ZAWIATY Twoje miejsce na Kaszubach

Czarna Dąbrówka 77-116, Zawiat 1 (powiat bytowski)

ZAWIATY

Wybierz numer

783-008-783
r...@zawiaty.com pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/24 - ZAWIATY Czarna Dąbrówka 4
  • Zdjęcie 2/24 - ZAWIATY Czarna Dąbrówka 3
  • Zdjęcie 3/24 - ZAWIATY Czarna Dąbrówka 2
  • Zdjęcie 4/24 - ZAWIATY Czarna Dąbrówka +21 1

TV Filmy

16

Miło nam Was gościć w Zawiatach

Artykuły o nas

O nas

Nasze malowniczo położone centrum wypoczynkowe Zawiatach, tuż przy brzegu Jeziora Jasień, w sercu kaszubskich lasów, to wymarzone miejsce dla każdej rodziny szukającej odpoczynku blisko natury, bezpieczeństwa i niezapomnianych atrakcji dla dzieci. Zapraszamy Was do odkrycia uroków kaszubskiej przyrody i spędzenia niezapomnianego czasu w naszym ośrodku, który zapewnia pełne wyżywienie oraz mnóstwo radości i zabawy.

 

Najczęściej zadawane pytania

Czy pobyty są z pełnym wyżywieniem?
Tak, OW Zawiaty oferuje zorganizowane pobyty z trzema posiłkami dziennie, uzupełnione zupką dla najmłodszych Gości.
Jakie są posiłki dla dzieci?
Posiłki są odpowiednio zbilansowane i przygotowywane z produktów o najwyższej jakości, dbając o radość i zadowolenie z jedzenia naszych najmłodszych Gości.
Czy trzeba zabierać ze sobą akcesoria dla dzieci?
Jeśli potrzebny jest podgrzewacz, nocnik, wanienka czy łóżeczko z pościelą wystarczy dać nam znać. Natychmiast spełnimy życzenia.
Jak często odbywają się animacje dla dzieci?
Codziennie nasi wykwalifikowani animatorzy organizują rozmaite zabawy na świeżym powietrzu, tańce, szaleństwa na plaży oraz zajęcia plastyczne. W tak sprzyjających okolicznościach nie tylko przyrody dzieci mają okazję poznać nowych przyjaciół i spędzić czas aktywnie.
Jakie są dodatkowe atrakcje dla dzieci?
Codziennie organizujemy mini disco, ognisko czy pokaz talentów. To cudowny czas, kiedy dzieci mogą wyżyć się na parkiecie, cieszyć się magicznym ogniskiem i pokazać swoje talenty.
Czy w ośrodku są miejsca do kreatywnej zabawy?
W Kids Klubie proponujemy duże zabawki, samochodziki, królestwo klocków czy kolorową tablicę z kredami we wszystkich kolorach tęczy. To idealne miejsce do wspólnej zabawy pod opieką Animatorów.
Czy w ośrodku są miejsca do kreatywnej zabawy?
W Kids Klubie proponujemy duże zabawki, samochodziki, królestwo klocków czy kolorową tablicę z kredami we wszystkich kolorach tęczy. To idealne miejsce do wspólnej zabawy pod opieką Animatorów.
Dla najmłodszych przygotowaliśmy Kącik Maluszka. Gdy szkraby bawią się do woli Rodzice w tym samym czasie korzystają z relaksu lub włączają się do wspólnej zabawy.
Jakie udogodnienia są w Zawiatach?
Na terenie ośrodka znajdują się plac zabaw, trampolina, domek na drzewie i stoły do tenisa stołowego. Dzieci mają mnóstwo opcji do wyboru i nigdy się nie nudzą.
Czy kąpielisko jest strzeżone?
Kąpielisko jest nadzorowane przez doświadczonego ratownika WOPR, dzięki czemu możecie być spokojni o bezpieczeństwo swoich pociech.