Działalność on-line Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym

Ozon Piorun -Ozonowanie Pomieszczeń - Dezynfekcja - Usuwanie Zapachów

80-557 Gdańsk, Marynarki Polskiej 75
(Trójmiasto i okolice, dojazd w każde inne miejsce w Polsce) Mapka
 
Inne oddziały:
 
na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta
691-999-235, 505-220-770
b...@ozonpiorun.pl pokaż
https://ozonpiorun.pl
zamów online
/ozonpiorun
/ozon
Godziny otwarcia
codziennie0:00 - 23:59
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego - pracujemy 24h, 7 dni w tygodniu, także w święta i dni wolne.
Na bieżąco realizujemy zlecenia dezynfekcji pomieszczeń gazową metodą ozonowania. Tel:. 691-999-235
Ozonowanie usuwa wirusy, bakterie, alergeny, neutralizuje najtrudniejsze do usunięcia zapachy jak kwas masłowy. Jest jednak jeden warunek - usługa ta musi być wykonana w pełni profesjonalnie. Gwarantem skuteczności jest Ozon Piorun Ozonowanie Gdańsk
Ozonowanie Ozon Piorun działa niezależnie od pandemii, restrykcji, złej pogody i innych niesprzyjających warunków.

Napisali o nas

 • Tak wygląda ozonowanie karetki
  Tak wygląda ozonowanie karetki wideo 27 marca 2020 (99 opinii) Kilka dni temu opublikowaliśmy artykuł na temat bezpłatnego ozonowania karetek w trójmiejskich warsztatach samochodowych. Teraz pokazujemy wam, jak ta usługa wygląda w praktyce.

O nas

Zajmujemy się kompleksowo profesjonalną usługą ozonowania. Dezynfekcja gazową metodą ozonowania skutecznie usuwa koronawirusa. Ozon usuwa niepożądane zapachy. Dzięki ozonowaniu pozbędziemy się roztoczy, bakterii, wirusów, grzybów i ich zarodników.

Ozonowanie Ozon Piorun – Poczuj Moc Pioruna

Ozonowanie to jedna z najlepszych metod dezynfekcji.
Brzydki zapach, odór kwasu masłowego – zwalcz to ozonowaniem.

Dojazd na terenie Trójmiasta gratis!!!

 
Ozon Piorun to firma zajmująca się kompleksowo usługą ozonowania. Dzięki szerokiemu doświadczeniu, zastosowaniu profesjonalnych generatorów oraz realizacjom wykonanym w zróżnicowanych warunkach gwarantujemy najwyższą jakość usługi. Skuteczność dezynfekcji ozonem przewyższa promieniowanie UV i filtry HEPA. Ozonowanie domu, mieszkania, pomieszczeń to najlepszy sposób na stworzenie niemalże sterylnego środowiska, bez wirusów, bakterii, alergenów i wolnego od nieprzyjemnych zapachów. Dostępne badania wykazują zbawienny wpływ ozonu na zmniejszenie się ilości roztoczy, owadów i innych drobnoustrojów występujących w sąsiedztwie ludzi.”

Ozonowanie to najlepszy sposób na pozbycie się brzydkich zapachów, wirusów, bakterii, alergenów, itp. Metoda ta jest w pełni ekologiczna, nie wymaga stosowania środków chemicznych i jest całkowicie bezpieczna dla środowiska.

Sposób ozonowania, czyli ilość i dobranie generatorów o odpowiedniej wydajności ozonu zależy od zlecenia, od intensywności i rodzaju problemu. Przede wszystkim działanie ozonu polega na gwałtownym utlenianiu. Napotykając na różne zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu ozon wchodzi z nimi w reakcję chemiczną powodując ich utlenienie.  Czyszczenie pomieszczeń z zastosowaniem ozonu jest dużo bardziej efektywne, niż tradycyjne z zastosowaniem środków chemicznych.

Dzięki ozonowaniu mogą Państwo cieszyć się świeżym powietrzem wolnym od nieprzyjemnych zapachów, alergenów, roztoczy, bakterii i wirusów. Ozon w postaci gazowej wnika w każdy materiał, w materace, tapicerki, wykładziny, zasłony itp. Ozon jako silny utleniacz usuwa wszelkie zapachy, również te których najtrudniej się pozbyć tj. nikotyny, odzwierzęce, tzw. jadu trupiego. Dezynfekuje wszystkie powierzchnie również te trudno dostępne. Ozonowanie pogorzelisk usuwa zapach spalenizny w 100%. Zabieg ozonowania niszczy rozwijające się po powodziach i zalaniach pleśnie, grzyby i ich zarodniki także usuwa zapach stęchlizny. Aby lepiej czuć się w prywatnych przestrzeniach warto wykonać zabieg ozonowania.

Koronawirus – Dezynfekcja Ozonem – Zalecenia Ministerstwa Rozwoju, Opinia Państwowego Instytutu Badawczego i inne -> https://ozonpiorun.pl/koronawirus-dezynfekcja-ozonem-zalecenia-ministerstwa-rozwoju-opinia-panstwowego-instytutu-badawczego-i-inne/

Działamy na terenie całej Polski, z racji siedziby w trójmieście większość naszych zleceń wykonujemy na terenie województwa pomorskiego (Gdynia, Gdańsk, Sopot, Rumia, Reda, Wejherowo, Pruszcz Gdański, Puck, Jastrzębia Góra, Kościerzyna, Kosakowo, Kartuzy, Szemud, Żukowo, Hel, Władysławowo, Luzino, Bolszewo, Nowy Dwór Gdański)

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest ozon?
Ozon (tritlen) stanowi najskuteczniejszy, a zarazem naturalny środek, za pomocą którego możliwe staje się pozbycie nieprzyjemnych zapachów, bakterii, roztoczy i alergenów znajdujących się w naszym otoczeniu. Więcej na stronie https://ozonpiorun.pl/o-ozonie
Czy zastosowanie ozonu jest bezpieczne?
Tak, ponieważ ozon rozkłada się do postaci czystego tlenu i nie pozostawia po sobie żadnych odpadów.
Czy ozonowanie usunie kwas masłowy?
Tak, ozonowanie jest skutecznym sposobem pozbycia się zapachu kwasu masłowego. Substancja utrzymuje odór długo, zapach jest bardzo trudny do usunięcia. Aby zminimalizować okres wyłączenia pomieszczeń z użytkowania bardzo ważnym jest najkrótszy możliwy czas od rozlania kwasu masłowego do uruchomienia odpowiednio dobranych generatorów ozonu. Wielokrotnie potwierdziliśmy naszą skuteczność usługi dezodoryzacji, w lokalach zaatakowanych substancjami zawierającymi kwas masłowy. Klienci dzięki naszym działaniom ograniczyli wysokie koszty remontu generalnego i mogli szybciej powrócić do normalnego funkcjonowania działalności.
Czy ozonowanie zabija koronawirusa?
Istnieje wiele badań naukowych, które pokazują, że ozon jest w stanie zniszczyć koronawirusa SARS, a struktura nowego koronawirusa 2019-nCoV jest prawie identyczna z SARS. Koronawirusy, o których słyszymy przez epidemię, przenoszą się drogą kropelkową, a więc po kichnięciu, czy kaszlnięciu wirus osadza się na powierzchni, przez którą może zarazić się inna osoba. Według badań koronawirus w temperaturze ~4 stopni Celsjusza może pozostać aktywny nawet do 28 dni. Na powierzchni w pomieszczeniu, gdzie panują standardowe, pokojowe warunki koronawirusy pozostają zakaźne od 2 do 9 godzin. Ozonowanie pomieszczenia, biura, mieszkania, domu, zmniejsza ryzyko zarażenia koronawirusem, wirusem grypy i innymi. Wyniki badań przeprowadzonych przez Institute of Virology w Hubei (Chiny) potwierdziły skuteczność ozonowania w niszczeniu nowego koronawirusa 2019-nCoV. Więcej na https://ozonpiorun.pl/koronawirus-czy-ozon-zabija-wirusy/
Ile kosztuje ozonowanie?
Czas ozonowania, ilość i wydajność generatorów to podstawowe parametry, które mają wpływ na wycenę zlecenia. Są one zależne od rodzaju zlecenia, kubatury i innych czynników. Zapraszamy do kontaktu. Rozmowa zawsze jest darmowa :)
Więcej informacji: https://ozonpiorun.pl/cennik-ile-kosztuje-ozonowanie-gdansk/
Czy Trójmiasto (Gdańsk, Sopot i Gdynia) to wasz teren działania?
Tak, wykonujemy usługi na terenie całego Trójmiasta, a dojazd w obrębie Gdańska, Sopotu i Gdyni jest darmowy. Nie jest to jednak jedyny teren naszych działań. Dojeżdżamy w każde miejsce w Polce. W naszym zasięgu są takie miasta jak: Rumia, Reda, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Kościerzyna, Kartuzy, Starogard Gdański, Tczew, Elbląg. Zdarzyło nam się też ozonować m.in. w Olsztynie, Płocku, Warszawie, Poznaniu, czy w Krakowie.
Ozonowanie jak działa?
Działanie ozonu polega na gwałtownym utlenianiu. Napotykając na różne zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu ozon wchodzi z nimi w reakcję chemiczną powodując ich utlenienie. Trzeci atom tlenu w jego cząsteczce sprawia, że ozon jest bardzo aktywny chemicznie – bardzo łatwo reaguje z cząsteczkami zanieczyszczeń takimi jak: zapachy, bakterie, wirusy lub pleśni. Rozkłada je w mniej złożone i zwykle mniej szkodliwe cząsteczki. Pozostały ozon samoczynnie rozpada się z powrotem do tlenu, co sprawia, że jest on bardzo przyjazny środowisku. Czyszczenie pomieszczeń z zastosowaniem ozonu jest dużo bardziej efektywne, niż tradycyjne z zastosowaniem środków chemicznych.
Jak gaz może dezynfekować?
Ozon w postaci gazowej dociera do najbardziej niedostępnych miejsc, których nie można odkazić za pomocą innych środków. W porównaniu do najpopularniejszego środka dezynfekującego – chloru – ozon wykazuje 50-krotnie skuteczniejsze działanie odkażające, a efekty jego działania są 3.000 razy szybciej widoczne.
Jak długo ozonować?
Długość ozonowania zależy od wielu czynników. Czas ten jest wyznaczany przez nas na podstawie wywiadu przeprowadzonego z Państwem. Dzięki kursom i doświadczeniu możemy Państwu zagwarantować, że jest on odpowiedni. Zbyt krótki czas może powodować jedynie stłumienie problemu, a nie jego usunięcie, gdyż ozon nie zdąży dojść do wszystkich zakamarków.
Ozonowanie dla zdrowia? Czy ozon pomoże alergikom?
Ozonowanie jest najlepszą metodą dezynfekcji. Ozon jest uznany przez Ministerstwo Zdrowia za naturalny środek odkażania mikrobiologicznego wnętrz. Przebywanie, w czystych, niemalże sterylnych pomieszczeniach z pewnością pozytywnie wpłynie na nasze zdrowie. Generatory ozonu są w stanie pomóc większości osób uczulonych na pleśń, grzyby i roztocza bez konieczności przeprowadzania remontu i zmiany wyposażenia całego domu. Ozon oczyszcza powietrze, sterylizuje wnętrze, zabijając wszystkie drobnoustroje, a także sprawiają, że w pomieszczeniu ładnie pachnie. Generatory bez przeszkód można stosować w każdym pomieszczeniu, dzięki czemu alergicy mogą korzystać z ich dobrodziejstwa bez dyskomfortu.

Zdjęcia

Ozon Piorun -Ozonowanie Pomieszczeń - Dezynfekcja - Usuwanie Zapachów w rankingu trojmiasto.pl

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Ozonowanie

 • obsługa:
  6
   
 • czas realizacji:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

M. - opinia

Rzadko piszę komentarze, ale tym razem zrobię wyjątek. Do tej pory nie spotkałam się z ozonowaniem, niestety sytuacja życiowa zmusiła mnie do szukania pomocy. Wszystko zostało mi konkretnie wyjaśnione, na wszystkie moje pytania padły rzeczowe odpowiedzi. Usługa została praktycznie umówiona od ręki i wykonana w szybkim terminie. Nie sądziłam, że efekt tego ozonowania będzie tak pozytywnie odczuwalny! Jestem bardzo zadowolona i bardzo się cieszę, że trafiłam na tą firmę. Polecam!

 • M.
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2020
opinia

5.6

w kategorii

Ozonowanie

 • obsługa:
  6
   
 • czas realizacji:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  4
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.6
 

Wojciech - opinia

Szukałem firmy która w trybie awaryjnym wykona ozonowanie dużych powierzchni biurowych. Tylko Ozon Piorun w Trójmieście miał możliwości wykonania zlecenia natychmiast. Najważniejsze, że mieli swoje generatory w dużej ilości. Przez dwanaście godzin nocnych ozonowali sześć kondygnacji budynku. Popołudniu dostali zgłoszenie, a ja rano wszedłem do sterylnego budynku.

 • Wojciech
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2020
opinia

6.0

w kategorii

Ozonowanie

 • obsługa:
  6
   
 • czas realizacji:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Wanda - opinia

Z pełną odpowiedzialnością polecam

 • Wanda
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Co nowego

 • pin
  Umawiamy usługi na bieżąco, działamy szybko i profesjonalnie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Wideo