Najlepsze przedszkola Gdańsk

Oceny (7)

Marta Jankowska
Termin usługi: maj 2023

Bardzo dziękuje Panią z grupy Poziomek jak i z Truskawek za codzienna opiekę nad moimi bliźniaczkami , chętnie się obserwuje że one chcą codziennie rano iść z uśmiechem do Was ! Za naukę rozwój za tańce za Wasze serce do nich za prace plastyczne za uśmiech każdego dnia jak jesteśmy u Was ! Bardzo dziękujemy !

Żłobki

6.0
Magdalena Lampkowska
Termin usługi: lipiec 2019

Żłobek i Przedszkole Ujeścisko jest złym miejscem. Nie polecam. Jest to teoretycznie placówka prywatna, ale warunki są gorsze niż w państwowym przedszkolu. Miałam okazję porównać przedszkole państwowe (gdzie będę płacić max.350 zł.- od września idzie tam syn), a przedszkole Ujeścisko (gdzie płaciłam 1000 zł.,- od września jest podwyższone czesne). Byłam bardzo zaskoczona. Przedszkole państwowe wygrywa. Przedszkolem rządzi SM Ujeścisko, które bardzo oszczędza na wszystkim... anie najchętniej zajmują się dziećmi wesołymi, z dobrym humorem, otwartymi, które są grzeczne. Mój syn, który ma różne nastroje był odtrącany. Odradzam posyłanie tu dziecka.

Przedszkola

1.0
Lena
Termin usługi: maj 2018

Gdybym miała drugi raz zapisać tu dziecko.... nie zrobiłabym tego. Oczywiście, dziecku nie dzieje się nic złego. Nie płacze, nie chodzi brudne (chyba, że od jedzenia ale to normalne). Najbardziej mi przeszkadza mała ilość zajęć edukacyjnych, rozwijających umiejętności itp. Panie idą na łatwiznę. Jak jest pogoda to całe dnie na dworze z dziećmi. Nie czytają żadnych książek, co mnie osobiście najbardziej irytuje.

Żłobki

3.6
Ojciec
Termin usługi: kwiecień 2018

Nie polecam tego miejsca! Bardzo częste telefony z informacją żeby odebrać dziecko. Każdy katar czy kaszel jest powodem do odebrania dziecka. Cotygodniowe wizyty w przychodni żeby udowodnić że dziecko jest zdrowe. Sam kilka razy odbierałem dziecko rzekomo chore a w domu nie miało żadnych objawów. Brak zorganizowanych zajęć. Personel nie słucha rodziców, nie lubi problemowych dzieci. Jeśli dziecko wymaga większej opieki niż inne to jest sugestia że nie powinno chodzić do żłobka. Brak informacji co dziecko robiło. Brak kontaktu z panią dyrektor, ciężko ją zastać w gabinecie, telefonów nie odbiera. Plus taki że dzieci lubią tam chodzić ale kontakt rodzic-żłobek tragiczny!!!

Żłobki

3.2
Matka polka
Termin usługi: maj 2018

Moje dziecko uczęszcza do żłobka i tylko o tym miejscu się wypowiem. Uczucia mam mieszane. Dzieci jest bardzo dużo bo chyba 40. Niby są 2 grupy ale tak naprawdę dzieci rano i po południu są razem, mają jedną łazienkę, często bawią sie razem. Jest przez to wysoka zachorowalność. Dzieci chorują tu częściej niż w innych żłobkach, mam porównanie wśród znajomych. Często choroby są na wyrost. Nie ma żadnych zajęć, na ogół dzieci po prostu się bawią, latem wychodzą na plac zabaw. Plac zabaw dzielony jest z przedszkolem co nie do końca mi się podoba. Jest monitoring ale czasami trzeba zadzwonić i upomnieć się o swoje. Personel stały, nie ma rotacji. Są panie z dużą sympatią do dzieci, są też panie nijakie. Brak przepływu informacji. Mówię coś rano, odbieram dziecko i inna pani nic o tym nie wie. Często nie można uzyskać informacji co dziecko robiło, ile jadło, ile spało, zawsze dziecko jest wydawane z bezpiecznym "wszystko dobrze" a jak pytam o szczegóły to pani nie wie bo przyszła później albo była na innej grupie. Moje dziecko bardzo się rozwinęło ale to chyba normalne bo przebywa w grupie. Cena bardzo atrakcyjna ale ja oczekiwałam więcej. Od września zmieniamy żłobek.

Żłobki

3.6
Justyna
Termin usługi: sierpień 2017

Nie polecam. Dzieciom nie dzieje się tam krzywda, ale personel nie współpracuje z rodzicami. Bardzo często są telefony z prośbą o odebranie dziecka z powodu kataru czy wypieków na twarzy. Regularnie rodzice proszeni są o zaświadczenia lekarskie. Personel nie lubi krytyki, w zasadzie nie można się przeciwstawić personelowi. Mimo monitoringu nie można zgłosić żadnych uwag.

Żłobki

3.0
zadowolona mama
Termin usługi: maj 2017

Bardzo fajny żłobek, panie zawsze uśmiechnięte, chętne do pomocy i współpracy. Plac zabaw jest ogrodzony i bardzo dobrze wyposażony. Monitoring, który jest ogólnodostępny dla rodziców jest dużym plusem. Moje dziecko chętnie tam uczęszcza. Polecam każdemu!

Żłobki

5.6