Olivia Star Top

Olivia Star Top

Wybierz numer

534-034-000
t...@oliviastar.pl pokaż
Otwarte do 23:00 więcej
  • Zdjęcie 1/18 - Olivia Star Top Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/18 - Olivia Star Top Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/18 - Olivia Star Top Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/18 - Olivia Star Top Gdańsk +15 1
 

TV Filmy

901

Taras w Olivia Star w Gdańsku: Widok

Imprezy

W tym obiekcie znajdują się:

O nas

Piętro Widokowe Olivia Star to wyjątkowa, kompleksowa przestrzeń do jak najlepszego spędzenia wolnego czasu. Z wysokości ponad 130 metrów nad ziemią rozpościera się widok na całe Trójmiasto, Zatokę Gdańską, a nawet Półwysep Helski.
- restauracja i bar
- widok na całe Trójmiasto, Zatokę Gdańską, a nawet Półwysep Helski
- taras zewnętrzny
- przestrzeń relaksu i strefa dla dzieci

32 piętro Olivia Star to najwyższy w północnej Polsce, a trzeci w kraju punkt obserwacyjny, z którego rozpościera się widok na całe Trójmiasto, Zatokę Gdańską aż po Półwysep Helski. Olivia Star to jednak nie tylko wyjątkowa panorama, ale też cały kalendarz wydarzeń kulturalnych i towarzyskich oraz doskonała oferta gastronomiczna.

Regularnie odbywają się tu koncerty muzyki na żywo, animacje dla dzieci oraz warsztaty kulinarne, które przyciągają wielu spragnionych rozrywki turystów i mieszkańców Trójmiasta. To idealna przestrzeń dla rodzin z dziećmi, randkowiczów i przyjezdnych, którzy jednym spojrzeniem chcą uchwycić wszystkie najważniejsze punkty na mapie Trójmiasta.

To tutaj, wysoko w chmurach, każdy ma okazję do wytchnienia, pełnego odprężenia i spędzenia czasu w niecodziennych wnętrzach.

Obiekt jest całoroczny, dostępny 7 dni w tygodniu od 10 do 22, w pełni dostosowany do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych (aktualnie jedyna dostępna przestrzeń widokowa w Trójmieście dla osób z niedowładami ruchowymi) zlokalizowany w sąsiedztwie jednej z najstarszych dzielnic Gdańska – Oliwy, przy osi komunikacyjnej Gdańsk – Gdynia .
 

Bilety:
Normalny – 18 PLN 
*Ulgowy – 15 PLN

* dzieci powyżej 3 roku życia (na podstawie daty urodzenia), osoby niepełnosprawne (na podstawie dokumentu potwierdzającego uprawnienia do zniżki), młodzież ucząca się do 26. roku życia (na podstawie aktualnej legitymacji ucznia/studenta), seniorzy 65 + (na podstawie dokumentu określającego datę urodzenia), posiadacze karty dużej rodziny, karty turysty, karty mieszkańca (Gdańsk, Sopot, Gdynia), Rezydenci OBC (weryfikacja na podstawie karty dostępu)

**Specjalny – 0 PLN
** dzieci poniżej 3 roku życia  (na podstawie daty urodzenia), opiekunowie osób niepełnosprawnych

Sprzedaż biletów na Taras Widokowy

Oceny (5)

gość restauracji na 32 piętrze
Termin usługi: styczeń 2023  

Beznadzieja. Począwszy od samej windy, skończywszy na daniach. Po dokonaniu rezerwacji dostaliśmy maila, gdzie kazano nam wybrać pozycje, które chcemy zamówić, a mimo to kelner chciał przyjąć od nas zamówienie. Kompletna dezinformacja. Na wejściu kelner nie zaprosił do stolika. Kelner mówił jedynie po angielsku, ale nie rozumiał także tego, że still water to woda niegazowana, a nie gazowana. Ciężko było się z nim skomunikować. Dania były zimne (...). Winda zacinała się, więc interweniować musiał ochroniarz z uwagi na błąd w otwieraniu jej przy pomocy karty. Jestem zawiedziona.

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

1.0
Joanna Szymczyk
Termin usługi: sierpień 2022  

Niekompetentna obsługa; od pani kelnerki po panią manager. Będąc 04.08.22.w restauracji Oliwia Star na 32 piętrze trafiłam z rodzina na Włoski Czwartek. Znalazłam w menu pizzę z grzybami o tajemniczej nazwie "Portobello". Chcąc się upewnić, że to nie są pieczarki, których nie lubię zadałam pani kelnerce kilka pytań: czy są to grzyby leśne, czy przypominaja nasze borowiki etc. Pani kelnerka potakiwala, po czym przyniosła mi pizzę z pieczarkami. powtórzyłam więc, że nie lubię pieczarek i nie zamawiałam tej pizzy.Manager lokalu zabrała się za wyjaśnienie problemu, przyniosla dwie miseczki z malymi i duzymi pieczarkami i wyszło na to, że nie mam racji poniewaz Portobello to są pieczarki ,ale duże,czyli wszystko się zgadza. Powtarzałam, że nie lubię pieczarek i dlatego wypytywałam kelnerkę o składniki. Pani manager miała świetne rozwiązanie na mój problem-mogę zapłacić za nowa pizzę! W ten sposób z bezradnego klienta robi sie wariata. Niestety dopiero przy zapłacie rachunku,pani manager powiedziała,że nie muszę płacić.W dobie poważnych alergii takie podejście stawia w zagrożeniu zdrowie klienta I stawia reputację tego miejsca pod dużym znakiem zapytania.

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

1.8
Henio
Termin usługi: maj 2022

Bardzo fajna obsługa i bardzo dobre widoki

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy! Zapraszamy ponownie!

Punkty widokowe

6.0
Karol
Termin usługi: maj 2022

Super! Bardzo polecam przyjeżdżać super widoki i nie tylko!!!obsługa superowaaa!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie!

Punkty widokowe

6.0
Ewa i Michał
Termin usługi: czerwiec 2021

Piękny wieżowiec, piękne widoki z każdej strony, zachwyca przestrzeń i rozmach, skojarzenia pozytywne z La Defance w Paryżu. Pozazdrościć projektu i wykonania

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie! Zapraszamy ponownie!

Punkty widokowe

6.0