Orange Stone Sp z o.o.

Różyny 83-031, Gdańska 58

Orange Stone Sp z o.o.

Wybierz numer

509-637-868 602-738-862
b...@orangestone.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej

O nas

Orange Stone - Twoje Doskonałe Rozwiązania Kamieniarskie
Orange Stone to renomowany zakład kamieniarski, specjalizujący się w produkcji wysokiej jakości blatów kuchennych, łazienkowych, schodów, parapetów, blatów recepcyjnych i wielu innych elementów z najwyższej jakości materiałów takich jak granit, marmur, konglomerat, spiek, lapitec czy dekton. Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania - od precyzyjnych pomiarów po perfekcyjny montaż, zapewniając pełną satysfakcję i dostarczając produkty najwyższej jakości.
Nasza Oferta:
1. Blaty Kuchenne i Łazienkowe
Stworzone z wytrzymałych materiałów, dopasowane do Twoich potrzeb i stylu, nasze blaty kuchenne i łazienkowe są nie tylko funkcjonalne, ale także eleganckie i trwałe.
2. Schody i Parapety
Zapewniamy wykonanie schodów i parapetów z różnorodnych materiałów kamieniarskich, dostosowanych do architektury Twojego domu lub obiektu.
3. Inne (nie takie oczywiste) wyroby i akcesoria kamienne
Ekskluzywne i funkcjonalne lady recepcyjne, stoliki, donice, tace, stojaki na wizytówki, stojaki pod miski dla zwierząt i wiele innych, które podkreślą profesjonalizm i prestiż Twojego biznesu.
Nasze Materiały:
Dzięki bogatej gamie materiałów takich jak granit, marmur, konglomerat, spiek, lapitec czy dekton, oferujemy różnorodność wyboru, pozwalając Ci dopasować produkt do indywidualnych preferencji estetycznych i funkcjonalnych.
Nasze Usługi:
- Pomiar i Doradztwo
Nasi doświadczeni specjaliści zapewniają dokładne pomiary i profesjonalne doradztwo, dostosowane do Twoich potrzeb.
- Produkcja na Zamówienie
Dzięki zaawansowanej technologii i doświadczeniu naszego zespołu produkcyjnego, tworzymy produkty z dbałością o najdrobniejsze detale, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
- Montaż
Nasi wykwalifikowani montażyści zapewniają precyzyjny i bezproblemowy montaż, gwarantując perfekcyjne dopasowanie elementów do Twojego otoczenia.
Różnorodne Zamówienia:
Oferujemy elastyczność w obsłudze zamówień, umożliwiając odbiór własny dla klientów, którzy preferują osobiście odebrać gotowy produkt.
Kontakt:
Orange Stone to gwarancja nie tylko wysokiej jakości produktów kamieniarskich, ale także profesjonalizmu, elastyczności i dbałości o indywidualne potrzeby klienta. Skontaktuj się z nami, by rozpocząć projekt dopasowany do Twoich oczekiwań i stworzyć niepowtarzalne elementy kamienne, które podniosą wartość i wyjątkowość Twojego domu czy biznesu.

Oceny (1)

Piotr
Termin usługi: grudzień 2023

Firma Orange Stone wykonała nam piękny blat kuchenny i co najważniejsze zgodnie z obietnicą zdążyli do Świąt. Od początku czuliśmy się zaopiekowani przez panie Anie. Długo szukaliśmy dobrego kamieniarza w Gdańsku i cieszę się, że trafiliśmy właśnie na Orange Stone a nie jakąś firmę garażową. Polecam!

Kamieniarstwo

6.0