Oceny (6)

Ania i Damian
Termin usługi: kwiecień 2021

Bardzo dziękujemy Panu Szymonowi i jego ekipie za dobrą współpracę. SSO wykonany szybko, profesjonalnie, bezproblemowo i bez żadnych zastrzeżeń. Pan Szymon posiada ogromną wiedzę techniczną i niejednokrotnie udzielił fachowych porad odnośnie zmian projektowych, wyboru materiałów itp. Polecamy z czystym sumieniem firmę Pana Szymona.

Budowa domów pod klucz

6.0
Arkadisuz Kerlin
Termin usługi: kwiecień 2020

Kompleksowa realizacja stanu surowego zamkniętego w Trzcinisku. Wysoka jakość, elastyczne podejście i fachowe doradztwo. Zdecydowanie polecam każdemu budującemu

Budowa domów pod klucz

6.0
Przemek
Termin usługi: grudzień 2019

Szymon zna się na robocie i jest uczciwą firmą co w tej branży jest ogromnym plusem pozdrawiamy z Ulicy Herosa na Osowej.

Budowa domów pod klucz

6.0
Tomek i Kamila
Termin usługi: wrzesień 2018

Konkretny fachowiec, który wie co robi. Utrzymuje stały kontakt z inwestorem. Informuje o kolejnych etapach prac. Prace wykonane z należytą starannością. Wszystko na czas. Podaje zapotrzebowanie na materiały, podpowiada i podsuwa pomysły jak rozwiązać niektóre kwestie budowlane żeby było taniej, a dobrze. :) Cała współpraca przebiegła w miłej atmosferze. Polecamy z całego serca. Łezka w oku się kręci, że to już koniec współpracy. :) Miłe wspomnienia zostały. polecamy!

Budowa domów pod klucz

6.0
dominik
Termin usługi: październik 2018

Szybko i solidnie

Budowa domów pod klucz

6.0
Krzysztof
Termin usługi: sierpień 2018

Profesjonalnie i szybko.

Budowa domów pod klucz

6.0