Ogólnokształcące Liceum Programów Indywidualnych - Liceum Sztuk Plastycznych

adres
80-308 Gdańsk, Polanki 124
telefon
58 552-41-88  fax:  58 552-41-88
e-mail
l...@olpi.pl pokaż
www
olpi.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 15:30

O nas

Edukacja OLPI przebiega na kilku poziomach: w formie zajęć obligatoryjnych, zajęć językowych, odpowiednich dla stopnia zaawansowania, zajęć fakultatywnych, terapeutycznych, warsztatów, zajęć pozaszkolnych.

Liceum Programów Indywidualnych to szkoła dla poszukujących wsparcia w rozwijaniu swoich zdolności, talentów, pasji lub potrzebujących pomocy w pokonywaniu trudności dyslektycznych. Uczeń wybierając wychowawcę ma wpływ na profil zajęć grupowych, latających dni i działania zespołowe. Poprzez wybór tutora może rozwijać się intelektualnie, realizować marzenia. Wybierając zajęcia dodatkowe i rozszerzenia z szerokiej gamy propozycji, tworzy indywidualny profil nauki. Jesteśmy szkołą z charakterem dla indywidualistów i uczniów, którym nie wystarcza rutyna szkoły typowej.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

5.8

w kategorii

Szkolnictwo prywatne i społeczne

 • poziom nauczania:
  6
   
 • zajęcia dodatkowe:
  6
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

Szkoła, która staje się drugim domem

Czas, żeby tą opinią uświadomić wszystkich tych, którzy żyją wśród stereotypów: czesne to nie płacenie za oceny, a w OLPI można nie zdać. Ale jest to trudne do zrobienia. A to dlatego, że nauczyciele rozmawiają z uczniami. Interesują się tym, co się u nich dzieje, i jak tylko ktoś zaczyna wpadać w edukacyjne tarapaty, oni szukają powodu i zawsze starają się pomóc. Oprócz czasu na lekcje i zajęcia pozalekcyjne, znajdują czas na to, żeby zapytać co słychać, jak się czujesz, z czym masz problemy. Później nie szczędzą też czasu, żeby pomoc je rozwiązać. Jak teraz sobie przypomnę, że kilka miesięcy przed maturą chciałam zabrać dokumenty i nie przystąpić do niej tylko dlatego, że gubiłam się w matematyce, to chce mi się śmiać. Ale wtedy to była tragedia. Gdyby nie pewna nauczycielka, która przegadała ze mną dużo więcej niż 45 minut, i opowiedziała wiele historii zrozumiałam, że to nie koniec świata. Maturę z matematyki zdałam za drugim razem, świat się nie skończył, ale za to ja skończyłam studia. Mogłabym dużo pisać o tym co ta szkoła oferuje w ramach zajęć, o tym czego się nauczyłam, ale zostało mi już tylko 50 znaków ;) A uważam, że warto podkreślić, że w OLPI nikt nie zostanie sam.

 • 2008-2011 najlepszy rocznik!!! ;))
 • Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2016
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »