Optis Optyk - Okulistyczno-optyczne centrum medyczne

Optis Optyk

Wybierz numer

575-768-686
i...@optisgdansk.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
  • Zdjęcie 1/14 - Optis Optyk Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/14 - Optis Optyk Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/14 - Optis Optyk Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/14 - Optis Optyk Gdańsk +11 1
 

O nas

Okulistyczno-optyczne centrum medyczne Optis to nowoczesna placówka medyczna zrzeszająca zespół doświadczonych lekarzy okulistów.
W centrum medycznym OPTIS stawiamy przede wszystkim na dobro i komfort Pacjenta. Wszystkie badania i zabiegi przeprowadzamy w wyjątkowo bezpiecznych, przyjaznych pacjentowi warunkach, za pomocą najwyższej klasy urządzeń medycznych.

Oferujemy szeroki zakres usług – od profilaktyki, przez diagnostykę, po leczenie dolegliwości związanych z zaburzeniami widzenia i narządu wzroku. W ofercie znajdą Państwo badania diagnostyczne oraz nowoczesne metody leczenia. Specjalizujemy się między innymi w diagnostyce i leczeniu nagłych oraz przewlekłych chorób rogówki, takich jak: nawracające erozje czy dystrofie.

Jako jeden z nielicznych ośrodków okulistycznych w Polsce posiadamy w wyposażeniu mikroskop konfokalny rogówki, umożliwiający wykonanie skaningowej laserowej mikroskopii konfokalnej rogówki, a tym samym pełniejszą i dokładniejszą diagnostykę.
Zajmujemy się także diagnostyką chorób plamki żółtej oraz terapią anty-VEGF, polegającą na iniekcji substancji hamujących naczyniowy czynnik wzrostu śródbłonka do wnętrza gałki ocznej. Świadczymy także usługi optyczne, takie jak dobór odpowiednich okularów, opraw, soczewek oraz akcesoriów.

Jako lekarze specjaliści możemy pochwalić się szeroką wiedzą z zakresu okulistyki oraz doświadczeniem zawodowym, zdobywanymi przez lata studiów medycznych i specjalizacji, pracy w ośrodkach akademickich, a także podczas krajowych i międzynarodowych: kursów, sympozjów i konferencji naukowych.
 

Najczęściej zadawane pytania

Czy są dobierane szkła korekcyjne oraz soczewki?
Podczas badania okulistycznego lekarze specjaliści dobierają moce okularów oraz soczewek kontaktowych. W ofercie posiadamy szeroki wybór oprawek a także próbne soczewki, które pacjent przymierza i sprawdza jakość widzenia.
Czy oprawki oraz szkła są objęte gwarancją?
Oczywiście tak. Na wszystkie produkty zakupione w Optisie przysługuje gwarancja, a procedura reklamacyjna u producentów jest rozpatrywana w krótkim czasie, aby zminimalizować niedogodności związane z brakiem okularów.
Jacy lekarze przyjmują?
Głównie wizyty oraz zabiegi wykonują dr Judyta Aniśko-Słomińska oraz dr Marcin Słomiński.
Jakie zabiegi są przeprowadzane, czy można usunąć gradówkę?
Przede wszystkim wykonywane są iniekcje doszklistkowe dla pacjentów cierpiących na choroby plamki żółtej. Ponadto przeprowadzamy zabiegi irydotomii i kapsulotomii laserem YAG w leczeniu jaskry i zaćmy wtórnej. Oprócz powyższych wykonywane są także zabiegi chirurgiczne z zakresu plastyki powiek oraz usuwania zmian skórnych w okolicach oczu.
Czy można przyjść bez umawiania się i zakupić okulary przeciwsłoneczne?
W ofercie jest szeroka gama okularów przeciwwsłonecznych posiadających filtry UV oraz polaryzację, które można kupić "z marszu".
Jak można się umówić na wizytę?
Kontakt jest możliwy z rejestracją pod nr telefonu 575 768 686, osobiście oraz za pośrednictwem fb.
Jaki jest czas oczekiwania na wizytę?
Zazwyczaj badanie okulistyczne jest umawiane w przeciągu maksymalnie 7 dni.

Oceny (5)

Aneta
Termin usługi: maj 2023

Badanie wzroku od A do Z wszystko profesjonalnie, dno oka, sprzęt bardzo dobry i obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Robią też tam inne dodatkowe zabiegi na oczy. Można się poradzić, porozmawiać i rozwiać wszystkie wątpliwości. Polecam każdemu!

Okuliści

6.0
Aneta
Termin usługi: maj 2023

Pełen profesjonalizm, oprawki dla każdego, olbrzymi wybór, dobre ceny. Polecam!

Salony optyczne

6.0
Robert
Termin usługi: lipiec 2022

Zostałem szybko przyjęty i postawiono trafną diagnozę, leczenie pomogło. Polecam wszystkim, któzy szukają profesjonalnej pomocy.

Okuliści

6.0
Robert
Termin usługi: maj 2022

Trafiłem z bólem oka, zostałem szybko przyjęty i trafiono z diagnozą. Leczenie pomogło. Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy dobrych okulistów.

Okuliści

6.0
Monika
Termin usługi: listopad 2021

Niesamowicie uprzejma obsługa, mega duży wybór oprawek w związku z czym trzeba zarezerwować więcej czasu na wizytę ;) Pani doktor Aniśko nie raz pomogła mojemu Tacie, więc sama zdecydowałam się na badanie i dobór okularów, dzięki czemu jestem posiadaczką pięknych szkiełek. Szczerze polecam.

Salony optyczne

6.0