Najlepszy nadzór budowlany Gdynia

Oceny (32)

Adam

Wspaniały kontakt z firmą, aż do momentu kiedy to przychodzi do terminu wykonania usługi, wtedy to osoba odpowiedzialna za odbiór mieszkania wyłącza telefon i kontakt się urywa. Straciliśmy jedyny termin przedodbioru jaki mieliśmy zapewniony w umowie dzięki "profesjonalności" świadczonych usług. Wszystkich państwa przestrzegam przed korzystaniem z ich usług, a sam spróbuję naprawić szambo z deweloperem, które mam dzięki tej firmie. Nie pozdrawiam.

Odbiory mieszkań

1.0
Andrzej R

Szczerze polecam ! Bardzo dobry kontakt, świetnie wykonana praca i to wszystko w bardzo krótkim terminie. Pełen profesjonalizm, z czystym sumieniem mogę polecić Pana Macieja !

Odbiory mieszkań

6.0
Tomasz

Kolejna współpraca z Panem Maciejem i kolejny raz jestem bardzo zadowolony! Jego profesjonalizm i podejście do klienta są na najwyższym poziomie, a dodatkowo raport został przygotowany bardzo szybko. Gorąco polecam!

Odbiory mieszkań

6.0
Piotr

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Macieja skrupulatnie sprawdził on odbierany lokal wykonał kontrole kamerą termowizyjną odpowiedział na wszystkie nasze pytania oraz wątpliwości podpowiedział na co zwrócić uwagę podczas wykańczania mieszkania. Jest to nasz pierwszy raz kiedy podjelismy współprace z Panem Maciejem ale napewno jeszcze skorzystamy tym samym gorąco Polecamy!

Odbiory mieszkań

6.0
mleszczynski

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi i pomocy, którą Pana Macieja. Pan Maciej ma ogromną wiedzę i jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Dokładnie sprawdził stan wewnątrz i na zewnątrz budynku. Powierzchnia, kąty, gniazdka, uszkodzenia ścian, tynk, drzwi, mostki cieplne, itp. Do protokołu wpisaliśmy ok. 20 uwag, których naprawa z pewnością kosztowałaby nas więcej niż usługa p. Macieja. Zdecydowanie polecamy, zwłaszcza, jeśli ktoś się nie zna na budowlance :)

Odbiory mieszkań

6.0
Mateusz B

Pan Maciej to profesjonalista w każdym calu. Świetnie zorganizowany, z bardzo szeroką wiedzą. W czasie odbioru mieszkania omówił z nami szereg detali. Pokazał i wyjaśnił na co oraz dlaczego trzeba zwrócić uwagę. Wszystko wytłumaczył w bardzo prosty i zrozumiały dla laika sposób. Odpowiedział szczegółowo na każde pytanie. Otrzymaliśmy od niego dodatkowo bardzo dużo cennych rad dotyczących samego wykończenia. Od początku czuliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach.

Odbiory mieszkań

6.0
Dorota P

Dziękuje Panie Macieju za profesjonalna ocenę mieszkania. Bez Pana pomocy nie zauważyłbym usterek, które Pan wskazał. Polecam serdecznie, każdy błąd pieknie oznaczony w mieszkaniu, opis każdego błędy na planie, sprawdzenie kamera termowizyjna, do tego spodziewam się raportu pisemnego. Profesjonalnie

Odbiory mieszkań

6.0
Marcin Pawlak

Korzystałem z usług Pana Macieja w celu sprawdzenia stanu technicznego domu z rynku wtórnego. Zdecydowanie polecam wszystkim! Korzystałem z tego typu usług już nie raz i musze przyznać, że Pan Maciej jest bezkonkurencyjny. 1) Profesjonalne narzędzia i sprzęt. 2) Fachowość, cenne porady 3) Punktualność 4) Świetny kontakt i wyjątkowe zaangażowanie. Bardzo dziękuję.

Odbiory mieszkań

6.0
Mariusz

Panie Macieju dziękujemy za odbiór domu w Rumia.os.Rajska.Pelen profesjonalizm ,polecamy wszystkim Pana, wszystkiego najlepszego dużo zdrówka

Odbiory mieszkań

6.0
Bozena Nowakowski

Pan Maciek, przeprowadził fachowa inspekcje naszego nowego mieszkania na Chwarznie-Polanki. Oprócz kilku widocznych błędów był w stanie znaleźć usterki których napewno nie bylibyśmy w stanie zauważyć gołym okiem laika. Bardzo komunikacyjny,punktualny i profesjonalny. Dzięki doświadczeniu w połączeniu z użyciem odpowiednich narzędzi łącznie z kamerą termowizyjna mógł zweryfikować stan wewnętrzny i zewnętrzny budynku. Przedstawił również dokładny raport deweloperowi. Dziękujemy i serdecznie polecamy Pana Maćka przy odbiorach technicznych domów i mieszkań. Bożena i Jarek Nowakowski

Odbiory mieszkań

6.0
Damian

Bardzo polecamy Pana Macieja. Zjawił się na czas, zauważył aż 17 usterek na przedodbiorze. Przy tym jest bardzo kontaktową osobą i bardzo miłą, udzielił fachowych porad. Polecam!

Odbiory mieszkań

6.0
Maciej W.

Jestem Bardzo, bardzo zadowolony z usług Pana Macieja mojego imiennika, człowiek z ogromną wiedzą, widać że robi to z pasją, lubi swoją prace i przede wszystkim bardzo konkretny i pomocny, Polecam tego Pana na odbiór swojego Domu.

Odbiory mieszkań

6.0
Marlena i Sebastian
Termin usługi: kwiecień 2023

Niesamowicie profesjonalne podejście do klienta przy jednoczesnej otwartości w komunikacji. Usługa dotyczyła ekspertyzy nieruchomości mieszkalnej z rynku wtórnego wraz z pomiarami kamerą termowizyjną. Pan Maciej sprawnie wykonał wszystkie pomiary. Bezpośrednio po wykonaniu pomiarów w przystępny sposób poinformował nas o stanie nieruchomości i głównych wadach jakie zidentyfikował. Na raport czekaliśmy zaledwie 24h. Wykonana ekspertyza pomogła w podjęciu decyzji o zakupie mieszkania.

Usługi specjalistyczne

6.0
Karol
Termin usługi: styczeń 2023

Skorzystałem z usług firmy by ocenić stan techniczny domu z rynku wtórnego. Bez problemowe dostosowanie terminu. Dobra komunikacja. Usługa wykonana profesjonalnie. Sprawdzone zostały różne parametry domu od wilgoci murów, poziomów, kondycji elewacji, termoizolacji, elektryki, hydrauliki itd itp. Chciałem upewnić się przed kupnem, z jakim budynkiem mam do czynienia. Stan techniczny budynku został następnie opisany w raporcie który otrzymałem 48h po oględzinach. Raport zawierał informacje o usterkach i zdjęciach z kamery termowizyjnej. Jeżeli, ktoś tak jak ja potrzebował informacji o budynku przed dokonaniem transakcji polecam bardzo skorzystać z usług Odbiory Trójmiasto.

Nadzór budowlany

6.0
Michał N.
Termin usługi: marzec 2023

Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście do tematu. Dziękuje za odbiór domu! I pewnie do zobaczenia w przyszłości :)

Nadzór budowlany

6.0
Mikołaj

Powiem tak Panie Macieju pełen szacunek i podziękowanie z profesjonalny odbiór domu . Punktualność , narzędzia , wiedza pełny profesjonalizm . Polecam usługi

Odbiory mieszkań

6.0
Marcin Świerczyński

Z uslug korzystalem dwukrotnie. Za kazdym razem bylem bardzo zadowolony. Pan Maciej przeprowadzil odbior w sposob profesjonalny. Wyczerpujaco i zrozumiale odpowiedzial na moje pytania. Co wazne, udzielil tez kilku cennych rad w kontekscie wykonczenia mieszkania. Z czystym sumieniem polecam! :)

Odbiory mieszkań

6.0
Aneta Barzowska

Świetny kontakt, profesjonalne podejście do klienta. Będziemy na pewno polecać. Barzowska&Liszniewski

Odbiory mieszkań

6.0
Zuzanna Frąckiewicz

Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i spostrzegawczości pana Macieja. Wyłapał każdą, nawet najmniejszą usterkę, w bardzo przystępny sposób wytłumaczył "co i jak" :) i doradził w kilku kwestiach wykończeniowych. Bardzo polecam wszystkim niezdecydowanym, ja po odbiorze mieszkania będę spać spokojnie :)

Odbiory mieszkań

6.0
Marcin
Termin usługi: październik 2022

Dzisiaj Pan Maciej pomagał w sprawdzeniu stanu technicznego mieszkania od dewelopera. Ma ogromną wiedzę i fachowe oko. Wykryte zostały usterki o których nawet bym nie pomyślał. Cieszę się, że zaufałem Panu Maćkowi. Polecam !

Nadzór budowlany

6.0