Nowy Browar Gdański

Nowy Browar Gdański

Wybierz numer

731-707-177
k...@nowybrowargdanski.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 12:00 więcej
Ocena 4.2 (6 ocen) + Oceń
  • Zdjęcie 1/1 - Nowy Browar Gdański Gdańsk 4
 

W tym obiekcie znajdują się:

Oceny (6)

Patryk
Termin usługi: grudzień 2023   

Pyszne jedzenie, piwo i super obsługa!

Browary

6.0
danziger
Termin usługi: kwiecień 2023   

Bardzo przykra sytuacja, gdyż pani manager która powinna dbać o dobro restauracji wyrzuciła potencjalnych klientów. Powód: uśmiech przy usłyszeniu nazwiska pani manager. Totalny Brak profesjonalizmu. Pani Małgorzato Pieczychlebek trochę dystansu do siebie ;-)

Browary

1.0
Bartosz
Termin usługi: marzec 2023   

Polecam nowy Browar Gdański każdemu. Cudowne wystrój pyszne jedzenie bardzo dobra obsługa. Rozwiązanie z możliwością oglądania meczy przy pysznym piwie naprawdę trafiony w dziesiątkę. Jedyne co mogliby dodać to do swojego menu staropolski Bigos. Pozdrawiam serdecznie

Restauracje

6.0
Kamila
Termin usługi: grudzień 2022   

Byłam stałą klientką do wczoraj, kiedy niesympatyczna kelnerka mimo posiadania wolnych stolików zaproponowała mi miejsce przy stole z obcymi ludźmi. Dziś zadzwoniłam z reklamacją i okazało się, że to są ich nowe praktyki tzw. "stoły biesiadne". To jakaś kpina, żeby łączyć ze sobą zupełnie obcych ludzi posiadając inne wolne miejsca. Nie wiem czemu to ma służyć? Bo raczej nie integracji. Korzystałam z tego miejsca dość często i polecałam wielu znajomym, teraz nie jestem w stanie.

Restauracje

1.0
Ola
Termin usługi: lipiec 2022   

Klimatyczne miejsce, dobre jedzenie, można obejrzeć wydarzenia sportowe, świetna obsługa

Restauracje

6.0
Joanna
Termin usługi: lipiec 2022   

Fajne miejsce, przestronne, można spokojnie porozmawiać i spędzić miło czas. Jedyny minus to obsługa. Miałam wrażenie, że nie ogarniają albo nie chcą ogarniać. Długo czekałam, aż ktoś podejdzie przyjąć zamówienie, potem nie mogłam się doczekać rachunku. Poza tym ok.

Restauracje

4.8