Najlepsi okuliści Gdynia

Oceny (20)

Niewolski
Termin usługi: kwiecień 2023

bardzo polecam pana dra. wizyta bardzo w miłej atmosferze, plan działań zmierzający do operacji przedstawił i czekam na zabieg.

Okuliści

6.0
Marzena J
Termin usługi: 15.04.2015

Dziś mijają dokładnie 2 miesiące od dnia, w którym Pan doktor Piotr Gołębiowski przeprowadził u mnie laserową korekcję wzroku. Z czystym sumieniem polecam zarówno Pana doktora jak i klinikę Laguna Medical w Gdyni. Co do Pana doktora - wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie, gładko i szybko - od razu czuć było, że ma się do czynienia z wysokiej klasy specjalistą. Czułam się bezpiecznie i wiedziałam, że jestem (a właściwie, że moje oczy są) w najlepszych rękach. Dodam jeszcze, że ujęło mnie podejście personelu kliniki do mnie jako pacjentki - na każdym etapie mogłam zadawać pytania, wszystko bardzo dokładnie mi wytłumaczono, wiedziałam, jakie są poszczególne etapy przed zabiegiem, co będzie się działo podczas zabiegu, a także po nim. Prócz Pana doktora Gołębiowskiego na szczególne wyrazy uznania zasługuje Pani konsultantka - cieprpliwie i wyczerpująco odpowiadała na wszystkie moje, czasem nawet błahe pytania. Cieszę się moim nowym, świetnym, ostrym wzrokiem. Klinikę wybrałam z polecenia, a teraz sama polecam ją innym. Żałuję, że nie poddałam się zabiegowi wcześniej. Od 2 miesięcy powtarzam wszystkim, że dzięki Panu doktorowi Gołębiowskiego moje życie ma nową jakość. Dziękuję.

Okuliści

6.0
MALWINA
Termin usługi: ok 3 tyg. temu

Polecam wizytę u tego doktora. Na wizytę bardzo krótko czekałam, bo tylko 2 dni. Wybrałam tego doktora ze względu na moją koleżankę która poddała się laserowej korekcji wzroku i jest bardzo zadowolona, ja również. Otrzymałam doraźną poradę.

Okuliści

5.7
Robert
Termin usługi: 11.2014

Ja jestem zadowolony. Zabieg miałem w listopadzie, podobno na nowym sprzęcie. I wszystko ok, może doktor nie mówił za dużo ale chyba widze lepiej niz zalozyl. Obsługa bardzo dobra, a lekarz moim zdaniem bardzo dobry specjalista. zdecydowanie POLECAM!!!!!!!!

Laserowa korekcja wzroku

5.7
Aśka
Termin usługi: 08.2013

Dziękuję Doktorze :), jestem wdzięczna za rewelacyjny efekt zabiegu korekty mojej wady. Wszystkim niezdecydowanym polecam się nie bać, nie ma czego ;).

Okuliści

6.0
Radek Majcher
Termin usługi: jestem stałym pacjentem

Polecam wszystkim borykającym się z problemami z oczami doktora. Świetny specjalista, rzeczowy, konkretny a dodatkowo zna się na swoim fachu i ma duże doświadczenie. Omówił ze mną wszystkie aspekty zabiegu i dzięki temu mój strach był mniejszy. Od zabiegu minęły około 3 miesiące a oczy są jak nowe ;). Pozrawiam cały zespół Doktora.

Okuliści

5.8
Adam
Termin usługi: w lipcu 2013

jak w temacie, nic dodać nic ująć. Dzięki doktorowi Gołębiowskiemu jestem szczęśliwym posiadaczem 0,0 z mojej byłej wady -9/-6,75. Polecam, na prawdę warto.

Okuliści

6.0
Mila
Termin usługi: 05.2013.

Cieszę się, że trafiłam do doktora Gołębiowskiego, który przeprowadzał u mnie zabieg lasik na obydwa oczy. Nie mam już wady, oczy wyleczone, a ja zdałam egzaminy sprawnościowe do wymarzonej pracy :). Bardzo dziękuję Panu i obsłudze, za miłe i szybkie załatwienie sprawy.

Laserowa korekcja wzroku

6.0
maj_k_a
Termin usługi: miesiąc temu

Kilka tygodni temu przeszłam u doktora Gołębiowskiego laserową korekcję. 100% zadowolenia, już prawie zapomniałam, że jeszcze niedawno nigdzie nie mogłam się ruszyć bez moich minusowych szybek. Czytałam inne opinie i fakt doktor nie jest zbyt wylewny w kontaktach z pacjentem. Uważam jednak, że lekarz to nie przyjaciółka i nie ma mnie zagadywać tylko leczyć (co też doktor Gołębiowski zrobił :). Wizyty u doktora przebiegają sprawnie, szybko i są konkretne. Nie miałam uczucia niedoinformowania o stanie swojego zdrowia, a w razie wątpliwości zawsze mogłam zapytać. Pozdrawiam, a doktora polecam.

Laserowa korekcja wzroku

6.0
M.
Termin usługi: 18 marzec 2013 r.

Nie mam żadnych kompletnie zastrzeżeń co do obsługi, kompetencji czy sposobu leczenia. Śmiało mogę polecić tego pana doktora.

Okuliści

6.0
wit
Termin usługi: jakoś miesiąc temu

Skorzystałem z wizyty lekarskiej w Gdyni w związku z podejrzeniem zaćmy. Okazało się, że zabieg (kosztowny ale co zrobić) mogę mieć już w następnym tygodniu, na co się zgodziłem. Wskazówki pana doktora jasne, zwięzłe, zabieg bezbolesny i krótki. Kontrola szybka i wszystko jest okej. Pozdrawiam i dziękuję.

Okuliści

6.0
Andrew
Termin usługi: 17 sierpien

Skorzystałem z zabiegu parę miesięcy temu i jestem bardzo zadowolony z ostatecznego wyniku operacji. nie obyło się bez powtórzenia zabiegu ale wszystko jest tak jak obiecywał pan doktor na wizycie kwalifikacyjnej.

Okuliści

6.0
MARIUSZ
Termin usługi: 02-07-2012

...chodzisz jak coś się dzieje. Szukałem w necie, znalazłem pozytywne opinie i nic mi innego nie zostało jak potwierdzić, że jest ok.

Okuliści

6.0
;)
Termin usługi: sierpień

Polecam doktora uważam, że najlepszy specjalista którego spotkałam i co więcej dostępny, skuteczny, słowny

Laserowa korekcja wzroku

6.0
piotr
Termin usługi: jakoś w zeszłym tygodniu

dr golebiowski to bardzo mily i sympatyczny lekarz a przede wszystkim bardzo skuteczny

Okuliści

5.8
Maria
Termin usługi: 12

Dr Gołębiowski jest bardzo dobrym okulista.

Okuliści

5.8
Ola
Termin usługi: wrzesień

przecietnie okulisci poswiecaja na badania 10 minut... ale to oczywiscie ci ktorzy przyjmuja na ksiazeczke. okazuje sie ze czasem warto wydac troche pieniazkow i udac sie do prywatnego gabinetu. dr Golebiowski okazal sie dobrym specjalista dzieki ktoremu moj ojciec ma zoperowana zacme i nie musi czekac 4 lat w szpitalu na zaspie na swoja kolejke!

Okuliści

5.8
Marian
Termin usługi: wrzesień

dziękuję za sprawnie załatwioną i przeprowadzoną operację oraz opiekę nad moją żoną jej zabiegu. dziękuje.

Okuliści

5.8
Marek
Termin usługi: lipiec

naprawdę godny polecenia specjalista zajmujący sie zaćmą! polecam!

Okuliści

5.6
danka_k
Termin usługi: 2004r.

W 2004r. odbyłam operację wszczepienia sztucznych soczewek, którą przeprowadził Dr Gołębiowski. Zabieg udał się, widzę swobodnie do dziś, nie licząc innych problemów z widzeniem, które niezleżne są od operacji (zwyrodnienia siatkówek). Mam 31 lat i z przekonaniem powiedzieć mogę, że jakość mojego życia podniosła się, bo nie muszę nosić już grubych okularów, co było dla mnie udręką. Do tego zlikwidowano tworzącą się zaćmę (nawrotów póki co nie ma). Obecnie mieszkam w Krakowie, oglądało mnie tu kilku okulistów i za każdym razem powtarzają, że i jakość wszczepionych soczewek jest bardzo dobra i sam zabieg przeprowadzony profesjonalnie. Polecam.

Okuliści

5.6