OptiWay Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta

OptiWay

Wybierz numer

508-905-150
b...@optiway24.pl pokaż
Otwarte do 16:00 więcej
  • Zdjęcie 1/13 - OptiWay Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/13 - OptiWay Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/13 - OptiWay Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/13 - OptiWay Gdańsk +10 1
 

TV Filmy

71

Tarcza Antykryzysowa

Artykuły o nas

O nas

OptiWay to Centrum Eksperckie i Nowoczesne Biuro Rachunkowe  oferujące kompleksowe usługi łączące zalety biura tradycyjnego i internetowego. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego zleceniodawcy.

Aktualna oferta OptiWay:

Księgi Handlowe już od 800,00zł/m-c,
Podatkowa księga przychodów i rozchodów już od 250,00zł/m-c,
Ryczałt ewidencjonowany już od 200,00zł/m-c,
Kadry już od 25,00zł/m-c za pracownika,
Płace już od 50,00zł/m-c za pracownika,
Kadry i Płaced 70,00zł/m-c za pracownika- Promocja !!
Zapewniamy nowoczesną i profesjonalną obsługę w zakresie księgowości, kadr i płac. W ofercie mamy usługi dodatkowe zarówno dla firm jak i osób indywidualnych.

Nasze Marki to:

A. OptiWay Centrum Wsparcia Biznesu 
Tu będzie można skorzystać z usług wielu EKSPERTÓW:
- doradcy podatkowego,
- radcy prawnego,
- biegłego rewidenta,
- adwokata
- dotacje,
-usługi w zakresie BHP
- doradztwo finansowe( ubezpieczenia, kredyty, leasingi ) i gospodarcze.
Dodatkowo będzie można zamówić usługę gdzie eksperci z różnych dziedzin kompleksowo spojrzą na możliwości Państwa działalności oraz podpowiedzą w jakich obszarach jest potencjał by tą działalność rozwijać .

 B. OptiWay Akademia Liderów Biznesu
- szkolenia dla biznesu z zakresu: podatków, kadry- płace, zusy, rozwijanie biznesu,
- blog o tematyce doradztwa podatkowo-gospodarczego. 

Usługi realizowane w ramach OptiWay Centrum Wsparcia Biznesu
Kontakt:
Telefon: +48 508 905 150
 
e-mail: justyna.kowalczyk@optiway24.pl


Dbamy o to by nasze usługi przyczyniły się do zwiększenia wartości Państwa Firmy!

Naszymi klientami są firmy wszystkich form prawnych: spółki akcyjne, spółki z o.o, spółki jawne, spółki komandytowe, komandytowo-akcyjne, stowarzyszenia, fundacje oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Małe, średnie i duże przedsiębiorstwa o różnych profilach działalności.

Dokumenty można do nas dostarczyć: osobiście, pocztą lub kurierem, e-mailem, faxem za pomocą internetowej wymiany dokumentów, smartfonu czy tabletu lub odbierze je przedstawiciel naszego biura.

Kontakt odbywa się za pomocą:
poczty elektronicznej e-mail, darmowego telefonu dostępnego na stronie internetowej,telefonu komórkowego, czatu z księgową lub osobiście.

Informację o podatkach i rozliczeniach możecie Państwo otrzymać na e-mail lub podglądać dane księgowe, kadrowe i własne deklaracje za pomocą przeglądarki internetowej w panelu klienta- pulpit menadżera(z komputera, telefonu, tabletu).

Wszelkie deklaracje do urzędów wysyłamy w Państwa imieniu drogą elektroniczną (listownie, jeżeli klient podejmie taką decyzję).
Reprezentujemy w Państwa imieniu firmę przed Urzędem Skarbowym, ZUS, GUS, CEIDG.

Dodatkowo gratis w ramach umowy:

-Pulpit menadżera- informację o podatkach i rozliczeniach( księgowe, kadrowe i własne deklaracje) możecie Państwo podglądać za pomocą przeglądarki internetowej w panelu klienta- pulpit menadżera(z komputera, telefonu, tabletu) -24h/7dni w tygodni z każdego miejsca na świecie,

-Internetowa wymiana dokumentów 24h/7 dni w tygodniu z każdego miejsca na świecie. Nie trać czasu na fizyczne dostarczanie dokumentów - wysyłaj także ze smartfona!

Zapraszamy do współpracy!

Oceny (12)

Joanna Kurowska
Termin usługi: listopad 2021 

Bardzo profesjonalna i rzetelna firma, potrafią odpowiedzieć na każde zagadnienie odnośnie księgowości, miła obsługa, polecam wszystkim. Ja zleciłam usługę analizy Polskiego Ładu otrzymałam opracowanie wraz z omówieniem. Po zapoznaniu się z materiałem dodatkowo wszystkie wątpliwości zostały rozwiane w rozmowie telefonicznej . Otrzymałam dużo cennych wskazówek i podpowiedzi. Polecam.

Biura rachunkowe i księgowi, Doradztwo podatkowe

5.8
Paulina
Termin usługi: październik 2021 

Szeroka oferta i szybka pomoc na zadawane pytania i problemy. Rzetelna firma. Polecam powierzenie swojej księgowości w ręce biura Optiway.

Biura rachunkowe i księgowi, Doradztwo podatkowe

6.0
Michał
Termin usługi: sierpień 2019 

Z usług biura korzystam od kilku lat ,pomogli mi w każdej sytuacji z jaką miałam problem. Wszystkie dokumenty są wysyłane zawsze na czas .Z czystym sercem polecam usługi w tym biurze

Biura rachunkowe i księgowi, Doradztwo podatkowe

6.0
Marek
Termin usługi: wrzesień 2019 

Polecam, współpracuje z biurem juz dłuzszy czas, wszystko wykonane tak jak trzeba! Biuro oferuje wiele usług w jednym miejscu, dzięki czemu można zaoszczędzić wiele czasu. Pozdrawiam Panią Justyne i zespół :)

Biura rachunkowe i księgowi, Doradztwo podatkowe

6.0
Lila
Termin usługi: grudzień 2018 

Pani Justyna wie co robi, ma duza wiedze. Widac zaangazowanie w prace no i zainteresowanie nowinkami podatkowymi. Smialo moge polecic optiway :)

Biura rachunkowe i księgowi, Doradztwo podatkowe

6.0
Andrzej
Termin usługi: październik 2017 

Sytuacja zmusiła mnie do zmiany biura rachunkowego ze względu na błędy księgowe i liczne pisma jakie dostawałem z Urzędu Skarbowego. Szukałem biura które zajmie się wyprostowaniem i zweryfikowaniem poprawności księgowań i rozliczeń podatkowych. Na Internecie trafiłem na Biuro Rachunkowe OptiWay. Kontakt ze strony biura był bardzo szybki, uzyskałem informację w jakim zakresie biuro jest w stanie mi pomóc. Bardzo spodobało mi się podejście do klienta, właścicielka jest rzeczowa i posiada ogromną wiedzę i z zakresu księgowości i podatków. Pani Justyna zaproponowała pomoc w zakresie nie tylko księgowości ale zorganizowała spotkanie z prawnikiem to spowodowało, że zdecydowałem się na współpracę na dłużej. W razie potrzeby korzystam i z usług prawnika ale także z usług pana od BHP który w ramach umowy na stałe wszystko sam dopilnowuje, na szkolenie przyjeżdża we wskazane miejsce i po zakończonym szkoleniu wystawia zaświadczenie. Mocną stroną biura jest możliwość skorzystania z wielu usług w jednym miejscu. Dzwonię do Pani Justyny i jestem umówiony z odpowiednim do sytuacji specjalistą. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy ze względu na profesjonalizm i szacunek do czasu klienta

Biura rachunkowe i księgowi, Doradztwo podatkowe

6.0
Ulubiony klient Rafał D.
Termin usługi: wrzesień 2019 

Polecam. Współpracuje już ponad 2 lata. Nie muszę się niczym przejmować. Wszystko dokładnie rozpisane, przejrzyste. Sprawdzam sobie przez internet i nie muszę nawet Pań odwiedzać. Cena za taką ilość bonusów też jest odpowiednia. Pozdrawiam Panią Justynę i jej zespół :)

Biura rachunkowe i księgowi, Doradztwo podatkowe

6.0
xyz
Termin usługi: sierpień 2019 

mogę polecić Panią Justynę z czystym sumieniem.

Biura rachunkowe i księgowi, Doradztwo podatkowe

6.0
Zadowolony niezmiennie
Termin usługi: sierpień 2019 

Moja księgowość jest w dobrych rękach i mogę spać spokojnie. Na Panią Justynę i jej zespół trafiłem z polecenia znajomej, bardzo zadowolonej zresztą. Po wcześniejszych koszmarnych miesiącach z 'przypadkowymi księgowymi' i po kilku wpadkach, to właśnie w Optiway znalazłem spokój. Oprócz dobrych usług, sprawna komunikacja i bardzo dobra organizacja.

Biura rachunkowe i księgowi, Doradztwo podatkowe

5.8
klient
Termin usługi: sierpień 2019 

Polecam, bo panie są bardzo miłe i rzetelnie wykonują powierzone obowiązki. Cena mogłaby być niższa.

Biura rachunkowe i księgowi, Doradztwo podatkowe

5.6
Michał Stryjewski
Termin usługi: wrzesień 2017 

Biuro rachunkowe, które polecam każdemu - szybka i rzeczowa pomoc wraz z znakomitym zapleczem aplikacji zewnętrznych

Biura rachunkowe i księgowi, Doradztwo podatkowe

5.0
Mariusz
Termin usługi: lipiec 2017 

Na pani Justynie można polegać.

Biura rachunkowe i księgowi, Doradztwo podatkowe

5.8