PM SSC Sp. z o.o.

PM SSC

Wybierz numer

786-636-557 514-342-999
b...@pmksiegowosc.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
 

O nas

- prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych
- prowadzenie uproszczonej księgowości
- wsparcie biznesu
Zapraszamy do współpracy mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z terenu Trójmiasta oraz okolic. Nie boimy się odległości - możemy dojeżdżać do klienta lub pracować zdalnie. Ważne jest, aby wszyscy byli zadowoleni z naszych usług. Dlatego w PM Księgowość zawsze otrzymasz usługi precyzyjnie dopasowane do profilu działalności Twojego przedsiębiorstwa. 
Wspólną, księgową przygodę zawsze rozpoczynamy od wnikliwej analizy oczekiwań i realnej sytuacji firmy. Weryfikacja wszystkich płaszczyzn pozwala nam na przedstawienie indywidualnej, dobrze skrojonej oferty. Wiemy bowiem, że w sprawach księgowych i kadrowych nie ma jednej miary. Zakres naszych usług jest elastyczny i ściśle dopasowany do realnych potrzeb przedsiębiorstw i właścicieli. 
Opiekujemy się klientem w taki sposób, aby on mógł się skupić na swoim biznesie oraz na maksymalizacji przychodów. Staramy się wypracować model, w którym klient postrzega nas, jako swojego zaufanego partnera, zapominając, że księgowość to jednak bezdyskusyjny obowiązek. Jednocześnie gwarantujemy, że to co inni nazywają gratisem, u nas znajduje się w ofercie standardowej, ściśle dopasowanej do Twoich potrzeb

Oceny (2)

Allan Kalcov
Termin usługi: listopad 2023 

Helpful advice and service in competent English for complex dual taxation agreement matters

Biura rachunkowe i księgowi

5.9
Foreigner
Termin usługi: październik 2022 

dawno nie współpracowałem z tak dobrym biurem

Biura rachunkowe i księgowi

6.0