Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym

Szkoła Nurkowania Ośmiornica

80-298 Gdańsk, Snycerzy 16 Mapka
724-132-850
i...@osmiornica.eu pokaż
www.osmiornica.eu
zamów online
/Szkola-Nurkowania-Osmiornica-302348193300735
Godziny otwarcia
codziennie8:00 - 21:00
Zapraszamy pod wodę!
Specjalizujemy się w zajęciach indywidualnych. W obecnej sytuacji to najbezpieczniejsza forma nauki!
Śledź nas na Facebooku i zostań odkrywcą głębin! Regularnie wrzucamy ciekawostki z świata podwodnego oraz organizujemy darmowe wykłady on-line LIVE z tematyki nurkowej. Pomożemy Ci odkrywać tajemnice głębin!
Odkrywaj tajemnice głębin bez wychodzenia z domu! Zapraszamy do naszego sklepu on-line, gdzie zakupisz dostęp do naszych autorskich kursów on-line oraz vouchery na INDYWIDUALNE zajęcia praktyczne.

O nas

Zostań odkrywcą głębin, dzięki indywidualnemu treningowi w naszej Szkole!
Nauka nurkowania z nami to gwarancja przeżycia niesamowitej przygody i uzyskania najwyższych umiejętności, które zagwarantują Ci bezpieczeństwo w środowisku podwodnym!

ODKRYWAJ Z NAMI TAJEMNICE GŁEBIIN!

Człowieka od zarania dziejów ciągnęło pod wodę. Jednym z najwcześniejszych dowodów na ludzką ciekawość głębin są japońskie poławiaczki pereł Ama.
Mimo nieskończonej ciekawości i coraz szybszego rozwoju technologii udało nam się zbadać zaledwie 5% dna morskiego, a najgłębsze miejsce na Ziemi odwiedziło nawet mniej osób niż Księżyc!

Czy nie ciekawi Cię, co kryje się tam gdzie jeszcze nie był nikt? Pomyśl tylko jakie to musi być wspaniałe uczucie móc coś odkryć i być tam jako PIERWSZY na świecie.

Myślisz pewnie: Okej, wizja jest świetna, ale jak tego dokonać? Jak zacząć nurkować? Jak robić to mądrze i bezpiecznie?

I tutaj wynurzamy się My. Prosto z głębin Bałtyku, z misją szkolenia nurków odkrywców, którzy niczym Jacques Cousteau, będą odkrywać tajemnice głębin.

Priorytetem w naszych programach szkoleniowych jest indywidualizm. Każdy z nas jest inny, na swój sposób wyjątkowy, posiada inne umiejętności, potrzeby i problemy. Dlatego każdy kurs nurkowania w naszej szkole to zupełnie osobna i ekscytująca przygoda.

Nacisk stawiamy również na komfort i bezpieczeństwo. Nie będziemy Cię zmuszać do nurkowania w mokrej i zimnej piance, ponieważ grozi to hipotermią. Zanurkujesz za to z nami w wygodnych, ciepłych i SUCHYCH skafandrach.

Co więcej, ważny jest dla nas realizm. Jesteśmy z północy, mieszkamy nad morzem i to Bałtyk jest naszym ojczystym i podstawowym akwenem. Dlatego nauka z nami to nurkowanie w realnych morskich warunkach, na prawdziwych historycznych wrakach okrętow, których w Bałtyku są tysiące!

Takie warunki są znacznie trudniejsze niż uzyskiwane sztucznie, np. w basenie, ale tylko w takich prawdziwych i wymagających akwenach powstają najlepsi nurkowie odkrywcy!

Pokażemy Ci innowacyjne podejście do szkolenia jak i samego nurkowania:
>Nasi podopieczni otrzymują dostęp do platformy e-learningowej, na której znajdą nasze kursy online i zadania do rozwiązania.
>Podczas każdego nurkowania korzystamy z nowoczesnych komputerów nurkowych, co znacznie ułatwia naukę poprawnej plywalności pod wodą.
>Nasz sprzęt i technika szkolenia wywodzą się z głębokich, trudnych nurkowań technicznych, poza rekreacyjnymi limitami. Gwarantuje Ci to najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Od zostania superbohaterem oddychającym pod woda i odkrywającym tajemnice głębin dzieli Cię już tylko jeden krok - zgłoś się do nas, a my przeprowadzimy Cię przez dna mórz i oceanów, byś był najlepszym nurkiem świata!

Nie zwlekaj i zmień z nami swoje życie na pełne głębokich wrażeń.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

5.6

w kategorii

Nurkowanie

 • oferta:
  6
   
 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  4
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.6
 

Dive-Mario - opinia

Woda, to nie mi mój żywioł i miałem spore obawy, zaczynając kurs, ale z Prezesem Wojtkiem, wszystko okazało się łatwe i bezpieczne. Do Osmiornicy trafiłem z polecenia, więc spodziewałem się wysokiej jakości kursu, ale poziom wiedzy i umiejętności Wojtka, przekroczył najśmielsze moje oczekiwania. Świetnie przekazuje wiedzę. Przyjazna atmosfera też wiele ułatwia. Dzięki Wojtkowi złapałem nurkowego bakcyla. Każdemu polecam tą szkołę.

 • Dive-Mario
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2019
opinia

5.6

w kategorii

Nurkowanie

 • oferta:
  6
   
 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  4
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.6
 

Polecam kurs nurkowania w Osmiornicy

Bardzo dobra szkoła nurkowania, pełen profesjonalizm ze strony Wojtka, indywidualne podejście do kursanta, dobry sprzęt, elastyczne terminy, a to wszystko w bardzo pozytywnej atmosferze. Polecam

 • Aga-grz
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo