Optiofin Sp z o.o. - Biuro Rachunkowe

Optiofin

Wybierz numer

538-409-635
b...@optiofin.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Optiofin Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Optiofin Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Optiofin Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Optiofin Gdańsk 1
 

TV Filmy

52

Szukamy samodzielnych księgowych! Dołącz do zespołu Optiofin

O nas

Optiofin to gdańskie biuro rachunkowe typu full-service, które sprawi, że zapomnisz o problemach z rozliczeniami. Świadczymy usługi księgowo-kadrowe dla małych i średnich firm.

Dlaczego Optiofin?
Współpracując z nami nie musisz się znać na zawiłościach prawa podatkowego. Nasz zespół jest dla Ciebie zawsze dostępny i chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania – nawet te proste, codzienne i mniej profesjonalne.

Nie bój się o rozliczenia.
Do rachunkowości podchodzimy skrupulatnie i bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze działania.

Uśmiech i zrozumienie.
Nasze księgowe, dzięki swojej serdeczności i dobrej energii sprawiają, że współpraca z księgowością jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Oceny (4)

Mariusz M
Termin usługi: wrzesień 2022

Idealny stosunek ceny do jakości. Fajnie, że poświęcili mi dużo czasu przed podpisaniem umowy.

Doradztwo prawne

6.0
Jakub
Termin usługi: lipiec 2022

Kompleksowa obsługa finansowa dostosowana do moich potrzeb. Z każdym kontaktem rozumiem coraz więcej, a różne niejasności są mi przystępnie tłumaczone :) Dziękuję i polecam!

Doradztwo prawne

6.0
Marek
Termin usługi: wrzesień 2022

Księgowa odbiera telefon, ma dla mnie czas żeby odpowiedzieć na moje pytania. Jak nie wie to sprawdza ale nie oddzwania - trzeba samemu pamiętać żeby ją łapać by uzyskać odpowiedź. Brak wglądu do danych księgowych na bieżąco, a za wszelkie zestawienia trzeba dodatkowo płacić. To duży minus bo o ile faktury sprzedażowe mam w swoim systemie, to z kosztami jest kłopotliwe. Np o ile sam na piechotę nie policze to nie wiem ile wydałem w zeszłym miesiącu na paliwo, już nie mówiąc o kontroli jak wyglądało zużycie poszczególnych samochodów w każdym miesiącu w tym roku. A w księgach to przecież jest. Biuro ma podejście pro klienckie - znajdzie się sposób na rozwiązanie problemu o ile znajdzie się budżet na wdrożenie ;) No i wszystko to w dobrej atmosferze, terminowo i w uzasadnionej cenie.

Doradztwo prawne

5.6
Anonimowy
Termin usługi: wrzesień 2022

Rzetelna firma. Widać, że pracują tam ludzie z pasją i powołaniem. Polecam, to biuro rachunkowe!

Doradztwo prawne

6.0