Szkoła Nurkowania Ośmiornica

Szkoła Nurkowania Ośmiornica

Wybierz numer

724-132-850
i...@osmiornica.eu pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/10 - Szkoła Nurkowania Ośmiornica Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/10 - Szkoła Nurkowania Ośmiornica Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/10 - Szkoła Nurkowania Ośmiornica Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/10 - Szkoła Nurkowania Ośmiornica Gdańsk +7 1
 

TV Filmy

31

Zobacz jak wygląda nauka nurkowania z Ośmiornicą!

O nas

Zostań odkrywcą głębin, dzięki indywidualnemu treningowi w naszej Szkole!
Nauka nurkowania z nami to gwarancja przeżycia niesamowitej przygody i uzyskania najwyższych umiejętności, które zagwarantują Ci bezpieczeństwo w środowisku podwodnym!
ODKRYWAJ Z NAMI TAJEMNICE GŁEBIIN!

Człowieka od zarania dziejów ciągnęło pod wodę. Jednym z najwcześniejszych dowodów na ludzką ciekawość głębin są japońskie poławiaczki pereł Ama.
Mimo nieskończonej ciekawości i coraz szybszego rozwoju technologii udało nam się zbadać zaledwie 5% dna morskiego, a najgłębsze miejsce na Ziemi odwiedziło nawet mniej osób niż Księżyc!

Czy nie ciekawi Cię, co kryje się tam gdzie jeszcze nie był nikt? Pomyśl tylko jakie to musi być wspaniałe uczucie móc coś odkryć i być tam jako PIERWSZY na świecie.

Myślisz pewnie: Okej, wizja jest świetna, ale jak tego dokonać? Jak zacząć nurkować? Jak robić to mądrze i bezpiecznie?

I tutaj wynurzamy się My. Prosto z głębin Bałtyku, z misją szkolenia nurków odkrywców, którzy niczym Jacques Cousteau, będą odkrywać tajemnice głębin.

Priorytetem w naszych programach szkoleniowych jest indywidualizm. Każdy z nas jest inny, na swój sposób wyjątkowy, posiada inne umiejętności, potrzeby i problemy. Dlatego każdy kurs nurkowania w naszej szkole to zupełnie osobna i ekscytująca przygoda.

Nacisk stawiamy również na komfort i bezpieczeństwo. Nie będziemy Cię zmuszać do nurkowania w mokrej i zimnej piance, ponieważ grozi to hipotermią. Zanurkujesz za to z nami w wygodnych, ciepłych i SUCHYCH skafandrach.

Co więcej, ważny jest dla nas realizm. Jesteśmy z północy, mieszkamy nad morzem i to Bałtyk jest naszym ojczystym i podstawowym akwenem. Dlatego nauka z nami to nurkowanie w realnych morskich warunkach, na prawdziwych historycznych wrakach okrętow, których w Bałtyku są tysiące!

Takie warunki są znacznie trudniejsze niż uzyskiwane sztucznie, np. w basenie, ale tylko w takich prawdziwych i wymagających akwenach powstają najlepsi nurkowie odkrywcy!

Pokażemy Ci innowacyjne podejście do szkolenia jak i samego nurkowania:
>Nasi podopieczni otrzymują dostęp do platformy e-learningowej, na której znajdą nasze kursy online i zadania do rozwiązania.
>Podczas każdego nurkowania korzystamy z nowoczesnych komputerów nurkowych, co znacznie ułatwia naukę poprawnej plywalności pod wodą.
>Nasz sprzęt i technika szkolenia wywodzą się z głębokich, trudnych nurkowań technicznych, poza rekreacyjnymi limitami. Gwarantuje Ci to najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Od zostania superbohaterem oddychającym pod woda i odkrywającym tajemnice głębin dzieli Cię już tylko jeden krok - zgłoś się do nas, a my przeprowadzimy Cię przez dna mórz i oceanów, byś był najlepszym nurkiem świata!

Nie zwlekaj i zmień z nami swoje życie na pełne głębokich wrażeń.

Oceny (1)

Jan
Termin usługi: sierpień 2023 

W pełni indywidualne podejście, wysokiej jakości sprzęt i materiały szkoleniowe. Uśmiechnięta i doświadczona kadra. Polecam z całego serca, warte swojej ceny!

Nurkowanie

6.0