Ocean Estate

Ocean Estate

Wybierz numer

504-232-022
b...@oceanestate.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
 

O nas

Ocean Estate kolejny projekt należący do spółki Ocean. Biuro nieruchomości powstało dzięki pasji do sprzedaży, ale również na potrzeby wymagających klientów.
Klientów, którzy cenią sobie nie tylko profesjonalizm, ale również kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Klientów, którzy od biura nieruchomości oczekują czegoś więcej niż tylko pomocy w sprzedaży swojej nieruchomości.
Wśród biur wyróżnia nas kompleksowe podejście do sprzedaży/kupna nieruchomości.
Jesteśmy zespołem ekspertów z długoletnim stażem w sprzedaży, finansowaniu kupna, ubezpieczeniu nieruchomości. Nasi klienci otrzymują wszelkie niezbędne informacje w jednym biurze podczas jednego spotkania. Nie ma potrzeby umawiać się osobno z doradcą finansowym czy agentem ubezpieczeniowym. Wszystkie niezbędne informacje otrzymacie w jednym miejscu w Ocean Estate.

Oceny (4)

Michalina
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: grudzień 2018

Bardzo dziękuję zespołowy Ocean Estate za pomoc przy finansowaniu mieszkania! Miałam bardzo skomplikowaną sytuację finansową, a mimo wszystko udało się! Dziękuję! Będę Was polecała wszystkim znajomym!!!

Odpowiedź obiektu:

Pani Michalino,
To była przyjemność! Dziękujemy!

Leasing

5.0
Paweł
Termin usługi: listopad 2021

Bardzo profesjonalny pośrednik nieruchomości, polecam

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
K &M
Termin usługi: październik 2021

Pani Małgorzata Szelągowska, która z ramienia agencji pośredniczyła w naszym zakupie mieszkania, to świetna profesjonalistka i bardzo sympatyczna, pomocna i kompetentna osoba. Polecamy!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Kamil
Termin usługi: czerwiec 2021

Świetne doradztwo i indywidualne podejście przy pierwszej inwestycji. Szeroka oferta nieruchomości i profesjonalne podejście podczas oględzin. Bardzo dobry kontakt z całym zespołem, nawet w sprawach niezwiązanych bezpośrednio z zakupem nieruchomości. Jako osoba bez wcześniejszych doświadczeń w tym temacie odczułem, że jestem obsługiwany przez profesjonalistów. Mogłem skupić się na istotnych dla mnie detalach bez zagłębiania się w szczegóły prawne - wszystko zostało przedstawione zrozumiałym dla mnie, laika, językiem. Szczerze polecam :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0