Wydarzenie

stat

Open'er Festival 2018 (50 opinii)

data:
4 - 7 lipca 2018
miejsce:

Port Lotniczy Gdynia-Kosakowo

adres:
Kosakowo (koło Gdyni)
bilety:
259 - 699 zł , ulgowy 129-329 zł - szczegóły w opisie
Kup bilet

17. edycja Open'er Festival - 4.07 - 7.07.2018 - największego festiwalu muzycznego w Polsce! Wystąpią m.in. Depeche Mode, Gorillaz, Bruno Mars, Massive Attack, Arctic Monkeys, Nick Cave & The Bad Seeds oraz Fleet Foxes, David Byrne i Migos.Skandynawskie dziewczyny i hip-hopowe chłopaki: Sigrid, ALMA, Young Thug i PRO8L3M dołączają do składu Open'era!


Nowe płyty, nowe zespoły, nowe wcielenia i nowi wykonawcy w składzie Open'era 2018! Years & Years, ODESZA, Vince Staples, Superorganism, Dead Cross, BOMBA ESTEREO, Marmozets i YONAKA


Polską reprezentację na festiwalu zasila Dawid Podsiadło , który 7 lipca zagra na Main Stage.


Po 15 latach powraca cykl muzyki francuskiej - Republique de la Musique! Pierwszą gwiazdą został ogłoszony LA FEMME - jeden z najważniejszych francuskich zespołów ostatnich lat.


Do Open'era dołącza kilka świetnych nazw - Kali Uchis (5.07), Young Fathers (5.07), Little Simz (6.07) i Glass Animals (7.07)!


Artystą, który dołącza do składu Openera jest Nick Cave & The Bad Seeds - jeden z najbardziej witalnych, poruszających i uwielbianych zespołów muzyki alternatywnej na Open'er Festival 2018!


Pojawi się też zespół MIGOS, który wystąpi 4 lipca.Kolejnym headlinerem tegorocznej edycji Open'er festival jest Arctic Monkeys!


Massive Attack dołącza do składu i 5 lipca grupa wystąpi w Gdyni! Jeden z najbardziej wpływowych i inspirujących zespołów ostatnich dekad.Do składu dołączyli również Fleet Foxes, David Byrne, , Kaleo i SEVDALIZA, który wystąpią na Tent Stage i Alter Stage!Depeche Mode trzecim headlinerem Open'er Festival 2018! Grupa wystąpi w czwartek 5 lipcaDrugim headlinerem Open'era jest Bruno Mars - jeden z najpopularniejszych i najbardziej utytułowanych artystów ostatniej dekady!

Bruno Mars zagra w sobotę 7 lipca 2018 na Orange Main Stage.Gorillaz to headline Open'er Festival 2018!
Od czasu ich pierwszego wydawnictwa w 2001 r. Gorillaz okazali są jednym z najbardziej unikalnych i ikonicznych zespołów. Stali się globalnym zjawiskiem i osiągnęli sukces, który stał się przełomem w muzyce popularnej. Debiutancki album Gorillaz sprzedał się w nakładzie 6 milionów egzemplarzy i zawierał uwielbiane po dziś dzień single "Clint Eastwood" i "19-2000". Następca debiutu, wydany w 2005 roku "Demon Days" przyniósł im jeszcze większą popularność, a single "DARE", "Dirty Harry" i nagrodzony Grammy "Feel Good Inc." stały się hitami w Europie i Ameryce. Ten moment to także ich pierwszy nr 1 w Wielkiej Brytanii - na szczyt listy wspiął się "DARE" - oraz opinia jednej z najlepszych płyt roku.W 2010 roku Gorillaz powrócili ze swoją trzecią płytą zatytułowaną "Plastic Beach", swoista podróż ze Wschodu na Zachód w towarzystwie tak zróżnicowanych gości, że trudno było w tamtym czasie o większy eklektyzm. Razem z Gorillaz nagrywali Lou Reed i Snoop Dogg, De La Soul i Mos Def, ale także The Syrian National Orchestra Of Arabic Music i zespół pokręcona jazzowa formacja Hypnotic Brass Ensemble. Do składu dołączyli wtedy znani z The Clash Mick Jones i Paul Simonon, którzy zagrali razem po raz pierwszy od czasu rozpadu swojej macierzystej formacji. Przy okazji "Plastic Beach" Gorillaz zagrali pierwszą pełną trasę koncertową obejmującą zarówno występy festiwalowe jak i koncerty w wielkich halach.

Wydany w tym roku "HUMANZ", pierwszy album Gorillaz od siedmiu lat to ich najbardziej aktualny, bogaty i panoramiczny album, opisywany jako rowerowa przejażdżka przez hip hop, R'n'B, pop, reggaeton, soul i rock and roll. Na "HUMANZ" Murdoc, Noodle, Russel i 2D jak zwykle zaprosili do współpracy grono uznanych artystów (wśród nich m.in. Jehnny Beth z Savages, Danny'ego Browna, Benjamina Clementine'a, De La Soul, Grace Jones, Zebra Katz, czy Pusha T i ponownie przesuwają granice współczesnej muzyki. My przesuwamy je razem z zespołem, dlatego z przyjemnością oświadczamy, że Gorillaz są pierwszymi headlinerami przyszłorocznego Open'era!

Informacja o biletach:
Regular tickets

karnet 4-dniowy – 579 ZŁ
karnet 4 dniowy + pole namiotowe – 659 ZŁ

karnet weekendowy (pt., sob.) – 399 ZŁ
karnet weekendowy (pt., sob.) + pole namiotowe – 459 ZŁ

bilety jednodniowe – 259 ZŁ (możliwość rozpoczęcia sprzedaży biletów jednodniowych przed Regular Tickets)

Bilety dla dzieci: Od 3 do 12 roku życia (tz. dzieci, które w dniu wymiany biletu na opaskę nie będą miały ukończonego 12 roku życia.) - 50% ceny, czyli: karnet 4-dniowy - 289 zł, karnet 4-dniowy + pole namiotowe – 329 zł, karnet weekendowy - 199 zł, karnet weekendowy + pole namiotowe – 229 zł, bilet jednodniowy - 129 zł.

Dzieci do 3 roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wejścia na teren festiwalu nie będą miały ukończonego 3 roku życia.): udział bezpłatny.

Sprzedaż: www.alterart.pl
www.ebilet.pl

------------------------------------------------
Bilety Final Call

karnet 4-dniowy – 619 ZŁ
karnet 4 dniowy + pole namiotowe – 699 ZŁ

karnet weekendowy (pt.,sob.) – 419 ZŁ
karnet weekendowy (pt.,sob.) + pole namiotowe – 479 ZŁ

bilety jednodniowe – 259 ZŁ

Sprzedaż od 11.06.2018, o ile będą jeszcze dostępne po zamknięciu sprzedaży Regular Tickets, do wyczerpania puli biletów.

Bilety dla dzieci: Od 3 do 12 roku życia (tz. dzieci, które w dniu wymiany biletu na opaskę nie będą miały ukończonego 12 roku życia.) - 50% ceny, czyli: karnet 4-dniowy - 309 zł, karnet 4-dniowy + pole namiotowe – 349 zł, karnet weekendowy – 209 zł, karnet weekendowy + pole namiotowe – 239 zł, bilet jednodniowy - 129 zł.

Dzieci do 3 roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wejścia na teren festiwalu nie będą miały ukończonego 3 roku życia.): udział bezpłatny.

------------------------------------------------
Bilety VIP można kupić kontaktując się z adresem VIP@alterart.pl

W ramach imprezy odbywa się

Opinie (50)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższe podobne imprezy

Najczęściej klikane (7 dni)