Ogólnokształcące Liceum Programów Indywidualnych im. adm. J. Unruga

Ogólnokształcące Liceum Programów Indywidualnych im. adm. J. Unruga

Wybierz numer

58 552-41-88
l...@olpi.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/30 - Ogólnokształcące Liceum Programów Indywidualnych im. adm. J. Unruga Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/30 - Ogólnokształcące Liceum Programów Indywidualnych im. adm. J. Unruga Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/30 - Ogólnokształcące Liceum Programów Indywidualnych im. adm. J. Unruga Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/30 - Ogólnokształcące Liceum Programów Indywidualnych im. adm. J. Unruga Gdańsk +27 1
 

TV Filmy

OLPI: Nasza szkoła mówi
586

OLPI: Nasza szkoła mówi

Artykuły o nas

O nas

Edukacja w OLPI przebiega na kilku poziomach: w formie zajęć obligatoryjnych, zajęć językowych, odpowiednich dla stopnia zaawansowania, zajęć fakultatywnych, terapeutycznych, warsztatów, zajęć pozaszkolnych.
Liceum Programów Indywidualnych to szkoła dla poszukujących wsparcia w rozwijaniu swoich zdolności, talentów, pasji lub potrzebujących pomocy w pokonywaniu trudności dyslektycznych. Uczeń wybierając wychowawcę ma wpływ na profil zajęć grupowych, dni nauki poza szkołą - t.zw. latających dni i działania zespołowe. Poprzez wybór tutora może rozwijać się intelektualnie, realizować marzenia. Wybierając zajęcia dodatkowe i rozszerzenia z szerokiej gamy propozycji, tworzy indywidualny profil nauki. Jesteśmy szkołą z charakterem dla indywidualistów i uczniów, którym nie wystarcza rutyna szkoły typowej.

Oceny (4)

Kaśka M
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: luty 2023 

Szkoła oferująca przyjazne otoczenie dla wszelkich indywidualistów z wyboru ale i młodzieży, która z różnych przyczyn doświadczyła kryzysów różnego rodzaju. Poziom treści i wymagań jest dostosowywany do możliwości ucznia w danych momencie, nie mamy poczucia wkręcenia w bezduszną maszynkę. Nasze dziecko jest dopiero w klasie pierwszej, ale jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni do dalszych lat edukacji w tej szkole.

Szkoły średnie

5.6
Anna
Termin usługi: kwiecień 2021 

Świetna szkoła i nauczyciele. Polecam!

Szkoły średnie

5.8
Anna
Termin usługi: kwiecień 2021 

Bardzo dobra szkoła, nauczyciele z pasją. Sprawdziła się także w dobie pandemii. Polecam!

Szkoły prywatne i społeczne

5.4
2008-2011 najlepszy rocznik!!! ;))
Termin usługi: czerwiec 2016 

Czas, żeby tą opinią uświadomić wszystkich tych, którzy żyją wśród stereotypów: czesne to nie płacenie za oceny, a w OLPI można nie zdać. Ale jest to trudne do zrobienia. A to dlatego, że nauczyciele rozmawiają z uczniami. Interesują się tym, co się u nich dzieje, i jak tylko ktoś zaczyna wpadać w edukacyjne tarapaty, oni szukają powodu i zawsze starają się pomóc. Oprócz czasu na lekcje i zajęcia pozalekcyjne, znajdują czas na to, żeby zapytać co słychać, jak się czujesz, z czym masz problemy. Później nie szczędzą też czasu, żeby pomoc je rozwiązać. Jak teraz sobie przypomnę, że kilka miesięcy przed maturą chciałam zabrać dokumenty i nie przystąpić do niej tylko dlatego, że gubiłam się w matematyce, to chce mi się śmiać. Ale wtedy to była tragedia. Gdyby nie pewna nauczycielka, która przegadała ze mną dużo więcej niż 45 minut, i opowiedziała wiele historii zrozumiałam, że to nie koniec świata. Maturę z matematyki zdałam za drugim razem, świat się nie skończył, ale za to ja skończyłam studia. Mogłabym dużo pisać o tym co ta szkoła oferuje w ramach zajęć, o tym czego się nauczyłam, ale zostało mi już tylko 50 znaków ;) A uważam, że warto podkreślić, że w OLPI nikt nie zostanie sam.

Szkoły prywatne i społeczne

5.8