Odbiór techniczny mieszkania i domu" to firma z Gdyni, specjalizująca się w nadzorze budowlanym. Oferujemy kompleksowe usługi związane z odbiorami technicznymi mieszkań, domów i lokali na rynku pierwotnym i wtórnym. Nasi doświadczeni inspektorzy przeprowadzą szczegółowe przeglądy techniczne, ekspertyzy budowlane i pomogą w odbiorze od dewelopera. Zapewniamy profesjonalne wsparcie i bezpieczeństwo podczas procesu odbioru nieruchomości.

Tekst wygenerowany automatycznie

 
Najlepszy nadzór budowlany Gdynia

Oceny (32)

Barbara
Termin usługi: wrzesień 2022

Panie Macieju, dziękuję za profesjonalną pomoc w odbiorze mieszkania. Pan Maciej jest wspaniałym fachowcem, jest niezwykle spostrzegawczy i dokładny w swojej pracy. Wynajduje najdrobniejsze usterki przy czym tłumaczy co można z tym zrobić i czego oczekiwać od dewelopera. Przy pomiarach kamerą termowizyjną tłumaczy co jest dobrze a co powinno być poprawione (warto zamówić usługę pomiaru kamerą termowizyjną). Zaopatrzony jest we wszystkie potrzebne przyrządy do sprawdzenia pionów, poziomów jak również kątów prostych. Daje cenne rady w zakresie wykończenia mieszkania. Jestem bardzo zadowolona z usługi Pana Macieja i z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim szukającym fachowca do odbioru mieszkania.

Usługi specjalistyczne

6.0
Basia
Termin usługi: maj 2022

Bardzo polecam! Bardzo dokładne sprawdzenie mieszkania, cenne uwagi, zauważony każdy mały szczegół. Naprawdę warto!

Nadzór budowlany

6.0
Ewelina
Termin usługi: listopad 2021

Pełen profesjonalizm. Jesteśmy zadowoleni z towarzyszenia nam w trakcie odbioru domu w stanie deweloperskim. Jeśli chcą państwo mieć spokojną głowę i dobrze sprawdzone pomieszczenia to z czystym sercem polecamy pana Maćka.

Nadzór budowlany

6.0
Adam
Termin usługi: czerwiec 2021

Z usług Pana Macieja korzystałem kilkukrotnie, za każdym razem byłem mile zaskoczony profesjonalizmem. Polecam każdemu

Nadzór budowlany

6.0
Maciej
Termin usługi: lipiec 2021

Skorzystałem z pomocy przy sprawdzeniu mieszkania z rynku wtórnego (Gdańsk Osowa, deweloper Towarzystwo Ziemskie). Pan Inżynier przyjechał punktualnie, sprawdził wszystko dokładnie i omówił każdą usterkę informując w sposób zrozumiały dla laika o co chodzi, czy jest poważna, jak i kiedy warto ją poprawić nawet samemu itd. Na koniec otrzymałem szczegółowy raport emailem, z opisem i zdjęciami. Jestem bardzo zadowolony z usługi.

Usługi specjalistyczne

6.0
Paweł
Termin usługi: maj 2021

Dziś odbierałem mieszkanie w Gdyni (Nadmorskie Tarasy, deweloper Murapol). Pan Maciej wykazał się elastycznością w doborze terminu z dnia na dzień. W szczegółowy sposób dokonał sprawdzenia stanu technicznego mieszkania. Jestem bardzo zadowolony. Polecam!

Usługi specjalistyczne

6.0
Marta i Michał
Termin usługi: maj 2021

Szczerze polecam! Pan Maciek bardzo dokładnie sprawdził nieruchomość podczas odbioru deweloperskiego. Specjalista świetnie zaznajomiony z normami i przepisami budowlanymi, z dużym zapleczem sprzętu kontrolno pomiarowego. Oferta jak najbardziej przystąpna, a pomoc nieoceniona. Super, super i jeszcze raz super.

Usługi specjalistyczne

6.0
Anna
Termin usługi: kwiecień 2021

Dziś odbieraliśmy mieszkanie od dewelopera w Gdyni Śródmieście (Mostostal) i jesteśmy bardzo zadowoleni ze wsparcia Pana Macieja. Kompetentny, dobrze wyposażony, dokładny, szybki. Nawet Pani odpowiedzialna za przekazanie mieszkania poprosiła na koniec o Jego wizytówkę, bo w przyszłym roku sama odbiera mieszkanie. Polecam!

Usługi specjalistyczne

6.0
Damian
Termin usługi: październik 2020

Z pełnym przekonaniem polecam usługi Pana Macieja. Odbiór mieszkania przy jego pomocy na najwyższym poziomie. Profesjonalne podeście do pracy oraz cenne rady na przyszłość. Wyłapanie kosmetycznych "usterek", których sami byśmy nie zauważyli. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc.

Usługi specjalistyczne

6.0
Joanna
Termin usługi: październik 2020

Polecam szczerze firmę. Pan Maciej sprawnie wykonał swoja usługę. Profesjonalista w każdym calu.

Usługi specjalistyczne

6.0
Janek i Magda
Termin usługi: wrzesień 2020

Nasz deweloper powiedział, że jeszcze nikt nie miał tak szczegółowego odbioru. Pan Maciej był na miejscu przed czasem, był dobrze wyposażony w sprzęt pomiarowy, a do tego profesjonalnie wykonał swoją usługę oraz dał nam wiele cennych uwag i porad odnośnie dalszego wykończenia mieszkania. Z czystym sumieniem polecam!

Nadzór budowlany

6.0
Marcin
Termin usługi: sierpień 2020

Robiłem odbiór techniczny domu od dewelopera. Praktycznie nie ma szans zrobić tego dobrze samemu, jeżeli ktoś nie jest na bieżąco, albo budował dom 30 lat temu metodą gospodarczą. Pan Maciej jest przy okazji niezastąpionym źródłem wiedzy, jak potem prawidłowo wykończyć dom. Znaleziono przy odbiorze rzeczy niezgodne z projektem, co umożliwia drobne negocjacje z deweloperem, a także pęknięcie posadzek, które mogłyby sprawiać problem potem. Inne pomiary i uwagi również na plus, polecam osobom, które nigdy nie budowały, a chcą mieć zrobione na tiptop. Deweloper usuwa usterki w ramach umowy i jest mniejsza szansa, że coś Ci wcisną bo się nie znasz.

Nadzór budowlany

5.8