P.H.U.BIOS Mirosław Poznański - usługi DDD, HACCP

P.H.U.BIOS Mirosław Poznański

Wybierz numer

58 556-48-32 501-754-144
b...@onet.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
 

O nas

Dezynsekcja dezynfekcja deratyzacja.Wdrażamy i obsługujemy programy ochrony przed szkodnikami zgodne z HACCP.Skutecznie zwalczamy karaluchy prusaki mrówki pchły pluskwy osy szerszenie komary i inne owady,gryzonie bakterie.Jesteśmy na rynku od 1995 r.
Skuteczna walka ze szkodnikami- GWARANCJA.
Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia do wykonywania usług oraz ubezpieczenie OC zawodowe.
Naszym stałym konsultantem jest,światowej sławy,entomolog,prof.dr hab.Stanisław Ignatowicz(SGGW).
Cennik, aktualne promocje, referencje, świadectwa i certyfikaty, znajdują się na naszej stronie, na którą ZAPRASZAMY!

Oceny (61)

Laura Stawińska
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: czerwiec 2018

Zawsze myślałam, że pluskwy dotyczą tylko brudnych i zaniedbanych mieszkań. Dopóki nie pojawiły się w naszym domu... Na szczęście firma Bios szybko uporała się z problemem. Dysponują nowoczesnymi metodami zwalczania domowych intruzów, o których jako laik nie miałam pojęcia. Polecam usługi tej firmy !!!

Dezynfekcja, deratyzacja

6.0
Karolina
Termin usługi: luty 2023

Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Pan rzeczowy i obeznany w temacie a na dodatek bardzo sympatyczny i chcący dzielić się wiedzą na temat wszelkiego rodzaju robactwa. Skorzystałam z usługi dezynfekcji nie po raz pierwszy i za każdym razem widać ogromne efekty. Polecam.

Dezynfekcja, deratyzacja

6.0
Niezadowolony klient
Termin usługi: listopad 2022

Ja Pana z Bios nie polecam cała usługa trwała 10 min koszt 450zł Pan nie dokładny, łóżko piętrowe mi tak zalał że zniszczył panele i musiałam je usunąć. Pluskwy się uaktywniły. Zamówiłam inną firmę przyjechał Pan aż ze Sztumu z maszynami i środkami był bardzo dokładny spędził u nas 2 godziny potraktował parą wszystkie zakątki, zastosował oprysk i zamgławianie dodam że po przeglądzie krzeseł znalazł źródło pluskiew,szukał z dokładnością nawet zegar ściągnął, pościel, kołdry przejrzał spryskał i powkładał do worków. Usługa kosztowała mnie 500zł. Pan Poznański nie raczył nic przejrzeć zastosował tylko oprysk 10 min i go nie było.

Odpowiedź obiektu:

Umówiliśmy metodę, zamgławianie ULV, czy zupełnie inną, niż za pomocą pary, posiadam również specjalistyczną parownicę na pluskwy (sucha para) ale zostało wybrane zamgławianie ULV. Umawialiśmy się na kontakt po 14 dniach, ponieważ usługę należy wykonać dwukrotnie, co uzgodniliśmy, niestety kontaktu, nie było. Usługa faktycznie, trwa krótko, maszyna w podaje aerozol na odległość do 6 metrów ,nie można przebywać przeważnie 2 godziny po jej wykonaniu, (usługa parą ,trwa zdecydowanie dłużej). Po jednej usłudze pluskwy, mogą się, jak Państwo piszecie, uaktywnić się, dlatego trzeba wykonać dwie usługi. W jakim celu mieliśmy wykonać drugą usługę, jeśli 100% efekt byłby po pierwszej? Twierdzą Państwo, że usługa była wykonana niedokładnie, w jaki sposób, zostało to stwierdzone, skoro w tracie jej wykonywania, z powodu chemicznego aerozolu, w powietrzu, czekali Państwo na zewnątrz mieszkania? Jeśli po powrocie, stwierdziła Pani nadmiar preparatu, na panelach, (łóżko piętrowe, ma sporo szczelin, w których chowają się pluskwy, i z tego powodu trzeba w nich zastosować więcej środka i czasami spływa po pewnym czasie) należało go zdjąć z paneli za pomocą np. papieru toaletowego. Zawsze, jeśli są jakieś wątpliwości, można skontaktować się telefonicznie, wszystko bym wyjaśnił, niestety kontaktu nie było. Drugą usługą, wykonała inna firma, zlikwidowała pluskwy, co jest zrozumiałe, my również umawialiśmy dwie usługi, ale po pierwszej, zdecydowała Pani na zmianę firmy. Jeśli byłby kontakt, telefoniczny. wszystko bym wyjaśnił, nie doszłoby do nieporozumień. Usługi dezynsekcji wykonuję od 27 lat, pluskwy metodami oprysku lub zamgławiania ULV lub suchą parą, lub łączonymi, a wybór metody zawsze pozostaje w gestii klienta, ja, staram się doradzić, najskuteczniejszą.

Dezynfekcja, deratyzacja

1.0
Romuald
Termin usługi: grudzień 2021

Katastrofa!!!!!!!!!!!Cena 400zł za mieszkanie 48m2 minus kuchnia dezynfekcja trwała 5 minut!!!!!!!!!!!Szanowny Pan kazał żonie spać w sypialni (tam była pogryziona) na" wabika" żeby pluskwy wyszły i ją pokąsały bo wtedy może zdechną!!!!!!tragedia!!!!!!

Odpowiedź obiektu:

Pluskwy przebywają np. w szczelinach łóżka, wychodząc na spryskaną powierzchnie, giną.
Użyty preparat, działa CZTERY tygodnie, skutecznie likwidując pluskwy, pod warunkiem,
zastosowania się, do zaleceń przekazanych w trakcie usługi.
Prawda, usługa trwa krótko, dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu, w tym przypadku zamgławiacza ULV, pomaga również 26 letnie doświadczenie. Klienci doceniają, szybkość, profesjonalizm i skuteczność. Przykro mi, że nie jest Pan zadowolony, proszę o kontakt telefoniczny, postaram się rozwiać wszystkie wątpliwości
i mam nadzieje, (jeśli inne zalecenia zostały wykonane), problem pluskwy został rozwiązany. Pozdrawiam serdecznie.

Dezynfekcja, deratyzacja

1.0
Bolesław Borkowski
Termin usługi: lipiec 2018

Mieliśmy w bloku problem z inwazją karaluchów. Na szczęście sąsiedzi zgodzili się na wspólną akcję walki z tymi robalami. Skorzystaliśmy z nowoczesnej metody usuwania karaluchów żelem. Poszło naprawdę gładko, a przede wszystkim bezpiecznie dla nas. Polecam firmę Bios !!!

Dezynfekcja, deratyzacja

6.0
Barbara
Termin usługi: maj 2018

Korzystaliśmy już kiedyś z usług tej firmy, z bardzo dobrym efektem, dlatego nawet nie próbowaliśmy żadnych "domowych sposobów" z usuwaniem kleszczy i natrętnych much, które zagnieździły się w naszym ogrodzie. Po raz kolejny BIOS stanął na wysokości zadania i znowu możemy spokojnie przesiadywać w ogrodzie. Gorąco polecam ich usługi !!!

Dezynfekcja, deratyzacja

6.0
Magda Wójcik
Termin usługi: maj 2018

Co roku mieliśmy ten sam problem w ogrodzie : uciążliwe chmary komarów. Czasami wręcz uniemożliwiały swobodny wypoczynek we własnym ogródku. Nie pomagały ani świece antykomarowe, ani inne dostępne preparaty. Po interwencji firmy Bios problem zniknął. Super skuteczne usługi !!!

Dezynfekcja, deratyzacja

6.0
Alina Mróz
Termin usługi: kwiecień 2018

Bardzo szybko pozbyli się obrzydliwych pluskiew z nieużywanego długo mieszkania. Najlepsza firma tego typu z jaką miałam do czynienia, od razu wzbudzili moje zaufanie swoim bardzo kompetentnym podejściem i przygotowaniem do konkretnego problemu. Polecam.

Dezynfekcja, deratyzacja

6.0
Dorota Argus
Termin usługi: marzec 2018

Pluskwy w domu, jak wiadomo trochę wstydliwy problem. My również początkowo mieliśmy opory przed mówieniem o tym komukolwiek, ale kiedy samodzielna walka z robalami okazała się fiaskiem zwróciliśmy się w specjalisty. Niepotrzebnie w ogóle próbowaliśmy sami zlikwidować robactwo. Firma specjalistyczna ma na taki problem zupełnie inne i zdecydowanie skuteczniejsze metody. Zdecydowanie polecam.

Dezynfekcja, deratyzacja

6.0
Mirabella Majewska
Termin usługi: marzec 2018

Dzięki skuteczności firmy Bios pozbyłam się uporczywych moli spożywczych, które skutecznie obrzydzały nam przygotowywanie posiłków w kuchni. Firma Pana Poznańskiego stosuje bardzo nowoczesne metody, zdecydowanie korzystniejsze dla klientów niż stosowane dawniej archaiczne opryskiwanie trującymi środkami chemicznymi. Szczerze polecam.

Dezynfekcja, deratyzacja

6.0
Aleksandra Lewandowska
Termin usługi: marzec 2018

Kiedy po zamieszkaniu w nowowynajętym mieszkaniu okazało się, że żyją w nim również pluskwy byłam załamana. Nosiłam się z zamiarem wyprowadzki, ale w międzyczasie skontaktowałam się z firmą Bios. Po ich przyjeździe okazało się, że "nie taki diabeł straszny" i na pluskwy też są skuteczne sposoby. Gorąco polecam tę firmę.

Dezynfekcja, deratyzacja

6.0
Dawid Swoboda
Termin usługi: marzec 2018

Kiedy tylko odkryliśmy pierwsze ślady niechcianych lokatorów w naszym mieszkaniu od razu zacząłem wertować internet w poszukiwaniu firm zwalczających robactwo. Firma Bios miała sporo pochlebnych opinii więc zadzwoniłem i umówiłem na wizytę. Trzeba przyznać,że pracują bardzo profesjonalnie. Fachowo wyposażeni, z doświadczeniem a przede wszystkim skuteczni. Pluskwy zniknęły i oby już nie wracały ;-)

Dezynfekcja, deratyzacja

6.0
Daria Topolska
Termin usługi: luty 2018

Miałam spory problem z atakiem moli spożywczych w mojej kuchni. Nie mam pojęcia w jaki sposób zalęgły się w szafkach kuchennych, ale walka z nimi była jedną wielką porażką. Nie pomagało ani solidne mycie szafek, przyklejanie plastrów, ani pozbycie się większości produktów żywnościowych. Mole panoszyły się dosłownie wszędzie. Dopiero po przyjeździe firmy Bios moja nierówna walka z molami dobiegła końca. BARDZO SKUTECZNA FIRMA !!! Szczerze polecam.

Dezynfekcja, deratyzacja

6.0
Martyna Dudek
Termin usługi: styczeń 2018

Kiedy w naszym domu pojawiły się prusaki byłam po prostu załamana. Kompletnie nie miałam pomysłu jak się pozbyć tych paskudnych robali. Na wszelkie domowe sposoby prusaki były odporne. Wizja opryskiwania mieszkania, przy dzieciach i psie przerażała mnie. Nie chciałam dodatkowo otruć rodziny !!! Jednak moje wątpliwości zostały rozwiane po kontakcie z firmą Bios. Zaproponowali mi nowoczesną metodę pozbycia się prusaków żelem. Preparat nie zostawił żadnych plam, ani uszkodzeń, nie wydzielał nieprzyjemnych zapachów. Prusaki same zaniosły żel do swoich kryjówek. Najważniejsze jednak, że bardzo szybko pożegnaliśmy tych uporczywych lokatorów. Na skorzystanie z usługi namówiłam też sąsiadkę, tak więc działaliśmy kompleksowo. Firma Bios zdecydowanie stanęła na wysokości zadania, ich działania są niezwykle skuteczne. Nie obiecują ludziom farmazonów, oni po prostu mają wiedzę i kompetencje w swoim fachu. Posiadają nowoczesny sprzęt i naprawdę ogromną wiedzę w temacie walki ze szkodnikami domowymi. Jeżeli kiedykolwiek miałabym jakikolwiek problem z robactwem, to z pewnością od razu zadzwonię do fachowców. Samodzielne działania są nieskuteczne i jedyne co powodują, to narastającą frustrację.

Dezynfekcja, deratyzacja

6.0
Aga
Termin usługi: styczeń 2018

Niedawno skorzystałam z ich usług. Wykonali bardzo dobrze swoją pracę i pozbyłam się nareszcie pluskwy w mieszkaniu raz na zawsze! Bardzo polecam wszystkim.

Dezynfekcja, deratyzacja

6.0
Arek
Termin usługi: październik 2016

Miałem problem z mrówkami faraonkami. Były w kuchni i w łazience. Próbowałem dostępnych środków w marketach, mrówki były zainteresowane trutka przez jakiś czas, co dawało mi nadzieję. Niestety pomimo tego, że dwa pudełka trutki zostały przez mrówki zabrane, problem nie zniknął. Kolejne pudełka nie zachęcały już mrówek do zabrania granulek. Bylem załamany i zadzwoniłem do pana Mirosława, który wcale mnie nie pocieszyl. Uznał, że mrówki sa pewnie od sąsiadów i jego działania mogą nie przynieść oczekiwanego efektu. Mimo tego spróbowałem. Pan Mirosław obejrzał mieszkanie i rozłożył środek w miejscach, które uznał za właściwe. Nie oszczędzal. Kiedy pokazałem w którym miejscu jest najwięcej mrówek, dał więcej środka pomimo, że już było to dużo, ale zrobił to na moją prośbę. Po kilku dniach po mrówkach nie było śladu i nie ma do dziś, po roku. Gorąco polecam. Wydajemy pieniądze na tanie środki, które są nieskuteczne. W konsekwencji je tracimy. Warto powierzyć te prace specjaliście, którym niewątpliwie jest Pan Mirosław. Dziękuję!

Dezynfekcja, deratyzacja

6.0
Anika
Termin usługi: lipiec 2017

Pan Mirek, pracę wykonał dokładnie, profesjonalnie i co najważniejsze skutecznie. Pluskwy zniknęły. Bardzo miły kontakt, polecam.

Dezynfekcja, deratyzacja

6.0
misiek69
Termin usługi: wrzesień 2017

Mieliśmy problem z prusakami. Dzięki Panu Mirkowi z Bios, udało się je zlikwidować i mamy spokój do 8 miesięcy.Mieliśmy problem z prusakami. Dzięki Panu Mirkowi z Bios, udało się je zlikwidować i mamy spokój do 10 miesięcy.

Dezynfekcja, deratyzacja

6.0
Elżbieta Ż
Termin usługi: maj 2017

Z przyjemnością polecam firmę BIOS. Bardzo dobrze zajęli się usunięciem pluskiew z mieszkania. Zauważyłam posiadają najnowocześniejsze środki. Sama obsługa bardzo uprzejma, doradziła w kilku kwestiach związanych z tym problemem. Mam nadzieję że ten problem do mnie nie wróci, jednak gdyby się tak stało z pewnością raz jeszcze skorzystam z ich usług.

Dezynfekcja, deratyzacja

6.0
Angela
Termin usługi: czerwiec 2017

Szybko, sprawnie, skutecznie. Przed dezynsekcją dostaliśmy niezbędne rady, jak przygotować mieszkanie i co zrobić z ubraniami i rzeczami, rzeczowo i na temat. Usługa skuteczna, choć trójfazowa. nie przetrwała żadna pluskwa i możemy spać i mieszkać spokojnie. Polecam Pana Mirka, bo działa skutecznie!

Dezynfekcja, deratyzacja

6.0