pływak! Ogromna wiedza, którą się dzieli na każdym kroku. Przychodząc do szkoły 3 lata temu w wieku 32 lat jedyne co mogłam zrobić to wejście do wody po pas (gdzie przy złych doświadczeniach, topiąc się w morzu kilka lat wstecz to było prawie traumą), po kilku miesiącach pływałam już kraulem. Zajęcia są świetnie prowadzone przez Sławka, zarówno od strony technicznej jak i psychicznej -gdzie mimo wewnętrznej walki zawsze mogłam liczyć na wsparcie „Dasz radę!”. Dzięki jego świetnemu podejściu do zadań i wielkiej cierpliwości udało nam się wypracować sukces którym było zdobycie mojej wymarzonej pracy jaką jest latanie... Dodam, że obserwowałam też cudowne podejście do dzieci i jeśli kiedykolwiek zdarzy mi się taka pociecha to zacznie zajęcia u Sławka. Dziękuję serdecznie za wszystko i polecam szczególnie! Naprawdę warto! Ania.

Nauka pływania

6.0
Jarek
Termin usługi: luty 2018

Swoją opinie rozpocznę od tego, że bardzo słabo pływałem za nim trafiłem do Pana Sławka, a potrzebowałem bardzo intensywnego treningu pod konkretny cel. Korzystałem z zajęć indywidualnych od jednego do trzech razy w tygodniu.Nie było to łatwe ale Sławek tak konkretnie i umiejętnie dobierał plan treningowy, że można to było udźwignąć.Bardzo wiele ciekawych i przydatnych ćwiczeń, które w moim przypadku przynosiły konkretne rezultaty.Jeśli ktoś chce się nauczyć pływać i osiągnąć jakiś cel to bardzo polecam zajęcia u Pana Sławka.Bardzo wiele możliwość dopasowania zajęć.Przystępna oferta cenowa.Jeśli miałbym drugi raz wybrać to tylko w szkole Victoria.Polecam!!!!

Nauka pływania

6.0
Krzysiek
Termin usługi: marzec 2018

Polecam zajęcia w szkole u Sławka. Profesjonalne podejscie. Elastyczne dopasowanie grafiku zajeć. Przystępne ceny!

Nauka pływania

6.0
Kuba
Termin usługi: kwiecień 2017

Polecam zajęcia u Sławka nie tylko dla początkujących. Ja mialem okazję przygotowywać się u Sławka do zawodów Ironman i jestem bardzo zadowolony z efektów naszej współpracy. Cenię szczególnie jego indywidualne podejście.

Nauka pływania

6.0
Jose
Termin usługi: czerwiec 2017

W 100% polecam nauki u Sławka Wolniaka. W pełni profesjonalnie i w bardzo przyjemnej atmosferze!

Nauka pływania

6.0
Rafał
Termin usługi: wrzesień 2016

Początki mojej nauki pływania nie były proste. Byłem początkującym uczniem. Szybko jednak zauważyłem efekty wspólnej pracy. Sławek to trener cierpliwy i spokojny. Dzięki jego cierpliwości i zaangażowaniu udało się przepłynąć pierwszy basen. Każda lekcja to kolejny krok do lepszego pływania. Co ważne jest wymagający, ale zajęcia prowadzi w fajnej atmosferze. Po prostu fajny człowiek. Polecam gorąco.

Nauka pływania

6.0
Maciej
Termin usługi: 10.2016 - 03.2017

Na początku nie wierzyłem, że nauczę się kiedykolwiek pływać. Niestety lęk przed wodą i wysiłek jaki musiałem pokonać podczas pierwszych zajęć nie napawał mnie optymizmem. Na szczęście trafiłem w ręce Pana Sławomira, który Swoim podejściem, zaangażowaniem i cierpliwością pomógł mi się odnaleźć w wodzie, przełamać i zachęcić do ciężkiej pracy, z ktorych efektów korzystam podczas czestych wizyt na basenie. Napewno jeszcze nie raz skorzystam z profesionalnej wiedzy P. Sławomira w celu poszerzenia swoich umiejętności pływackich. Gorąco polecam

Nauka pływania

6.0
Tomek
Termin usługi: X.2016-III.2017

Zajęcia ze Sławkiem w znacznym stopniu poprawiły moje umiejętności pływackie. Różnorodność ćwiczeń, dbałość o szczegóły i pozytywna energia pomogły mi w opanowaniu nowych sprawności. Polecam!

Nauka pływania

6.0
Aga
Termin usługi: 10.10.2016

Dzięki Sławkowi zaczęłam pływać po wielu latach. Miły, mądry i wymagający trener, z fajnym podejściem. Zawsze był to ważny i oczekiwany punkt w kalendarzu. :-)

Nauka pływania

6.0
Jacek
Termin usługi: 1.12.2015-1.08.2016

Polecam Sławka. Atmosfera na treningu bardzo dobra. Elastyczne godziny treningów każdemu podpasują. Szybka poprawa techniki jak i sama nauka pływania gwarantowana.

Nauka pływania

6.0
Michał
Termin usługi: 2015/2016

Skorzystałem z pakietu lekcji indywidualnych i jestem bardzo zadowolony. Świetne podejście, cierpliwość do kursanta, umiejętność przekazywania wiedzy i uwag co do techniki to atuty Sławka. Już na pierwszej lekcji Sławek skorygował moją żabkę, tak że mogłem lekko i spokojnie pokonywać kolejne baseny. Później pracowaliśmy nad kraulem, który wcześniej u mnie nie istniał, a teraz wygląda naprawdę nieźle, więc chyba się pokuszę o triathlon w tym roku:)

Nauka pływania

6.0