Wydarzenie

stat

Open'er Festival 2018

data:
4 - 7 lipca 2018
miejsce:

Port Lotniczy Gdynia-Kosakowo

adres:
Kosakowo (koło Gdyni)
bilety:
379 - 579 zł - szczegóły w opisie
Kup bilet

17. edycja Open'er Festival - 4.07 - 7.07.2018 - największego festiwalu muzycznego w Polsce! Wystąpią m.in. Depeche Mode, Gorillaz, Bruno Mars, Massive Attack, Fleet Foxes, David Byrne.Massive Attack dołącza do składu i 5 lipca grupa wystąpi w Gdyni! Dzisiejsze ogłoszenia zaczynamy od jednego z najbardziej wpływowych i inspirujących zespołów ostatnich dekad.Do składu dołączyli również Fleet Foxes, David Byrne, , Kaleo i SEVDALIZA, który wystąpią na Tent Stage i Alter Stage!Depeche Mode trzecim headlinerem Open'er Festival 2018! Grupa wystąpi w czwartek 5 lipcaDrugim headlinerem Open'era jest Bruno Mars - jeden z najpopularniejszych i najbardziej utytułowanych artystów ostatniej dekady!

Bruno Mars zagra w sobotę 7 lipca 2018 na Orange Main Stage.Gorillaz to headline Open'er Festival 2018!
Od czasu ich pierwszego wydawnictwa w 2001 r. Gorillaz okazali są jednym z najbardziej unikalnych i ikonicznych zespołów. Stali się globalnym zjawiskiem i osiągnęli sukces, który stał się przełomem w muzyce popularnej. Debiutancki album Gorillaz sprzedał się w nakładzie 6 milionów egzemplarzy i zawierał uwielbiane po dziś dzień single "Clint Eastwood" i "19-2000". Następca debiutu, wydany w 2005 roku "Demon Days" przyniósł im jeszcze większą popularność, a single "DARE", "Dirty Harry" i nagrodzony Grammy "Feel Good Inc." stały się hitami w Europie i Ameryce. Ten moment to także ich pierwszy nr 1 w Wielkiej Brytanii - na szczyt listy wspiął się "DARE" - oraz opinia jednej z najlepszych płyt roku.W 2010 roku Gorillaz powrócili ze swoją trzecią płytą zatytułowaną "Plastic Beach", swoista podróż ze Wschodu na Zachód w towarzystwie tak zróżnicowanych gości, że trudno było w tamtym czasie o większy eklektyzm. Razem z Gorillaz nagrywali Lou Reed i Snoop Dogg, De La Soul i Mos Def, ale także The Syrian National Orchestra Of Arabic Music i zespół pokręcona jazzowa formacja Hypnotic Brass Ensemble. Do składu dołączyli wtedy znani z The Clash Mick Jones i Paul Simonon, którzy zagrali razem po raz pierwszy od czasu rozpadu swojej macierzystej formacji. Przy okazji "Plastic Beach" Gorillaz zagrali pierwszą pełną trasę koncertową obejmującą zarówno występy festiwalowe jak i koncerty w wielkich halach.

Wydany w tym roku "HUMANZ", pierwszy album Gorillaz od siedmiu lat to ich najbardziej aktualny, bogaty i panoramiczny album, opisywany jako rowerowa przejażdżka przez hip hop, R'n'B, pop, reggaeton, soul i rock and roll. Na "HUMANZ" Murdoc, Noodle, Russel i 2D jak zwykle zaprosili do współpracy grono uznanych artystów (wśród nich m.in. Jehnny Beth z Savages, Danny'ego Browna, Benjamina Clementine'a, De La Soul, Grace Jones, Zebra Katz, czy Pusha T i ponownie przesuwają granice współczesnej muzyki. My przesuwamy je razem z zespołem, dlatego z przyjemnością oświadczamy, że Gorillaz są pierwszymi headlinerami przyszłorocznego Open'era!
Informacja o biletach:
Karnet 4-dniowy – 499 ZŁ / karnet 4-dniowy + pole namiotowe – 579 PLN

karnet weekendowy (pt., sob.) – 379 ZŁ / karnet weekendowy (pt., sob.) + pole namiotowe – 439 ZŁ

Sprzedaż od 8.09.2017 do 15.12.2017 lub do wyczerpania puli biletów (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Pula karnetów Early Bird wynosi minimum 10 000 szt.

Do 30.09.2017 tylko w ALTERSKLEPIE będzie możliwość zakupu karnetu z opcją zapłaty w dwóch częściach – wpłacając pierwszą część (259 PLN), można stać się posiadaczem biletu jednodniowego Early Bird, wpłacając drugą część w terminie do 25.11.2017, rozbudować swój bilet do 4-dniowego karnetu Early Bird. Więcej: §5 Regulaminu

Bilety dostępne na stronach ALTERSKLEP, eBilet

https://opener.pl/pl/BILETY3

-------------------------------

Regular tickets
karnet 4-dniowy – 579 ZŁ / karnet 4 dniowy + pole namiotowe – 659 ZŁ

karnet weekendowy (pt., sob.) – 399 ZŁ / karnet weekendowy (pt., sob.) + pole namiotowe – 459 ZŁ

bilety jednodniowe – 259 ZŁ (możliwość rozpoczęcia sprzedaży biletów jednodniowych przed Regular Tickets)

Bilety dla dzieci: Od 3 do 12 roku życia (tz. dzieci, które w dniu wymiany biletu na opaskę nie będą miały ukończonego 12 roku życia.) - 50% ceny, czyli: karnet 4-dniowy - 289 zł, karnet 4-dniowy + pole namiotowe – 329 zł, karnet weekendowy - 199 zł, karnet weekendowy + pole namiotowe – 229 zł, bilet jednodniowy - 129 zł.

Dzieci do 3 roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wejścia na teren festiwalu nie będą miały ukończonego 3 roku życia.): udział bezpłatny.

Przeczytaj także

Opinie (49)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane