Oceny (8)

Joanna
Termin usługi: październik 2023   

Jedzenie przepyszne Błyskotliwa obsługa wprowadzająca w dobry nastrój . Wspaniały wieczór Polecam

Restauracje

6.0
Amelia
Termin usługi: sierpień 2023   

Duże porcje, jedzenie przesmaczne, bardzo miła obsługa :) Polecam

Restauracje

6.0
Turysta
Termin usługi: sierpień 2023   

Gorąco Polecam > 6.0

Restauracje

6.0
Izabela Wołk
Termin usługi: wrzesień 2022   

Pizza przepyszna, miła atmosfera oraz bardzo przyjemna obsługa ze strony Pana Jakuba.

Restauracje

6.0
Piotr
Termin usługi: marzec 2022   

Bardzo dobra obsługa kelnerska, spora wiedza na temat dań , szczerze i z uśmiechem. Jednakże najważniejsze były jednak same dania brawo za dość mało popularne na na polskie podniebienia , połączenia smakowe, szczególnie w przystawce z ośmiornicą , genialne sosy do steków pieprzowy i aioli , bardzo dobrze wysmażone mięsa, no i ten cudny kogel mogel! Petarda! Kucharz ma wyczucie a wręcz intuicję a to się bardzo rzadko zdarza.

Restauracje

5.8
Agnieszka
Termin usługi: maj 2021   

Ruszyli na nowo, z pozytywną energią! Jedno z ulubionych miejsc po wymuszonej przerwie nadal zachwyca. Profesjonalna organizacja obiadu rodzinnego, pyszne jedzenie i słodkości, wina trafione w punkt. Dania ślicznie podane, porcje idealnej wielkości, a menu dziecięce bardzo przypasowało najmłodszym. Trzymamy kciuki za sezon i na pewno wrócimy tu jeszcze nie raz.

Restauracje

6.0
OMG
Termin usługi: czerwiec 2019   

Ja pierdziu wszystko i nic w opcji bez smaku ale jest sezon wiec wypełni kolejne wolne miejsca i pomoże przetrwać kolejną zimę bez rozwoju no cóż można i tak

Restauracje

1.8
Kamila
Termin usługi: czerwiec 2019   

Wszystko przepyszne i pięknie podane. Niebanalne połączenia, które dają idealny efekt, na przykład przystawki - stek z tuńczyka, kaszanka z serem kozim i szpinakiem. Polecam również halibuta z mulami jako danie główne.

Restauracje

5.3