Nowy Horyzont Sp. z o.o.

Nowy Horyzont

Wybierz numer

515-515-920 530-262-121
j...@nowy-horyzont.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
Po umówieniu telefonicznym
 

Artykuły o nas

Oceny (6)

Sławek
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: wrzesień 2023

Bardzo polecam Pana Jacka jako kompetentny merytorycznie i zaangażowany pośrednik nieruchomości. Praca jego charakteryzowała się terminowością, wykonywana z pasją i uczciwością businessową dla klienta. Pełen profesjonalizm i taktowność w swym działaniu.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Karol Gdaniec-Siedlecki
Termin usługi: styczeń 2024

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Jackiem Makowskim. Na każdym etapie wykazywał się wysokim poziomem profesjonalizmu, zaangażowania w sprawę klienta oraz wiedzy wynikającej z wieloletniego doświadczenia. Polecam wszystkim, którzy nie mają na co dzień czasu, żeby zajmować się sprzedażą swojej nieruchomości.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Kamila Czubaj
Termin usługi: lipiec 2023

Pan Jacek był bardzo pomocny od etapu oględzin aż do końca sfinalizowania transakcji. Jakie pytania czy problem by nie wystąpił pomagał. Bardzo polecam usługi biura.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Gabriela
Termin usługi: październik 2022

Najlepszy pośrednik nieruchomości z jakim miałam okazję współpracować. Mega uczciwe i rzetelne podejście do pracy. Przy okazji miły i bezproblemowy kontakt. Pełen profesjonalizm. Wszystko na czas i korzyść klienta. Z czystym sumieniem polecam wszystkim !!!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
krystyna
Termin usługi: luty 2022

Poszukując do zakupu mieszkania w Gdańsku,trafiliśmy na biuro nieruchomości My Place, konkretnie p.Jacka M. Nasz kontakt na odległość - to fachowa, szybka i kompleksowa obługa p.Jacka sprawiła, że zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania - Osiedle Horizon.Serdecznie polecamy.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Justyna
Termin usługi: czerwiec 2020

Serdecznie polecam współpracę z Panem Jackiem .Nasze mieszkanie zostało sprzedane po 3 tygodniach . Oprócz wysokiej skuteczności można spodziewać się indywidualnego podejścia do Klienta, należytej opieki nad transakcją oraz wsparcia na każdym etapie współpracy. Dziękujemy

Odpowiedź obiektu:

Również dziękuję za współpracę,

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0