Noveo Interactive Agencja Interaktywna strony www

Noveo Interactive

Wybierz numer

508-778-677
i...@noveo.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
 

Artykuły o nas

O nas

- Tworzenie stron internetowych, sklepy internetowe, aplikacje internetowe
- Emarketing, doradztwo, pozycjonowanie, kampanie linków sponsorowanych
- Projektowanie graficzne, logotypy, identyfikacja wizualna
- Kompleksowa obsługa firm i instytucji
NOVEO Interactive. Posiadamy ponad 17 lat doświadczenia w tworzeniu stron internetowych, fachowy zespół, wiedzę i doświadczenie. Na co dzień pracujemy z wymagającymi Klientami. Nasze działania są kompleksowe i transparentne. Chcemy być najlepsi, dlatego odważnie podejmujemy się nowych wyzwań oraz korzystamy z najnowszych rozwiązań. Nasze realizacje w ocenie naszych Klientów są synonimem jakości i nowoczesności.

Kompleksowo obsługujemy firmy w zakresie ich wizerunku w Internecie. Tworzymy nowoczesne interaktywne strony internetowe dostosowane do obecnych trendów. Realizujemy sklepy internetowe, które generują dochód. Na nowo definiujemy wizerunek firm i produktów tworząc logo, identyfikację wizualną oraz materiały reklamowe.

Zapraszamy do współpracy

Oceny (38)

AVAL-consult adwokaci i Radcy Prawni Sp. p.
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: kwiecień 2022

Usługi na najwyższym poziomie. Co najważniejsze, terminowo, dyspozycyjnie w sytuacjach kryzysowych. Obsługa bardzo profesjonalna, pracownicy z dużym doświadczeniem. Korzystamy z usług od wielu lat. Firma warta polecenia.

Odpowiedź obiektu:

Wierzymy, że sprawne wsparcie po sprzedażowe jest kluczowe dla długotrwałych i wartościowych relacji w biznesie, dlatego dziękujemy za te opinie. Jest ona potwierdzeniem słusznie obranej drogi.
Łącze pozdrowienia!

Projektowanie stron www

6.0
Robert
Termin usługi: listopad 2023

Moje życzenia i zadania dla Noveo zawsze są niestandardowe a za każdym razem udaje się im je wykonać tak że jestem zadowolony. Brawo !

Projektowanie stron www

6.0
Marta Falba
Termin usługi: styczeń 2023

11 lat temu szukałam firmy , która zrobi mi stronę internetową, po wielu nieudanych próbach, szczęśliwie trafiłam na firmę Noveo i Pana Łukasza. Od tej pory współpracuję z nimi regularnie. Projekt ulotek, wizytówki, grafika logo, zdjęcia na stronę, ankiety internetowe to tylko część projektów, które firma Noveo wykonywała . Terminowość, rzetelność, profesjonalizm to ich mocne strony, a komunikacja , otwartość , empatia i cierpliwość , to ich wielki atut i wartość która mocno wyróżnia Noveo na tle innych firm. Polecam współpracę z Noveo i Panem Łukaszem !!!

Odpowiedź obiektu:

Dziękuje Pani Marto i liczymy na kolejne lata naszej współpracy :)

Projektowanie stron www

6.0
EMKO Nadolscy s.j.
Termin usługi: grudzień 2022

Z firmą NOVEO współpracujemy od ponad 15 lat. Przez ten okres korzystaliśmy wielokrotnie z usług firmy w zakresie aktualizacji i rozwoju naszej strony internetowej Emko Meble. Zawsze mogliśmy liczyć na fachowość, terminowość i miłą atmosferę współpracy. Polecam

Projektowanie stron www

6.0
Motus Foundation
Termin usługi: luty 2022

Fundacja Motus zleciła firmie Noveo wdrożenie na naszą stronę internetową systemu Wordpress. Współpraca z Noveo jest bardzo satysfakcjonująca. Przeniesienie systemu odbyło się w bardzo krótkim czasie, a komunikacja między nami była bardzo sprawna. Efekt finalny bardzo nam się podoba! Polecamy Noveo wszystkim!

Odpowiedź obiektu:

W imieniu całego zespołu biorącego udział w Państwa projekcie - serdecznie dziękuję i pozdrawiam

Projektowanie stron www

6.0
Ola
Termin usługi: styczeń 2022

Zdecydowanie najlepsi w swojej branży!!! polecam firmę Noveo - niezawodni, zawsze mogę liczyć na ich pomoc, kiedy system potrzebuje pilnej interwencji. Właściciel z anielską cierpliwością do mojej osoby, a łatwo nie było nigdy :) Stworzyli mi stronę www od podstaw i od 5 lat jestem ich stałą klientką i wiem, że nie zawiodą nikogo!

Odpowiedź obiektu:

Dziękuje Pani Olu za te opinie. Przez te 5 lat udało nam się wspólnie rozwinąć Pani sklep internetowy i poradzić w nie jednej kryzysowej sytuacji :) To też dla nas duża lekcja i wartość. Dziękujemy i pozdrawiam w imieniu całego zespołu NOVEO

Projektowanie stron www

6.0
Krzysztof Dębski
Termin usługi: sierpień 2021

Noveo Interactive wykonało dla Gdańskiego Ośrodka Sportu stronę do promocji i obsługi działalności historycznego jachtu "Generał Zaruski", który realizuje ideę wychowania morskiego i edukacji żeglarskiej dzieci, młodzieży i dorosłych. Nie był to projekt łatwy od strony technicznej jak i wizualnej. Z czystym sumieniem wystawiam agencji najwyższą notę. Profesjonalizm, nowoczesne rozwiązania, kreatywność, przebojowość, odwaga w stawianiu czoła problemom i ograniczeniom oraz troska o klienta. Ta ostatnia cecha to nie jest pustosłowie. Najwyższe uznanie należy się Noveo Interactive także za obsługę posprzedażną i opiekę na etapie eksploatacji strony (minęły 3 lata). To bodaj ważniejsze niż stworzenie produktu na wstępie. Nie do przecenienia jest też postawa wyrozumiałości i cierpliwości w pracy z klientem. Świetna ekipa i rzadkiej urody klimat współpracy, kreowany przez p. Łukasza, to ich atuty. Czegóż chcieć więcej? polecam!!! :):):)

Projektowanie stron www

6.0
PTWM Oddział w Gdańsku
Termin usługi: lipiec 2021

Serdecznie dziękujemy za wykonanie nowej strony internetowej. Firma Noveo Interactive Agencja Interaktywna wyróżnia się profesjonalizmem, fachową obsługą, dużym doświadczeniem i miłą współpracą. Na każdym etapie rzetelnie wspiera klientów od wykonania projektu graficznego aż po zaprogramowanie i opublikowanie nowej strony internetowej. Efekty przerosły nasze oczekiwania! Warto również podkreślić bardzo dobry kontakt, indywidualne podejście do każdego klienta, uważne słuchanie, wprowadzanie najlepszych rozwiązań i ogromne zaangażowanie całego zespołu. Z całego serca polecamy współpracę z firmą Noveo Interactive! PTWM Oddział w Gdańsku

Projektowanie stron www

6.0
Maciej Kniter
Termin usługi: lipiec 2021

Współpracuję z Noveo od kilku lat i jestem bardzo zadowolony z realizacji wszystkich zleceń. Profesjonalna i godna polecenia firma!

Projektowanie stron www

6.0
AION sp. z o.o sp. k.
Termin usługi: luty 2021

Polecam współpracę z firmą noveo. panowie wykazali się dużym profesjonalizmem przy tworzeniu stron www. Kreatywni, pomocni, zaangażowani na każdym etapie projektu. Efekt końcowy - idealny!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie za współpracę i zapraszamy do realizacji kolejnych projektów.
Pozdrawienia dla całego zespołu Aion

Projektowanie stron www

6.0
Malwina M
Termin usługi: październik 2020

Firma p. Łukasza projektowała mi od podstaw nowa stronę www. Należę raczej do tych czepliwych i wymagających Klientów:) jednak sprostali moim wymaganiom. Oprócz tego super kontakt, sympatyczna atmosfera i co najważniejsze profesjonalizm. Efekt końcowy wyszedł bardzo zadowalający. Polecam współpracę.

Projektowanie stron www

6.0
Robert Rojkowski na zdRRowJe.pl
Termin usługi: kwiecień 2020

Strona na zdRRowJe.pl została zaprojektowana od początku do końca przez firmę Noveo. Muszę przyznać, że projektowanie i wyczucie smaku to ogromny atut firmy. Dodatkowo komunikacja z Panem Łukaszem to sama przyjemność. Na pewno będę kontynuować współpracę w kwestii kolejnych projektów. Bardzo dziękuję. Robert

Projektowanie stron www

5.6
Karol
Termin usługi: kwiecień 2020

Współpraca z firmą Noveo Interactive przebiegła bardzo dobrze. Jesteśmy zadowoleni z jakości usługi. Nasza strona www wygląda bardzo profesjonalnie. Polecamy firmę Noveo wszystkim poszukującym rzetelnej firmy zajmującej się projektowaniem stron www. ps. Panie Łukaszu oby tak dalej:)

Odpowiedź obiektu:

Dziękuje Panie Karolu za wspólną pracę nad serwisem
Łącze pozdrowienia od całego zespołu!

Projektowanie stron www

6.0
pliszka inżyniering Przeciwpożarowy
Termin usługi: grudzień 2019

Agencji Kreatywnej noveo interactive powierzyliśmy zadanie realizacji nowej odsłony naszej strony internetowej. Strona została zaprojektowana w oparciu o popularny system WordPress. Mimo to zadanie nie było łatwe. Nasze oczekiwania wobec projektu wymagały nieszablonowego podejścia, z czego deweloperzy NOVEO bardzo dobrze się wywiązali. Jesteśmy zadowoleni zarówno z rezultatu końcowego, jak i z przebiegu całej współpracy. Z przekonaniem możemy polecić noveo interactive jako sprawdzonego wykonawcę stron internetowych.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za zaufanie i możliwość współpracy z Państwem przy realizacji nowego serwisu internetowego. Jestem przekonany że nowa wersja serwisu pliszka.pl w znaczny sposób przełoży się na promocję Państwa wizerunku w Internecie oraz wysoką ekspozycję w wynikach wyszukiwania Google. Życzę samych sukcesów!

Projektowanie stron www

5.6
Krzysztof
Termin usługi: luty 2019

Z czystym sumieniem mogę polecić Noveo jako profesjonalną firmę. Współpraca układała się świetnie. Na każdym z etapów czułem się profesjonalnie obsłużony. Otrzymałem dokładnie to czego oczekiwałem, ponieważ ludzie w tej agencji słuchają klienta. Współczynnik cena/jakość na najwyższym poziomie co w połączeniu z kreatywnością i doświadczeniem dało kolejnego, zadowolonego klienta. Serdecznie pozdrawiam cały zespół i myślę, że za jakiś czas wrócę ze zleceniem rozbudowy serwisu.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuje Panie Krzysztofie, zgodnie z misją naszej agencji, dołożyliśmy wszelkich starań aby Pana oczekiwania dotyczące efektu zrealizowanej strony http://k4consulting.pl przełożyły się na wymierne korzyści dla Pana i Pańskiego Biznesu. Jestem przekonany że to nie pierwsza nasza wspólna realizacja.

Projektowanie stron www

6.0
Aron Basir
Termin usługi: grudzień 2018

Pragnę podziękować panu Owerczukowi za fantastyczny projekt mojej strony. Zresztą to już czwarty projekt w ciągu naszej długoletniej współpracy czyli od 2000 r. Z przyjemnością polecam i jeszcze raz bardzo dziękuję

Odpowiedź obiektu:

Ja również dziękuję i pozdrawiam

Projektowanie stron www

6.0
Paweł Gutral
Termin usługi: listopad 2018

Wielu moich znajomych jest zachwyconych stron, którą dla mnie wykonała firma Noveo. Ja również jestem pod dużym wrażeniem profesjonalnego podejścia. Rzeczy, które dla mnie laika komputerowego wydawały się trudne, dzięki Noveo i panu Łukaszowi okazały się proste i do ogarnięcia. Polecam.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuje Panie Pawle za współpracę i ciesze się że udało się naszemu zespołowi z sukcesem - wyjść na przeciw Pana oczekiwaniom. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów !

Projektowanie stron www

5.6
Grzegorz Ożarowski
Termin usługi: luty 2018

Z firmą Noveo Interactive mieliśmy okazję współpracować już kilkakrotnie przy realizacji różnych projektów. Za każdym razem usługi wykonane zostały na najwyższym poziomie, spełniając wszystkie nasze oczekiwania. Pełen profesjonalizm, kreatywność, terminowość i co najważniejsze doskonałe rozumienie potrzeb klienta. Przez wiele lat naszej współpracy zawsze otrzymywaliśmy fachowe wsparcie. Na pewne nie jest to nasz ostatni zrealizowany projekt. Gorąco polecam. Grzegorz Ożarowski

Odpowiedź obiektu:

Serdecznie dziękujemy za słowa uznania! Bardzo cenimy sobie współpracę z zespołem Hotelu Orle, a Państwa zadowolenie jest dla nas największą nagrodą. Mamy nadzieję na dalszą współpracę!

Projektowanie stron www

6.0
Mario
Termin usługi: maj 2018

Profesjonalne i rzeczowe podejście do pracy nad projektem. Wszystkie założenia i ogólna koncepcja wyrazu strony zostały zrealizowane, zgodnie z naszymi wskazówkami. Firma godna polecenia.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za słowa uznania! Współpraca z Państwem dała nam wiele satysfakcji i cennego doświadczenia. Polecamy się na przyszłość!

Projektowanie stron www

4.8
Marian Bober
Termin usługi: kwiecień 2018

Firma Scandinavia Bootsimport Poland z siedzibą w Gdańsku Górki Zachodnie, ul. Stogi 20 niniejszym potwierdza, że Firma Noveo Interactive Agencja Interaktywna z Gdańska ul. Assesora 22 wykonała dla nas nową stronę internetową. W naszej ocenie Firma Noveo Interactive Agencja Interaktywna z tego zadania wywiązała się rzetelnie, z należytą starannością i sprostała naszym wymaganiom. Mając powyższe na uwadze możemy polecić NOVEO jako profesjonalnego i sprawnego Wykonawcę w zakresie realizowanych dla nas zadań. Z poważaniem właściciel Scandinavia

Odpowiedź obiektu:

Serdecznie dziękujemy za opinię i oczywiście za współpracę. Wspominamy ją jako miłą, merytoryczną i fachową na każdym etapie. Polecamy się na przyszłość.

Projektowanie stron www

6.0