Ośrodek Szkolenia Kierowców Efekt

Ośrodek Szkolenia Kierowców Efekt

Wybierz numer

513-099-410
k...@efekt-prawko.pl pokaż
Otwarte do 16:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Ośrodek Szkolenia Kierowców Efekt Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Ośrodek Szkolenia Kierowców Efekt Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Ośrodek Szkolenia Kierowców Efekt Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Ośrodek Szkolenia Kierowców Efekt Gdańsk 1
 

O nas

Najbliższe terminy kursów:
Kurs e-learningowy , zapisy w trybie ciągłym !
CHEŁM: 19.04.2024r, godzina 17:00-19:15 ,
UJEŚCISKO : 10.02.2024r , godzina 10:00-16:00,
Oddziały naszej szkoły jazdy:
ZASPA - ul. Burzyńskiego 10, Szkoła Podstawowa nr 48
CHEŁM - ul. Dragana 25/26 - Budynek Klubu Osiedlowego ALF
UJEŚCISKO - ul. Człuchowska 6 - Budynek Szkoły Podstawowej nr 12

Sprawdź Nasze profile społecznościowe na Facebook'u i Instagramie !

Nasza firma działa na trójmiejskim rynku od 2005r , co pozwoliło nam wyszkolić już ponad 1000 kursantów. Spotkasz u Nas samych specjalistów jakimi są instruktorzy oraz wykładowcy stosujący zarówno indywidualne metody nauczania jak i przekazujący wiedzę i prawidłowe zachowania w sposób przejrzysty i prosty do zrozumienia. Gwarantujemy Naszym kursantom pełne zaangażowanie i profesjonalizm czego dowodem jest to, że większość osób , które szkolimy wybrały OSK Efekt z polecenia.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zapisać się na kurs?
Na kurs prawa jazdy można zapisać się przez formularz kontaktowy lub w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 16:00 do 19:15 w oddziale mieszczącym się na Chełmie przy ulicy Dragana 25/26 albo indywidualnie poprzez kontakt telefoniczny i ustalenie spotkania.
Jakie dokumenty potrzebuje?
Zaświadczenie lekarskie uprawniające do udziału w kursie , indywidualny numer PKK , jeżeli nie posiadasz jeszcze ukończonego 18 roku życia wymagana jest także pisemna zgoda opiekuna prawnego do udziału w kursie. Minimalny wiek uprawniający do zapisania się na kurs prawa jazdy to ukończone 17 lat i 9 miesięcy.
Ile czasu trwa kurs?
Zajęcia teoretyczne, stacjonarne odbywają się dwa razy w tygodniu po 3 godziny lekcyjne (45min) łącznie 30 godzin, gdzie 4 godziny lekcyjne to zajęcia z ratownikiem medycznym. Zajęcia praktyczne odbywają się w zależności od Twojej dyspozycyjności w wymiarze 1-2 godzin zegarowych (60 min) kilka razy w tygodniu.
Czy jest możliwość płatności w ratach?
Oczywiście, że tak. Pierwsza rata jaką trzeba opłacić na wstępie to 500 zł przy zapisie, drugą część kwoty kursu trzeba uzupełnić przed rozpoczęciem części praktycznej.

Niezależnie od ilości rat, wszystkie traktujemy jako 0%.
Czy prowadzicie kurs prawa jazdy na automatyczną skrzynię biegów?
Oczywiście, że tak. W naszej flocie posiadamy Toyotę Yaris z 2019r z automatyczną skrzynią biegów oraz bardzo profesjonalnego i sympatycznego instruktora, który przeprowadzi szkolenie.

Oceny (310)

Aleksandra
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: luty 2024 

Pani Asia super przygotowała mnie do egzaminu praktycznego. Egzamin zdany bezbłędnie. Pani Asia jest bardzo cierpliwa i zawsze wszystko dokładnie tłumaczy. Zawsze odpowiadała mi na moje pytania, nawet jeśli pytałam się o to samo któryś raz z rzędu. Atmosfera była bardzo przyjemna i z chęcią chodziłam na jazdy. Z całego serca polecam tą instruktorkę :D

Odpowiedź obiektu:

Pani Aleksandro,
Dziękujemy za wybór Naszej szkoły i cieszymy się, że współpraca z Asią była tak owocna. Dokładamy wszelkich starań, aby Nasi kursanci miło wspominali naukę i byli zadowoleni.
Pozdrawiamy w imieniu Asi :)

Kursy prawa jazdy

6.0
filip
Termin usługi: luty 2024 

pani asia najlepsza instruktorka

Odpowiedź obiektu:

Zgadzamy się w 100% , wszystkiego dobrego :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Szymon
Termin usługi: luty 2024 

Gorąco polecam! Jazdy z Panią Asią to sama przyjemność i dużo cennych wskazówek.

Odpowiedź obiektu:

Panie Szymonie,
Dziękujemy za wybór Naszej szkoły , gratulujemy zdanego prawa jazdy i cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Oczywiście pozdrawiamy w imieniu Asi :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Julia
Termin usługi: luty 2024 

Bardzo polecam. Jazdy z P. Asia to sama przyjemność. Wszystkiego mnie nauczyła i zdałam za pierwszym razem egzamin.

Odpowiedź obiektu:

Pani Julio,
Gratulujemy sukcesu egzaminacyjnego i życzymy Pani w imieniu Asi szerokiej drogi i wszystkiego dobrego :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Natalia
Termin usługi: styczeń 2024 

Uwielbiałam jazdy z Panem Romanem i zdecydowanie będę tęsknić za tymi lekcjami. Były to bardzo miło spędzone godziny z poczuciem humoru i uśmiechem, ale połączone z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Za co chapeau bas. Jestem wdzięczna, że było dane mi trafić na takiego instruktora. Od początku do końca liczyły się najmniejsze detale i precyzja, co dało piękne efekty. Zdane za pierwszym razem! Uwagi zawsze motywowały do poprawy i co najważniejsze, nie zniechęcały. Na egzaminie pozostało mi tylko opanować stres :) I troszkę zazdroszczę każdemu, kto ma jeszcze przed sobą te godziny w OSK Efekt

Odpowiedź obiektu:

Pani Natalio,
Dziękujemy za tak miłe słowa i dziękujemy za wybór Naszej szkoły. Zawsze zależy Nam, żeby te pierwsze kroki za kierownicą były miłym doświadczeniem :)
Pozdrawiamy i do zobaczenia na drodze !

Kursy prawa jazdy

6.0
Artix
Termin usługi: grudzień 2023 

Gorąco polecam Panią instruktor Asię! Najlepsza w całym Trójmiescie, lepszej nie znajdziecie. Wytłumaczy najmniejsze niuanse i zagwozdki podczas jazdy. Cierpliwie doszlifuje styl jazdy, dzięki niej na egzamin udasz się bez stresu, a z pewnością dobrego przygotowania. Pamiętajcie, tylko Pani Asia!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za wybór Naszej szkoły i pozdrawiamy w imieniu Asi :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Szymon
Termin usługi: listopad 2023 

Bardzo polecam. Teoria z Panem Romanem przeprowadzona w sposób merytoryczny, z wieloma przykładami z życia wziętymi i zawsze z humorem. Szczególnie polecam jazdy z Panią Asią w miłej, bezstresowej atmosferze. Zawsze mogłem liczyć na praktyczną radę, wsparcie i rozwianie wszelkich wątpliwości oraz wyrozumiałość w przypadku moich pomyłek. Wszystkie egzaminy zdane za pierwszym razem.

Odpowiedź obiektu:

Panie Szymonie, gratulujemy sukcesu na egzaminie i życzymy Panu szerokiej drogi. Pozdrawiamy w imieniu Asi i ogromnie się cieszymy, że mogliśmy Panu pomóc.

Kursy prawa jazdy

6.0
Dominika
Termin usługi: listopad 2023 

Ogromnie polecam, jeżeli chcecie zostać dobrze przygotowanym do egzaminu. Teoria prowadzona przez Pana Romana to duża dawka wiedzy i cennych wskazówek oraz dobrego humoru :) W szczególności polecam jazdy z Panią Asią, podczas których w świetnej atmosferze uczycie się jazdy samochodem! Pani Asia jest bardzo dobrym instruktorem, możecie liczyć na pełne wsparcie i zaopiekowanie się jak i przygotowanie. Oba egzaminy zdane za pierwszym razem, za co bardzo dziękuję!!!

Odpowiedź obiektu:

Pani Dominiko,
Dziękujemy za wybór Naszej szkoły i cieszymy się, że mogliśmy pomóc . Życzymy Pani szerokiej drogi i do zobaczenia na mieście :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Adam
Termin usługi: październik 2023 

Kurs na prawo jazdy w szkółce rozpocząłem w czerwcu. Uczęszczałem na kurs weekendowy, zajęcia prowadził Pan Roman, zajęcia były przyjemne z miłą atmosferą i rzetelnym przekazywaniem wiedzy. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. W sierpniu rozpocząłem kurs praktyczny z Panią Asią. W trakcie nauki w aucie atmosfera była bardzo przyjemna i dało się wyczuć progres związany z umiejętnościami kierowania. W środę dzięki wspaniałemu przygotowaniu przez Panią Asię zdałem egzamin praktyczny bez żadnego błędu! Wszystko co było na egzaminie miałem przerobione i Jasno wytłumaczone. Polecam :)

Odpowiedź obiektu:

Panie Adamie , ogromne gratulacje jeszcze raz i dziękujemy za udział w szkoleniu. Pozdrawiamy w imieniu Asi :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Dorota
Termin usługi: październik 2023 

osk efekt wybrałam sugerując się pozytywnymi opiniami i rzeczywiście mogę potwierdzić skuteczność przekazywanej wiedzy. Jazdy miałam z p. Romanem, który jest wymagającym ale i wspierającym instruktorem. Zawsze chętnie i obszernie odpowiadał na moje pytania i rozwiewał wątpliwości, niemal po każdych jazdach dostawałam informację zwrotną jakie umiejętności już opanowałam i nad czym muszę jeszcze popracować, a to było dla mnie bardzo budujące i motywujace. Dziękuję za pomoc w zdobyciu wymarzonego prawa jazdy

Odpowiedź obiektu:

Pani Doroto,
Dziękujemy za udział w szkoleniu i wybór Naszej szkoły. Będziemy bardzo miło wspominać współpracę z Panią. Życzymy szerokiej drogi i jesteśmy w razie czego do dyspozycji, gdyby jakaś sytuacja na drodze była niejasna :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Izabela
Termin usługi: wrzesień 2023 

Szczerze polecam kurs w OSK Efekt a w szczególności instruktora Łukasza, który ze stoickim spokojem i morzem cierpliwości przygotowywał mnie do egzaminu praktycznego. Dziękuję za zaangażowanie,motywację i wszystkie cenne wskazówki dzięki, którym udało się zdobyć pozytywny wynik.

Odpowiedź obiektu:

Pani Izabelo,
Gratulujemy sukcesu egzaminacyjnego ! Życzymy Pani szerokiej drogi i w imieniu Łukasza pozdrawiamy. Cieszymy się, że mogliśmy współpracować i pomóc Pani w zdobyciu prawa jazdy.

Kursy prawa jazdy

6.0
Iwona
Termin usługi: wrzesień 2023 

Ciesze się, że wybrałam szkołę jazdy Efekt. Pan Roman bardzo przystępnie przekazywał wiedze teoretyczną, dodając mnóstwo ciekawych informacji z praktyki na drodze, dzięki czemu łatwiej było mi zapamiętać teorię. Ogromna wiedza i świetnie przekazane informacje, pełen profesjonalizm, bardzo kulturalne i uprzejme podejście do kursantów. Kurs praktyczny realizował ze mną Pan Damian i Pan Michał, posiadający ogromną wiedzę i doświadczenie, które na każdym kroku przekazywali mi w jak najbardziej skondensowanej, zrozumiałej i prostej formie, za co jestem serdecznie wdzięczna. Ogrom cierpliwości i zrozumienia dla kursantów to bardzo mocna strona Pan Michała i Pana Damiana. Mam nadzieje że na nich traficie, bo to dzięki nim zdałam i czuje się pewnie na drodze:)

Odpowiedź obiektu:

Pani Iwono,
Dziękujemy za udział w szkoleniu i cieszymy się, że mogliśmy współpracować. Przekazaliśmy Pani wiedzę najlepiej jak potrafimy i ostatecznie sukces to Pani zasługa :)
Życzymy Pani szerokiej drogi i do zobaczenia na drodze !

Kursy prawa jazdy

6.0
Piotr
Termin usługi: czerwiec 2023 

Moim instruktorem była Pani Asia i bardzo się cieszę, że to właśnie do niej trafiłem. Atmosfera zawsze super, a po zajęciach pod jej okiem nabrałem pewności w jeździe. Każdą moją wątpliwość rozwiała. Wyniki zresztą mówią same za siebie - i teoria, i praktyka zdane za pierwszym razem. Z czystym sercem polecam i bardzo dziękuję!

Odpowiedź obiektu:

Panie Piotrze, gratulujemy sukcesu na egzaminie i życzymy szerokiej drogi. Dziękujemy za wybór Naszej szkoły i pozdrawiamy w imieniu całego zespołu !

Kursy prawa jazdy

6.0
Volodymyr Harashchenko
Termin usługi: lipiec 2023 

Polecam tę szkołę, dobry nauczyciel Pan Roman i instruktor Pani Asya, wszystkie egzaminy zdałam za pierwszym razem

Odpowiedź obiektu:

Panie Volodymyrze,
Gratulujemy sukcesu na egzaminie i życzymy szerokiej drogi. Dziękujemy za zaufanie i wybór Naszej szkoły, cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

Kursy prawa jazdy

6.0
Jakub
Termin usługi: maj 2023 

Pani Asia świetna instruktora, wyrozumiała i z poczuciem humoru . Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Przyjemna atmosfera podczas jazd i profesjonalne podejście do kursanta. Gorąco polecam!

Odpowiedź obiektu:

Panie Jakubie,
Gratulujemy sukcesu na egzaminie, cieszymy się ze współpracy i życzymy samych sukcesów !
Pozdrawiamy :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Natalia
Termin usługi: lipiec 2023 

Serdecznie polecam, jeździłam z P.Asia. zdałam egzamin za pierwszym razem takze lepiej nie mogła mnie przygotowac! Miła atmosfera, dostepnosc terminów i widoczne pozytywne efekty każdej godziny spędzonej za kierownica:)

Odpowiedź obiektu:

Pani Natalio , dziękujemy za wybór Naszej szkoły jazdy i gratulujemy sukcesu na egzaminie! Zrobiłyście wspólnie z Asią kawał dobrej roboty. Szerokiej drogi i dużo radości z jazdy :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Bigboy
Termin usługi: kwiecień 2023 

Wszystkim , którzy zastanawiają się jak i gdzie rozpocząć swoją przygodę z prawem jazdy serdecznie polecam osk efekt najlepsza szkółka w Trójmieście. Od pierwszych zajęć praktycznych wiedziałem , że jestem pod opieką fachowaca w swojej dziedzinie mówię tutaj o moim instruktorze Panie Łukaszu, który nauczył mnie jeździć rozważnie , bezpiecznie i czuć się pewnie za kierownicą . Atmosfera podczas każdej jazdy miła i sympatyczna , każda przekazana wskazówka bardzo dobrze zapamiętana przeze mnie aż szkoda było kończyć kurs. Tylko z takimi instruktorami jak Pan Łukasz polecam uczyć się jeździć.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za opinie i cieszymy się, że Nasze usługi Pana zadowoliły i pozwoliły postawić pierwsze kroki za kierownica zdecydował się Pan postawić z Nami. Szerokiej drogi ! Pozdrawiamy w imieniu Łukasza i całego zespołu.

Kursy prawa jazdy

6.0
Daniel
Termin usługi: styczeń 2023 

Przyjazna atmosfera, pozytywne nastawienie, a zarazem pełen profesjonalizm. Wszystkie trudne pytania i wątpliwości rozwiał Pan Damian wszechwiedzący :) Terminy jazd mogłyby być trochę częściej, ale można się na spokojnie dogadać.

Odpowiedź obiektu:

Panie Danielu,
Dziękujemy za udział w szkoleniu , był Pan bardzo zaangażowanym kursantem. Życzę szerokiej drogi. Widzimy się na mieście !

Kursy prawa jazdy

5.8
Norbert
Termin usługi: listopad 2022 

Bardzo polecam szkółkę osk efekt, miła atmosfera z panem Romanem. Bardzo dobre przygotowania. Polecam ! Zdane za pierwszym :)

Odpowiedź obiektu:

Panie Norbercie,
Dziękujemy za udział w szkoleniu ! Życzymy wszystkiego dobrego i szerokiej drogi :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Wiktor
Termin usługi: sierpień 2022 

Kulturalni i wyrozumiali instruktor oraz wykładowca. Przestępna cena oraz dobry stan pojazdów. Jestem zadowolony z wyboru, i nie jestem w stanie znaleźć żadnych znaczących wad. Jeżeli jeszcze raz miałbym wybrać szkołę jazdy byłaby nią właśnie osk efekt.

Odpowiedź obiektu:

Panie Wiktorze,
Dziękujemy za wybór Naszej szkoły i życzymy Panu szerokiej drogi i gratulujemy zdanego egzaminu :)

Kursy prawa jazdy

6.0