Oceny (5)

Tomasz
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: kwiecień 2021

Współpracowaliśmy z Panią Jolantą Sędłak przy sprzedaży naszego mieszkania. Oprócz wiedzy merytorycznej, Pani Jola wykazała się zaangażowaniem, sumiennością oraz sprawnością w prowadzeniu całego procesu. Sama sprzedaż nie była prosta o czym wszyscy wiedzieliśmy, natomiast podejście i odpowiednia rozmowa z nami jako właścicielami i potencjalnymi klientami zaowocowała sprzedażą mieszkania. Pani Jola jest bardzo miła, sympatyczna i co najważniejsze profesjonalna w swoim fachu. Jeśli mielibyśmy polecić z czystym sumieniem osobę, która sprawdza się w 100% w roli świetnego pośrednika zdecydowanie byłaby to Pani Jolanta. Dziękujemy, to była czysta przyjemność. Tomasz.

Odpowiedź obiektu:

Serdecznie dziękujemy Panie Tomaszu.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Elżbieta
Termin usługi: kwiecień 2022

Sprzedając swoje mieszkanie zgłaszało się do mnie "xyz biur nieruchomości". Podpisałam umowy "otwarte" z siedmioma biurami. Nagle przy moim miejscu zamieszkania zobaczyłam ciekawe oferty kupna i sprzedaży nieruchomości i używając nr. tel. z witryny biura zadzwoniłam i umówiłam się z Panią Jolą. Przekonała mnie swoim profesjonalizmem, empatią i zrozumieniem moich potrzeb na tyle, że podpisałam z nią umowę na wyłączność i zerwałam umowy z poprzednimi pośrednikami, którzy przez pół roku nie zrobili nic w tym temacie! Pani Jola sprzedała moje mieszkanie po miesiącu od przyjęcia nieruchomości. Jestem jej ogromnie wdzięczna za wszystkie jej wysiłki i skuteczność w działaniu. Gdybym kiedykolwiek miała do sprzedania lub kupna nieruchomości lub działki na pewno nie przekazałabym tego nikomu innemu jak Biurze Nieruchomości Egida Pani Jolanty. Życzę Pani Joli samych sukcesów pomimo, że obecny rynek nieruchomości zrobił się bardzo dziwny, bo każdy myśli, że sam sprzeda swoją nieruchomość bez pośrednika i prowizji - jest to tylko złudzenie, długie oczekiwanie, pokazywanie nieruchomości nieznanym ludziom (np. złodziejowi) i pozorna oszczędność. Ja na szczęcie tego uniknęłam, ale moi znajomi nie!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za opinię.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Weronika
Termin usługi: maj 2021

Bardzo mocno polecam Panią Jolę Sędłak, miła, kompetentna. Pełne zaangażowanie w sprzedaży mieszkania doprowadziło do szybkiego pozytywnego finalu i dopięcia transakcji. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Paweł
Termin usługi: kwiecień 2021

Współpraca z biurem Egida nieruchomości od początku przebiegała sprawnie i bezproblemowo. Pani Natalia jest osobą niezwykle sympatyczną, uczciwą i godną polecenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wsparcia na które mogliśmy liczyć począwszy od pierwszego spotkania aż do sfinalizowania całej transakcji. Wszystkie formalności przeprowadzone zostały w sposób przejrzysty, profesjonalny oraz sprawny. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie

Odpowiedź obiektu:

Serdecznie dziękujemy Panie Pawle za miłą współpracę.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Agnieszka
Termin usługi: kwiecień 2021

Chciałabym w paru słowach podziękować Pani Jolancie Sędłak za bardzo efektywną pomoc w znalezieniu nabywców i doprowadzeniu do finalnej umowy sprzedaży mojego mieszkania. To już drugi raz, kiedy Pani Jolanta w krótkim czasie pomogła mi w kwestii sprzedaży. Jej fachowe doradztwo i zaangażowanie podczas rozmów i negocjacji z klientami kupującymi sprawiło, że cały proces trwał dość krótko i bez zgrzytów. Tak więc jeszcze raz dziękuję i z pewnością wrócę do Pani ponownie, a przyszłym klientom życzę takiego doradcy. Agnieszka.

Odpowiedź obiektu:

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszko za współpracę.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0