Ninja Arena

Ninja Arena

Wybierz numer

662-068-069
b...@ninjaarena.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/18 - Ninja Arena Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/18 - Ninja Arena Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/18 - Ninja Arena Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/18 - Ninja Arena Gdańsk +15 1
 

TV Filmy

83

Zapraszamy do NINJA ARENA!

O nas

Arena sportów przeszkodowych. Miejsce zabawy, treningu i szkolenia adeptów OCR i Ninja. Centrum kształcenia wszechstronnej sprawności ciała.
Jesteśmy jednym z najbardziej zaawansowanych technicznie obiektów sportów przeszkodowych w Polsce, który wyszkoli wielu nowych adeptów OCR i Ninja. Wśród nich znajdą się przyszli mistrzowie i mistrzynie kraju, Europy i Świata.

Jesteśmy oficjalnym partnerem treningowym Runmageddon!

Ninja Arena miejsce pełne dobrej atmosfery, zdrowej rywalizacji i motywacji do budowania sprawniejszej wersji siebie.

Prowadzimy zajęcia grupowe na różnych poziomach zaawansowania, prowadzimy zajęcia dla dzieci i młodzieży. 

Nasi trenerzy prowadzą również treningi personalne ukierunkowane do wszechstronnego przygotowania pod starty w zawodach sportowych OCR i Ninja.

Organizujemy cyklicznie zawody sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych – zawsze w duchu fair-play. Prowadzimy warsztaty przy udziale gwiazd oraz profesjonalistów w danej dziedzinie sportowej. Współpracujemy z dietetykami oraz fizjoterapeutami, którzy gwarantują wysoką wartość merytoryczną prowadzonych warsztatów i szkoleń.

Dajemy możliwość zarezerwowania hali na Twoje wydarzenie sportowe, warsztaty tematyczne lub na godziny na wyłączność dla grup zorganizowanych jak drużyny sportowe, kluby sportowe, zajęcia wychowania fizycznego dla młodzieży szkolnej.

Oceny (8)

Karol
Termin usługi: lipiec 2023 

Treningi dla dzieci dorosłych. Super podejście do dzieci, trener fachowiec w swojej klasie. Już po pierwszych zajęciach można odnieść wrażenie, że miłośnik i pasjonata sportów OCR, właściwy człowiek na właściwym miejscu. Motywacja plus doświadczenie trenera dają szybkie efekty. Dzieci same czekają z niecierpliwością na następny trening. Wyposażenie sali ćwiczeń na wysokim poziomie, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Kluby sportowe

6.0
Paweł
Termin usługi: lipiec 2023 

Fantastyczne miejsce. Polecam zajęcia dla dzieci. Pan Marek jest świetnym trenerem z pasją!

Kluby sportowe

6.0
Maliniak
Termin usługi: listopad 2022 

Świetne, pozytywne miejsce na trening. Dużo różnych przeszkód, dużo możliwości zmęczenia łapek.

Kluby sportowe

6.0
mzw
Termin usługi: marzec 2022 

Mega miejscówka dla przeszkodowych świrów i nie tylko! Kupa świetnego sprzętu, na którym można przygotować się do zawodów. Byłem tez kilka razy na zajęciach grupowych, gdzie dostałem niezły wycisk - także polecam.

Kluby sportowe

6.0
Aga
Termin usługi: marzec 2022 

Miejsce tortur idealne dla wymagających profesjonalne podejście, fajne miejsce, fajni ludzie, fajny klimat! Wracam na pewno aby wzmocnić bicka

Kluby sportowe

6.0
Paulina
Termin usługi: marzec 2022 

Idealne miejsce dla sportowych freaków, chcących poprawić swój chwyt oraz wydolność np. podczas zajęć grupowych.

Kluby sportowe

6.0
SS
Termin usługi: marzec 2022

Super miejsce na sportowej mapie trójmiasta. Dokładnie czegoś takiego mi brakowało, możliwości poćwiczenia przeszkód niezależnie od warunków pogodowych. Polecam również zajęcia grupowe na których jest super wycisk nie tylko dla osób trenujących pod biegi z przeszkodami, ale ogólnie chcących zrobić formę na lato i nie tylko ;)

Sporty ekstremalne

6.0
Tommy
Termin usługi: kwiecień 2022

Bardzo miła obsługa Napewno wkrótce znów tam zawitam.

Sporty ekstremalne

6.0