Agencja Nieruchomości - Irena Kaczorek

Agencja Nieruchomości - Irena Kaczorek

Wybierz numer

502-110-604 504-193-902
b...@irenakaczorek.pl pokaż
Otwarte do 15:00 więcej
 

O nas

SPRZEDAJEMY i WYNAJMUJEMY nieruchomości na terenie Trójmiasta. Kompleksowo ZARZĄDZAMY WYNAJMEM mieszkań. Działamy skutecznie i bezpiecznie od 2008 roku. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Zapraszamy do współpracy, Irena Kaczorek i Agnieszka Falkowska.
Zapraszamy również osoby poszukujące nieruchomości. Chętnie wyszukamy dla Państwa nieruchomość, która spełni Wasze oczekiwania, zaoszczędzimy Państwa cenny czas, zoptymalizujemy koszty zakupu nieruchomości oraz zapewnimy Państwu bezpieczeństwo transakcji.

Zajmujemy się również wynajmem nieruchomości na terenie Gdańska oraz zarządzaniem najmem.

Podejmując współpracę z nami mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę i profesjonalizm, staranność działania, rzetelność oraz pełne zaangażowanie.

Nasze usługi kierujemy w szczególności do osób bardzo zapracowanych, ceniących swój czas , jesteśmy do dyspozycji w godzinach i miejscach spotkań dogodnych dla klientów.

Współpracujemy z innymi biurami Trójmiasta, posiadamy wspólną bazę ofert nieruchomości w ramach systemu aktywnej współpracy S-A-W.

Współpracujemy również z kancelariami notarialnymi, gdzie mamy wynegocjowane znaczne zniżki w taksie notarialnej, oraz z bankami udzielającymi kredytów hipotecznych.

W naszej pracy przestrzegamy zasad kodeksu etyki i standardów zawodowych, posiadamy wymagane ustawą ubezpieczenie OC. Posiadamy licencję PFRN.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a my dołożymy wszelkich starań abyście Państwo byli z naszych usług zadowoleni.

Właściciel biura
Irena Kaczorek
oraz Agnieszka Falkowska

Oceny (7)

E.Milowicz
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: sierpień 2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Udało się osiągnąć oczekiwaną cenę za sprzedane mieszkanie i za garaż. Czas pandemii był nieprzewidywalny i trudny. Dziękujemy za profesjonalną obsługę!

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuje za tak pozytywną opinię! Współpraca z Państwem była dla mnie przyjemnością:)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Barbara Bobrowska
Termin usługi: grudzień 2022

Z pełnym entuzjazmem polecam współpracę z Panią Ireną Kaczorek z biura Nieruchomości w Gdansku. Bardzo miła i ciepła i kompetentna osoba. Pani Irena szybko i sprawnie przygotowała ofertę wynajmu mojego lokalu; wykonała profesjonalne zdjęcia . Podczas mojej nieobecności prezentowała mieszkanie potencjalnym najemcom. Była ze mną w stałym kontakcie zarówno telefonicznym jak i mailowym , informując na bieżąco o postępach zlecenia. Kontakt z Panią Irenką , cierpliwość, kompetencja oraz elastyczność spełniły moje oczekiwania. Sfinalizowaliśmy umowę najmu zgodnie z moimi wymaganiami. Pani Irena wykazała się profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem ale przede wszystkim wysoką kulturą osobistą . Serdecznie polecam współpracę z Panią Ireną Kaczorek Pozdrawiam i życzę wielu udanych transakcji !

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję pięknie za współpracę i za dobrą opinię :) Pozdrawiam serdecznie

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Anita Hildebrandt
Termin usługi: grudzień 2022

Serdecznie polecam współpracę z Panią Irenę Kaczorek z biura Nieruchomości w Gdansku. Pani Irena Kaczorek szybko i sprawnie przygotowała ofertę wynajmu mojego lokalu; wykonała profesjonalne zdjęcia . Podczas mojej nieobecności prezentowała mieszkanie potencjalnym najemcom. Była ze mną w stałym kontakcie zarówno telefonicznym jak i mailowym , informując na bieżąco o postępach zlecenia. Naprawdę rewelacyjny kontakt z Panią Ireną , cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do moich oczekiwań. Sfinalizowaliśmy umowę najmu zgodnie z moimi wymaganiami. Pani Irena wykazała się profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem ale przede wszystkim wysoką kulturą osobistą . Z pełnym entuzjazmem polecam współpracę z Panią Ireną Kaczorek Pozdrawiam i życzę wielu udanych transakcji !

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Janusz Boniecki
Termin usługi: sierpień 2021

Współpraca z Panią Ireną w trudnym okresie była bardzo merytoryczna, osoba bardzo sympatyczna i uczynna. W ciągu paru miesięcy z pomocą Pani Ireny przygotowaliśmy mieszkanie do sprzedaży. Współpraca zakończyła się sprzedażą mieszkania na warunkach satysfakcjonujących sprzedającego i kupującego. Brawa dla Pani Ireny Kaczorek, dziękuję i polecam Jej usługi.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję Panie Januszu za miłe słowa, polecam się na przyszłość :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Marzena i Tomasz Jaroszewscy
Termin usługi: lipiec 2017

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa pośrednictwa i doradztwa. Fachowa pomoc i miłe usposobienie pań podnosiło nas na duchu. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc ze strony biura. Z nałożonych zadań wywiązywano się sprawnie i terminowo,uwzględniając nasze prośby co do wyboru kupujących. Pracownicy biura są bardzo zaangażowani w swoją pracę i uprzejmi. Możemy zarekomendować biuro jako bardzo dobre i polecić go przyszłym Państwa klientom. Serdecznie Paniom dziękujemy za współpracę :)) Marzena i Tomasz Jaroszewscy

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Piotr
Termin usługi: 01.05.2013

Super profesjonalna agencja i bardzo skuteczna. Szczeze polecam !

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Karolina L.
Termin usługi: styszeń 2013

Serdecznie wszystkim polecam biuro i oczywiscie pracujące tam osob, czyli panią I.Kaczorek i panią Agnieszkęy, ktore profesjonalnie się zajęły sprzedażą mojego mieszkania. Jestem im wdzięczna za pomoc, okazana sympatię i wsparcie. Mam nadzieję,że moja opinia sprawi, że zachęcę kogoś w ten sposób do korzystania z usług biura.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0