Centrum Szkolenia Zawodowego Oświata - Lingwista Nadbałtyckie Centrum Edukacji

Centrum Szkolenia Zawodowego Oświata - Lingwista

Wybierz numer

58 341-21-82 504-256-080
s...@oswiatalingwista.eu pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/18 - Centrum Szkolenia Zawodowego Oświata - Lingwista Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/18 - Centrum Szkolenia Zawodowego Oświata - Lingwista Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/18 - Centrum Szkolenia Zawodowego Oświata - Lingwista Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/18 - Centrum Szkolenia Zawodowego Oświata - Lingwista Gdańsk +15 1
 

TV Filmy

14

Centrum Szkolenia Zawodowego Oświata - Lingwista

O nas

Zapraszamy do Centrum Szkolenia Zawodowego "Oświata - Lingwista", oferujemy kursy i szkolenia zawodowe, które mogą być drogą do wymarzonej pracy, umożliwią zdobycie uprawnień do robót ziemnych, budowlanych, a także uprawnień w innych branżach.
Szkolenia i kursy zawodowe – droga do wymarzonej pracy
Podnoszenie swoich kwalifikacji czy nabywanie zupełnie nowych umiejętności to zwykle gwarancja awansu na lepsze stanowisko lub szansa znalezienia dobrze płatnego zajęcia. Zawody, takie jak: operator koparko-ładowarki, murarz, dekarz, glazurnik, spawacz, operator suwnic czy kosmetyczka są dziś bardzo pożądane na rynku pracy. Osoby, które posiadają odpowiednie uprawnienia, mogą przebierać w ofertach i liczyć na dobre zarobki. W Centrum Szkolenia Zawodowego “Oświata – Lingwista" prowadzimy profesjonalne kursy oraz szkolenia dla firm, instytucji, a także osób prywatnych. Kształcimy specjalistów, przekazując kompleksową wiedzę teoretyczną i praktyczną.

Indywidualne szkolenia, które przygotują do pracy w nowym zawodzie
Prowadzimy kursy dla osób prywatnych, które chcą podnieść swoje kwalifikacje lub poszukać nowej pracy. Oferta obejmuje m.in. szkolenia operatorów maszyn roboczych, przygotowania do egzaminów UDT, kurs spawacza czy kosmetyki twarzy i ciała. Każde zajęcia prowadzone są przez ekspertów w danej dziedzinie, którzy chętnie odpowiadają na pytania uczestników, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo oraz higienę szkolenia. Istnieje możliwość wzięcia udziału w medyczno-opiekuńczym, rachunkowym, marketingowym, biurowo-administracyjnym lub informatycznym kursie grupowym. Szkolimy również przyszłych kierowców.

Szeroka oferta dla przedsiębiorstw i ich pracowników
W Centrum Oświata-Lingwista zajmujemy się także rozwojem umiejętności osób już zatrudnionych w danej firmie. Przedsiębiorcy chętnie wysyłają swoich pracowników na kursy, ponieważ wiedzą, że zdobyta podczas szkoleń wiedza zostanie wykorzystana dla dobra ich działalności. Skutecznie przygotowujemy do zaliczenia wymaganych egzaminów, przekazujemy praktyczną wiedzę i uczymy obsługi specjalistycznego sprzętu. Program każdego kursu jest dopasowany do aktualnej sytuacji na rynku pracy. Dbamy o to, by osoba, która ukończyła szkolenie mogła szybko stać się ekspertem w swoim fachu.

Współpraca z instytucjami publicznymi
Oprócz szkoleń dla firm i osób prywatnych, realizujemy również zadania zlecane przez instytucje publiczne czy jednostki samorządowe. Od wielu lat współpracujemy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego, urzędami pracy czy ośrodkami pomocy społecznej. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę. Jej szczegóły można poznać na stronie: www.solidneszkolenia.pl. Zapraszamy do kontaktu i korzystania z najlepszych kursów na terenie północnej Polski!

Kursy prawa jazdy kat. B
Zapraszamy na kurs prawa jazdy kat. B w atrakcyjnej cenie 2.850 zł brutto. Kursy na kategorię B wykonywane są samochodami KIA RIO (taki jak na egzaminie w PORD).
Cena obejmuje:
30 godzin zajęć teoretycznych (30 obligatoryjnych)
30 godzin zajęć praktycznych.

Naszą ofertę uzupełniają okresowe szkolenia BHP prowadzone online, szkolenia dostępne są w naszym, dedykowanym serwisie https://kursy-lingwista.eu/
W ofercie dostępne są następujące szkolenia:
Szkolenie wstępne z zakresu BHP - cena 59 zł
Szkolenie BHP dla pracowników służby zdrowia - cena 59 zł
Szkolenie BHP dla pracowników administracyjno-biurowych - cena 59 zł
Szkolenie BHP dla pracodawców i kierujących pracownikami - cena 59 zł
Szkolenie BHP dla pracowników szkół i placówek oświatowych - cena 59 zł

Oczywiście szkolenia mogę odbywać się również w sposób tradycyjny.

 

Oceny (28)

Marcin
Termin usługi: czerwiec 2023 

Bardzo dobry ośrodek szkoleniowy. Kursy są prowadzone na bardzo wysokim poziomie, przez wysoce wykwalifikowanych wykładowców. Polecam wszystkim

Kursy zawodowe

6.0
Igor
Termin usługi: sierpień 2023 

super szkoła dla młodzieży która chce zdobyć zawód i dla dorosłych którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje lub nauczyć się zawodu !

Kursy zawodowe

6.0
Dawid
Termin usługi: czerwiec 2023

Super szkolenie BHP, konkretnie i na temat.

Szkolenia BHP

6.0
Patryk
Termin usługi: czerwiec 2023 

Wartościowe i ciekawie przeprowadzone ćwiczenia z pierwszej pomocy i ppoż. Nie było nudy, ciekawe anegdotki i opowieści z prawdziwych akcji. Świetne szkolenie.

Kursy zawodowe

6.0
Paweł
Termin usługi: maj 2023

Profesjonalna obsługa i dobry kontakt. Z całą noc polecam świetnie zorganizowany kurs BHP

Szkolenia BHP

5.8
Kamila
Termin usługi: marzec 2023 

Szkolenia online które oferuje ta firma to nowoczesne rozwiązanie które ułatwiło mi pogodzenie kilku rzeczy na raz. Jak najbardziej polecam

Kursy zawodowe

6.0
Daria
Termin usługi: marzec 2023 

Dobre miejsce do rozwijania swoich umiejetności zawodowych, miła atmosfera a zajecia konkretne. Polecam :)

Kursy zawodowe

6.0
Kasia
Termin usługi: czerwiec 2021 

Bardzo pozytywne wrażenie po zakończeniu nauki. Intruktorzy z pozytywnym nastawieniem i podejściem do kursanta oraz miła obsługa biura :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Wiktor
Termin usługi: lipiec 2021 

Prowadzą specjalistyczne szkolenia zawodowe dla operatorów maszyn do robót ziemnych oraz budowlanych. Jestem bardzo zadowolony, że miałem okazję skorzystać z ich rozbudowanej oferty.

Kursy zawodowe

6.0
Hania
Termin usługi: sierpień 2021 

Świetne miejsce, wspaniała atmosfera, instruktor na medal. Serdecznie polecam ;)

Kursy prawa jazdy

6.0
Agata
Termin usługi: lipiec 2021

Szkolenie w formie online jak najbardziej na plus. Pierwszy raz korzystałam z takiego rozwiązania i mimo sceptycznego podejścia, muszę przyznać ze taka forma szkolenia bardzo mi odpowiada. Polecam!

Szkolenia BHP

6.0
Grażyna
Termin usługi: sierpień 2021

Kursy BHP w tym miejscu to szereg zalet - przede wszystkim możliwość nauki bez koniecznościw wychodzenia z domu i bezpieczeństwo, biorąc pod uwagę obecną sytuację pandemiczną w Polsce.

Szkolenia BHP

6.0
Agata
Termin usługi: lipiec 2021

Dzięki kursowi BHP w tej placówce poszerzyłam swoje kwalifikacje zawodowe i zdobyłam nowe umiejętności, niezbędne na stanowisku jakie obecnie zajmuję.

Szkolenia BHP

6.0
Radek
Termin usługi: lipiec 2021 

Szkolenie w formie PDF, zakończone testem. Bardzo wygodna opcja i przy tym oszczędność czasu. Ceny takich kursów bardzo konkurencyjne - polecam zapoznać się z ofertą.

Kursy zawodowe

6.0
Tamara
Termin usługi: lipiec 2021

Bardzo dużo wiedzy praktycznej przekazane przez prowadzących szkolenia, świetne podejście organizatorów. Również panowie na praktykach bardzo pomocni. Pełen profesjonalizm. Serdecznie pozdrawiam!

Szkolenia BHP

6.0
Dagmara
Termin usługi: czerwiec 2021 

Robiłam tutaj kurs na prawo jazdy. Bardzo dobry kontakt i organizacja. Kurs dopasowany do potrzeb kursanta. Bardzo dobre podejście instruktorów do nauki jazdy (czytelne i trafne porady) - szczerze polecam.

Kursy prawa jazdy

6.0
Wojtek
Termin usługi: czerwiec 2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy w zakresie BHP. Cieszymy się, że wreszcie możemy współpracować z profesjonalistami z tej branży. Rekomendujemy tą firmę jako nowoczesnego partnera dla firm od szkoleń BHP dla pracowników. Zdecydowanie polecam!

Szkolenia BHP

6.0
Michał
Termin usługi: maj 2021 

Bardzo pozytywnie nastawieni do kursantów, miła obsługa interesantów. Pomoc i opieka polecam.

Kursy prawa jazdy

5.8
Paweł
Termin usługi: czerwiec 2021 

Polecam szkolenie na koparki i koparkoładowarki - szybko, profesjonalnie, bezproblemowo.

Kursy zawodowe

5.7
Elwira
Termin usługi: luty 2021 

Prowadzący przekazują bardzo dużą wiedzę, są dokładni i rzeczowi. Warto wybrać ten ośrodek.

Kursy zawodowe

6.0