Ogrody Sopot kompleksowe urządzanie ogrodów -brukarstwo

Ogrody Sopot

Wybierz numer

601-423-146
b...@ogrodysopot.com.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
  • Zdjęcie 1/24 - Ogrody Sopot Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/24 - Ogrody Sopot Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/24 - Ogrody Sopot Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/24 - Ogrody Sopot Gdańsk +21 1
 

TV Filmy

Przygotowanie terenu pod trawnik tak z rolki jak i siany
372

Przygotowanie terenu pod trawnik tak z rolki jak i siany

O nas

Wykorzystując doświadczenie zdobyte od 1991 roku oraz najnowsze rozwiązania materiałowe,zajmujemy się kompleksowym wykonaniem ogrodów i infrastruktury wokół.
Urządzamy ogrody począwszy od uporządkowania terenu, poprzez założenie trawnika, nawodnienia, nasadzeń roślinnych, ciągów komunikacyjnych-brukarstwo ,niezbędnych prac instalacyjnych, ogrodzeń ,drenażu-studnie chłonne, odwodnienia liniowe, montażu elementów drewnianych, takich jak płotki, pergole ,palisady. Profesjonalny projekt oraz fachowo i starannie przygotowane przez nas podłoże zagwarantują Państwu dobre warunki rozwoju roślin i ułatwią pielęgnację ogrodu w przyszłości. Na każdym etapie prac dbamy o dobór optymalnych rozwiązań, aby realizacja projektu spełniła Państwa oczekiwania .Potwierdzeniem są zdobyte nagrody na Ogólnopolskiej wystawie ogrodniczej za " najciekawszą aranżację" 1-sze miejsce w 2008r ,2-gie miejsce i nagrodę publiczności w 2010 r i wiele certyfikatów i wyróżnień.

Oceny (1)

Biały Kask
Termin usługi: grudzień 2022

Pełniłem dla klienta nadzór inwestorski przy pracach brukarskich wykonywanych przez pana Andrzeja. Jakość prac bez uwag, widoczne jest duże doświadczenie, termin zachowany z zapasem. Polecam

Kostka brukowa - układanie

6.0