Ośrodek Szkolenia Kierowców Andrzej Przytuła

Ośrodek Szkolenia Kierowców

Wybierz numer

600-280-405
a...@op.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/4 - Ośrodek Szkolenia Kierowców Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Ośrodek Szkolenia Kierowców Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Ośrodek Szkolenia Kierowców Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Ośrodek Szkolenia Kierowców Gdańsk 1
 

O nas

Siennicka 7
100% przygotujemy do nowego egzaminu teoretycznego z nową bazą pytań i 100% do praktycznego egzaminu
Podejście do każdego spokojne i wyrozumiałe
Oferujemy szkolenia dla kandydatów na kierowców w zakresie kat.B.
Materiały dydaktyczne GRATIS!

Możliwość dodatkowych godzin jazdy.

Zapraszamy!!!

Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo i logiczne wychodzenie z danych sytuacji na drogach. Uczymy jeździć z wyobraźnią.
Ryzyko związane z ruchem drogowym bierze się z błędów ludzi kierujących i pieszych. Świadomość tych błędów i umiejętność ich unikania jest najskuteczniejszym sposobem poprawy bezpieczeństwa na drogach. Są pewne reguły (nie są trudne i nie jest ich wiele) postępowania na drogach. Wystarczy je poznać, opanować i zamienić w trwałe dobre nawyki, i te właśnie nawyki dobrego kierowcy uzyskasz u nas.
 

Oceny (11)

Ola A.
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: luty 2024 

Dzisiaj udało mi się zdać państwowy egzamin praktyczny i jestem bardzo szczęśliwa. Chciałabym serdecznie polecić wszystkim tę szkołę jazdy. Pan Andrzej Przytuła i pan Sławek Packo to świetni nauczyciele, którzy potrafią przybliżyć każdemu, nawet "opornemu na wiedzę" kursantowi tajniki jazdy samochodem. Przyszłam na kurs całkowicie zielona, nigdy nawet nie siedziałam za kółkiem, a tutaj nauczyłam się wszystkiego od podstaw i teraz po kilku miesiącach intensywnego treningu zdałam egzamin i czuję się gotowa, by wyjechać na drogę bez strachu. Panie Sławku, jest pan najlepszym instruktorem, cierpliwym, profesjonalnym i zaangażowanym! Widać, że naprawdę kocha pan swoją pracę. Dzięki panu kolejni kursanci mogą spełniać swoje marzenia o bezpiecznej jeździe samochodem. Dziękuję!

Kursy prawa jazdy

6.0
Jakub S
Termin usługi: kwiecień 2024 

Gorąco polecam szkołę jazdy i instuktura Marcina. Trafiłem do tej szkoły jazdy z polecenia kolegi i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Zajęcia teoretyczne z Panem Andrzejem oraz jazdy z Panem Marcinem dobrze mnie przygotowały do egzaminu państwowego, który został zdany za pierwszym razem. Instruktorzy posiadają dużą wiedzę i są chętni odpowiadać wyczerpująco na pytania kursantów. Cechują się także dużą cierpliwością, a całość jest realizowana w przyjemnej atmosferze.

Kursy prawa jazdy

6.0
Karolina
Termin usługi: styczeń 2024 

Gorąco polecam! Pan Sławek to profesjonalista w każdym calu. Nawet tak beznadziejny przypadek jak ja zdał śpiewająco! :)

Kursy prawa jazdy

5.9
Paweł
Termin usługi: listopad 2023 

Serdecznie polecam, szczególnie Pana Marcina, świetne przygotowaie do egzaminu i miła atmosfera

Kursy prawa jazdy

6.0
Agnieszka
Termin usługi: wrzesień 2023 

Bardzo polecam Pana Sławka odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku,ogromne doświadczenie jeszcze większa cierpliwość ,osoby które szkoli nawet gdy nie wierzą w siebie potrafi zdopingować Godny polecenia ma 100%

Kursy prawa jazdy

6.0
Michał
Termin usługi: czerwiec 2023 

Polecam Pana Darka, świetnie mnie przygotował do egzaminu i nauczył mnie wszystkiego co powinienem wiedzieć, dzięki czemu egzamin zdałem za pierwszym razem :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Katarzyna
Termin usługi: marzec 2023 

Polecam Pana Andrzeja i Pana Sławka. Zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem choć obawiałam się prowadzenia samochodu i nie wierzyłam w swoje kompetencje. Panowie mają bardzo indywidualne podejście, które znakomicie przełożyło się na wyniki egzaminów :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Lusi
Termin usługi: styczeń 2023 

Pelen profesianalizm ze strony instruktorów. Najliepsza szkola! Polecam)

Kursy prawa jazdy

6.0
Ola
Termin usługi: wrzesień 2022 

Gorąco polecam Pana Marcina.Trafiłam tu na dodatkowe jazdy przed egzaminem. Okazało się że z poprzedniej szkoły jazdy miałam sporo braków. Dzięki cierpliwości , spokojności i wielkiej chęci nauczenia kursanta przez Pana Marcina szybko nadrobiłam braki i nabrałam pewności siebie podczas jazdy co pomogło mi w zdaniu egzaminu

Kursy prawa jazdy

6.0
Mati
Termin usługi: wrzesień 2022 

Z czystym sumieniem polecam tę szkołę. Pełen profesjonalizm i oddanie instruktorów, w głównej mierze Marcina oraz Pana Andrzeja przełożyły się na pozytywny wynik egzaminu przy pierwszym podejściu. Ludzie z pasją, zawsze skorzy do pomocy, wykazujący się nieprzecietną cierpliwością z chęcią dzielący się swoim doświadczeniem. Prowadzone jazdy przebiegały w przyjaznej atmosferze i pozwoliły mi na objerzdzenie wielu tras egzaminacyjnych. Dziękuję za pomoc i do zobaczenia na drodze :).

Kursy prawa jazdy

6.0
Patrycja S
Termin usługi: maj 2022 

Serdecznie polecam szkole jazdy Pana Andrzeja Przytuły egzamin zdany za pierwszym razem wykłady na wysokim poziomie a instruktor Pan Darek mega podejście do kursanta w trakcie jazd wszystko świetnie tłumaczy jestem bardzo zadowolona

Kursy prawa jazdy

6.0