Optyk Myśliwska 102

znajduje się w CH Viktor Gdańsk

Optyk Myśliwska 102

Wybierz numer

503-328-434
K...@optykmysliwska.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
 

Oceny (4)

Piotr
Termin usługi: kwiecień 2023

Wspaniały salon optyczny - pani optometrystka naprawdę potrafi pomóc w doborze oprawek, a przede wszystkim w doborze odpowiednich soczewek. Cierpliwie przeprowadziła wywiad, później cały szereg badań i nagle widzę! Jakąś magia! Nie wiem jak funkcjonowałem z poprzednimi okularami. Bardzo dziękuję za pomoc!

Salony optyczne

6.0
jarek
Termin usługi: październik 2022

korzystałem z usługi trzy razy ciagu ostatniego roku: soczewki kontaktowe, 2x okluray. I mógłby wystawić 3 x 6 punktów. Najwieksze wrażenie robi badanie: dokładne, z wyjaśnieniem każdego pytania, uprzejmie. Poleciłem żonie, też zadowolona, i koleżanka rownież. Ponieważ soczewki kontaktowe były duofokalne, co dla mnie było nowością, mialem czas, kilka dni żeby oswoić sie z nimi przed podjęciem decyzji o zakupie. W wakacje sprawdzily sie doskonale. Polecam to miejsce każdemu.

Salony optyczne

6.0
Paweł Dullek
Termin usługi: maj 2022

Bardzo, bardzo profesjonalne badanie wzroku, napewno wrócę do Państwa. Nadmienię że jest to kolejna wizyta poprzednia była dwa lata temu, i wówczas zostały dobrane okulary w skali 1do 5 na wielka Piątkę. Dziękuję. Pozdrawiam Paweł Dullek

Salony optyczne

5.8
Michał
Termin usługi: luty 2019

Z całą pewnością jeszcze tu wrócę. Badanie wzroku przeprowadzone bardzo profesjonalnie, dobrane zostały mi nowe szkła, dzięki którym widzę zdecydowanie lepiej. Obsługa miła i kompetentna. Duży wybór oprawek, myślę że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Salony optyczne

6.0