Ozon Piorun -Ozonowanie Pomieszczeń - Dezynfekcja - Usuwanie Zapachów

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta

Ozon Piorun

Wybierz numer

691-999-235 505-220-770
b...@ozonpiorun.pl pokaż
Otwarte do 23:59 więcej
Działalność on-line Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/20 - Ozon Piorun Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/20 - Ozon Piorun Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/20 - Ozon Piorun Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/20 - Ozon Piorun Gdańsk +17 1
 

TV Filmy

8982

Tak wygląda ozonowanie karetki

Artykuły o nas

O nas

Profesjonalna usługa ozonowania pomieszczeń.
Ozon Piorun to firma zajmująca się kompleksowo usługą ozonowania. Dzięki doświadczeniu, zastosowaniu profesjonalnych generatorów oraz kalibrowanych na ozon detektorów gazu,  gwarantujemy najwyższą jakość usługi. Ozonowanie domu, mieszkania, pomieszczeń to sposób na stworzenie środowiska bez wirusów, bakterii, alergenów i wolnego od nieprzyjemnych zapachów. Ozon w postaci gazowej wnika w każdy materiał, w materace, tapicerki, wykładziny, zasłony itp. Ozon usuwa niechciane zapachy, również te których najtrudniej się pozbyć tj. nikotyny, odzwierzęce, tzw. jadu trupiego i kwasu masłowego. Dezynfekuje wszystkie powierzchnie również te trudno dostępne. Metoda ta jest w pełni ekologiczna, nie wymaga stosowania środków chemicznych i jest całkowicie bezpieczna dla środowiska.

Galeria zdjęć - https://ozonpiorun.pl/galeria/ 

Działamy na terenie całej Polski a głównym obszarem naszych działań jest województwo pomorskie.

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest ozon?
Ozon (tritlen) stanowi najskuteczniejszy, a zarazem naturalny środek, za pomocą którego możliwe staje się pozbycie nieprzyjemnych zapachów, bakterii, roztoczy i alergenów znajdujących się w naszym otoczeniu. Więcej na stronie https://ozonpiorun.pl/o-ozonie
Czy zastosowanie ozonu jest bezpieczne?
Tak, ponieważ ozon rozkłada się do postaci czystego tlenu i nie pozostawia po sobie żadnych odpadów.
Czy ozonowanie usunie kwas masłowy?
Tak, ozonowanie jest skutecznym sposobem pozbycia się zapachu kwasu masłowego. Substancja utrzymuje odór długo, zapach jest bardzo trudny do usunięcia. Aby zminimalizować okres wyłączenia pomieszczeń z użytkowania bardzo ważnym jest najkrótszy możliwy czas od rozlania kwasu masłowego do uruchomienia odpowiednio dobranych generatorów ozonu. Wielokrotnie potwierdziliśmy naszą skuteczność usługi dezodoryzacji, w lokalach zaatakowanych substancjami zawierającymi kwas masłowy. Klienci dzięki naszym działaniom ograniczyli wysokie koszty remontu generalnego i mogli szybciej powrócić do normalnego funkcjonowania działalności.
Czy ozonowanie zabija koronawirusa?
Istnieje wiele badań naukowych, które pokazują, że ozon jest w stanie zniszczyć koronawirusa SARS, a struktura nowego koronawirusa 2019-nCoV jest prawie identyczna z SARS. Koronawirusy, o których słyszymy przez epidemię, przenoszą się drogą kropelkową, a więc po kichnięciu, czy kaszlnięciu wirus osadza się na powierzchni, przez którą może zarazić się inna osoba. Według badań koronawirus w temperaturze ~4 stopni Celsjusza może pozostać aktywny nawet do 28 dni. Na powierzchni w pomieszczeniu, gdzie panują standardowe, pokojowe warunki koronawirusy pozostają zakaźne od 2 do 9 godzin. Ozonowanie pomieszczenia, biura, mieszkania, domu, zmniejsza ryzyko zarażenia koronawirusem, wirusem grypy i innymi. Wyniki badań przeprowadzonych przez Institute of Virology w Hubei (Chiny) potwierdziły skuteczność ozonowania w niszczeniu nowego koronawirusa 2019-nCoV. Więcej na https://ozonpiorun.pl/koronawirus-czy-ozon-zabija-wirusy/
Ile kosztuje ozonowanie?
Czas ozonowania, ilość i wydajność generatorów to podstawowe parametry, które mają wpływ na wycenę zlecenia. Są one zależne od rodzaju zlecenia, kubatury i innych czynników. Zapraszamy do kontaktu. Rozmowa zawsze jest darmowa :)
Więcej informacji: https://ozonpiorun.pl/cennik-ile-kosztuje-ozonowanie-gdansk/
Czy Trójmiasto (Gdańsk, Sopot i Gdynia) to wasz teren działania?
Tak, wykonujemy usługi na terenie całego Trójmiasta, a dojazd w obrębie Gdańska, Sopotu i Gdyni jest darmowy. Nie jest to jednak jedyny teren naszych działań. Dojeżdżamy w każde miejsce w Polce. W naszym zasięgu są takie miasta jak: Rumia, Reda, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Kościerzyna, Kartuzy, Starogard Gdański, Tczew, Elbląg. Zdarzyło nam się też ozonować m.in. w Olsztynie, Płocku, Warszawie, Poznaniu, czy w Krakowie.
Ozonowanie jak działa?
Działanie ozonu polega na gwałtownym utlenianiu. Napotykając na różne zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu ozon wchodzi z nimi w reakcję chemiczną powodując ich utlenienie. Trzeci atom tlenu w jego cząsteczce sprawia, że ozon jest bardzo aktywny chemicznie – bardzo łatwo reaguje z cząsteczkami zanieczyszczeń takimi jak: zapachy, bakterie, wirusy lub pleśni. Rozkłada je w mniej złożone i zwykle mniej szkodliwe cząsteczki. Pozostały ozon samoczynnie rozpada się z powrotem do tlenu, co sprawia, że jest on bardzo przyjazny środowisku. Czyszczenie pomieszczeń z zastosowaniem ozonu jest dużo bardziej efektywne, niż tradycyjne z zastosowaniem środków chemicznych.
Jak gaz może dezynfekować?
Ozon w postaci gazowej dociera do najbardziej niedostępnych miejsc, których nie można odkazić za pomocą innych środków. W porównaniu do najpopularniejszego środka dezynfekującego – chloru – ozon wykazuje 50-krotnie skuteczniejsze działanie odkażające, a efekty jego działania są 3.000 razy szybciej widoczne.
Jak długo ozonować?
Długość ozonowania zależy od wielu czynników. Czas ten jest wyznaczany przez nas na podstawie wywiadu przeprowadzonego z Państwem. Dzięki kursom i doświadczeniu możemy Państwu zagwarantować, że jest on odpowiedni. Zbyt krótki czas może powodować jedynie stłumienie problemu, a nie jego usunięcie, gdyż ozon nie zdąży dojść do wszystkich zakamarków.
Ozonowanie dla zdrowia? Czy ozon pomoże alergikom?
Ozonowanie jest najlepszą metodą dezynfekcji. Ozon jest uznany przez Ministerstwo Zdrowia za naturalny środek odkażania mikrobiologicznego wnętrz. Przebywanie, w czystych, niemalże sterylnych pomieszczeniach z pewnością pozytywnie wpłynie na nasze zdrowie. Generatory ozonu są w stanie pomóc większości osób uczulonych na pleśń, grzyby i roztocza bez konieczności przeprowadzania remontu i zmiany wyposażenia całego domu. Ozon oczyszcza powietrze, sterylizuje wnętrze, zabijając wszystkie drobnoustroje, a także sprawiają, że w pomieszczeniu ładnie pachnie. Generatory bez przeszkód można stosować w każdym pomieszczeniu, dzięki czemu alergicy mogą korzystać z ich dobrodziejstwa bez dyskomfortu.

Oceny (20)

Dorota
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: czerwiec 2022

Dostałam rabat za pozytywną opinie:) Oczywiście polecam ozonowanie w ich wykonaniu. Super kontakt i szybka realizacja zlecenia.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za pozytywną opinie.

Ozonowanie

6.0
Aleksandra
Termin usługi: marzec 2024

niestety nie polecam usługa ozonu po kwasie masłowym w aucie to usługa która nie powinna istnieć zaufałam i nic nie zrobili kasę chcą z góry opinie selekcjonowane jeśli, zastanawiasz się nad usunięciem kwasu z auta to nie szkoda kasy

Ozonowanie

1.0
Krzysztof
Termin usługi: listopad 2023

Firma profesjonalna. Od lat korzystamy z ich usług w naszych obiektach sportowych i zawsze wykazują się adekwatnym i skutecznym działaniem. Polecam.

Ozonowanie

6.0
Ada
Termin usługi: październik 2023

Ozonowanie łodzi. Profesjonalne. Skuteczne. Polecam.

Ozonowanie

6.0
Ania
Termin usługi: lipiec 2023

Ozonowanie starego domu okazało się strzałem w dziesiątkę. Nareszcie pozbyłam się nieprzyjemnego zapachu z ubrań, który od lat mnie przesladował. Napewno jeszcze skorzystam z usług ozonowania i gorąco polecam innym. Wszystko zgodnie z terminem i wcześniejszymi ustaleniami. 5+

Ozonowanie

6.0
Kasia
Termin usługi: czerwiec 2023

Polecam jeśli ktoś chciałby się pozbyć nieprzyjemnego zapachu po poprzednich lokatorach.

Ozonowanie

6.0
Kamil
Termin usługi: czerwiec 2023

Potwierdzam pozytywne opinie o firmie. Profesjonalna usługa, kompetentna ekipa i kompletna dokumentacja z wydrukiem uzyskanych stężeń ozonu włącznie. Polecam.

Ozonowanie

6.0
Magda
Termin usługi: marzec 2023

Firma godna polecenia. Sporo profesjonalnego sprzętu. Usługa w ich wykonaniu jest skuteczna. Na pewno skorzystamy w przyszłości w naszych akademikach.

Ozonowanie

6.0
Urszula
Termin usługi: wrzesień 2022

Bardzo polecam. Konkretna rozmowa, bezproblemowe i natychmiastowe wykonanie. Właściciel firmy godny zaufania. Będę korzystać i polecać usługi firmy.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za pozytywną opinie

Ozonowanie

6.0
Beata i Romek
Termin usługi: sierpień 2022

Od kilku lat korzystamy z ich usług. Prywatnie ozonujemy raz lub dwa razy w roku mieszkanie i domek letniskowy a w pracy zlecam przeróżne pomieszczenia i pojazdy. Nie ma lepszej firmy w usługach ozonowania. Polecam.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za pozytywną opinie. Jesteśmy do dyspozycji w zakresie ozonowania pomieszczeń i pojazdów.

Ozonowanie

6.0
Weronika
Termin usługi: czerwiec 2022

Podziękowania za opanowanie trudnej sytuacji w pokojach hotelowych. Polecam.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za pozytywną opinie. Polecamy się również w usłudze profilaktycznego ozonowania.

Ozonowanie

6.0
King
Termin usługi: grudzień 2021

Szybkie usunięcie problemu, skutecznie, firma na najwyższym poziomie.

Ozonowanie

6.0
Wanda
Termin usługi: luty 2020

Z pełną odpowiedzialnością polecam

Ozonowanie

6.0
Termin usługi: maj 2019

Ozonowałem u nich samochód, świetny efekt, dużo przyjemniej się jeździ, a jestem przedstawicielem handlowym i spędzam dużo czasu w aucie. Polecam!!!

Dezynfekcja, deratyzacja

6.0
Kinga
Termin usługi: czerwiec 2018

Na ścianach położyliśmy płytki z pociętej starej cegły. Mieszkanie nowe, cegiełki piękne ale zapaszek trochę jak w budynkach hodowli. W ozonpiorun.pl mieli już doświadczenia z takimi przypadkami. Wytłumaczyli sensownie, podłączyli magiczne skrzynki, powalczyli i .....zwyciężyli. Dobry kontakt, skuteczne działania. Polecam!

Ozonowanie

6.0
iwa
Termin usługi: styczeń 2018

Profesjonalna obsługa,rzetelna(wszystko dokładnie wytłumaczone) i miła. Szybki termin usługi i tak samo szybki efekt,po ozonowaniu domek pachnie i czuć świeżość! Polecam Wszystkim, by raz na zawsze pozbyć się niechcianych zapachów.Nie maskować ich, tylko usunąć! Jestem bardzo zadowolona i będę polecała. Dziękuje.

Dezynfekcja, deratyzacja

5.8
Joasia
Termin usługi: 12-07-2016

Zamówiłem usługę w tej firmie, ponieważ inna firma nie sprawdziła się w ozonowaniu pomieszczenia. Kontakt miły, wykonanie usługi dosłownie w piorunującym tempie i co najważniejsze skutecznie.

Dezynfekcja, deratyzacja

6.0
Grzegorz
Termin usługi: 1.03.2016

Jestem zadowolony z ozonowanie tej firmy, bardzo skutecznie i profesjonalnie

Dezynfekcja, deratyzacja

6.0
Zbyszek
Termin usługi: 14.05.2015

Jesteśmy rodziną alergików, nie jestem pewny skuteczności wyeliminowania roztoczy, gdyż nie wykonałem testów, ale usługa została wykonana profesjonalnie. Firma Ozon Piorun zainstalowała ozonatory, które uzyskały wysokie stężenie ozonu. Dwa lata temu korzystałem z usługi innej firmy, mając porównanie stwierdzam, profesjonalizm w podejściu do klienta i realizacji usługi. Jestem zadowolony. Polecam!

Usługi specjalistyczne

6.0
Maciek
Termin usługi: 05.03.2015

w domu jedno rodzinnym palil sie komin. Po wymienieniu wkladu na systemowy Firma Ozon Piorun usluga ozonowania usunela caly zapach spalonej sadzy

Usługi specjalistyczne

6.0