Oficyna

Oficyna

Wybierz numer

726-726-760
i...@oficynagdynia.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
Dowóz lub odbiór osobisty 
  • Zdjęcie 1/13 - Oficyna Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/13 - Oficyna Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/13 - Oficyna Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/13 - Oficyna Gdynia +10 1
 

O nas

Oficyna to miejsce, gdzie połączyliśmy zamiłowanie do dobrego jedzenia i troskę o ekologię w harmonijną całość.
Prowadzimy delikatesy ekologiczne z otwartą kuchnią w centrum Gdyni oraz gospodarstwo ekologiczne na Kaszubach.

W naszej kuchni codziennie przygotowujemy szeroki wybór posiłków na wynos – śniadania, przekąski, dania obiadowe. Najważniejsza jest dla nas jakość i pochodzenie naszych składników. Kładziemy nacisk na rozwijanie pozytywnych relacji zarówno z naszymi klientami, jak i dostawcami.

Każdego dnia proponujemy nowe menu. Uwzględniamy w nim dania mięsne, rybne, wegańskie i bezglutenowe. Na miejscu wypiekamy chleby na zakwasie oraz ciasta. W naszym sklepie znajdziesz bogaty asortyment produktów spożywczych wysokiej jakości, zarówno lokalnych, jak i z całego świata.

Oferujemy usługi cateringowe, a wygodne zakupy z dostawą do domu zrobisz także w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy również na nasze stoisko na Bazarze Natury w Gdańsku.

Zamów zakupy prosto pod Twoje drzwi lub odwiedź nas w Gdyni i ciesz się wyśmienitym jedzeniem! Zapraszamy przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz być z nami na bieżąco, wiedzieć jak podgrzewać nasze dania, jak je serwować, co robić z naszych warzyw z Przytok i jak je komponować – szukaj nas na facebooku lub czytaj naszego bloga.

Oceny (1)

Smakoszka
Termin usługi: marzec 2023

W Oficynie w Gdyni można kupić wyjątkowo smaczne dania na wynos, do podgrzania w domu. W delikatesach duży wybór ekologicznych produktów. Polecam :)

Jedzenie na wynos

6.0