Działalność on-line 

POZMEDIK Szkoła Rodzenia

80-465 Gdańsk, Franciszka Hynka 30
(parter, w pobliżu Lidl, Rossman) Mapka
535-911-195
p...@gmail.com pokaż
www.pozmedik.pl
/poloznamamaija
Godziny otwarcia
pn-pt10:00 - 18:00
w niedziele kursy weekendowe- godziny otwarcia w zależności od potrzeb
Działalność on-line 

Napisali o nas

O nas

Bezpłatna edukacja przedporodowa dla rodziców finansowana z środków NFZ, liczne ciekawe specjalistyczne warsztaty tematyczne, małe grupy, patronaże, wizyty domowe, poradnia laktacyjna, badanie ktg, konsultacje

Zapraszamy do naszej placówki (Gdańsk) wszystkie kobiety powyżej 21 tyg. ciąży wraz z partnerami na  zajęcia szkoły rodzenia w placówce przygotowanej do doprowadzenia  tego typu edukacji. 
Edukacja jest refunowana z środków NFZ.
Warto przyjść do szkoły rodzenia, zwłaszcza jeśli to Wasze pierwsze dziecko. Wykwalifikowana położna i inni specjaliści objaśnią Wam wszystkie tajemnice porodu i sprawią, że będziecie do niego przygotowani. Poza tym na zajęciach doświadczone położne przekażą Wam najważniejesze informacje dotyczące karmienia i opieką nad noworodkiem. Wprowadzią praktycznie w świat, który za chwilę stanie się Waszym udziałem.  Przygotujcie się na nowe pod okiem psychologa, instruktra fitnessu dla kobiet ciąży. Nauczcie się oddychać, żeby wspomóc akcję porodową i ograniczyć ból. Wykonujcie powyżej 35 tygodnia badanie KTG jeśli coś Was niepokoi. Przydadzą Wam się warsztaty z kangurowania maluszków, masaże małych brzuszków. Korzystajcie z zaplanowanych zajęć nawet 2 razy w tygodniu powyżej 32 tyg. ciąży. To program dla Was i dla Waszego dziecka, abyście się poczuli przygotowani, pewni i zadowoleni. 
 

Najczęściej zadawane pytania

Czy w czasie pandemii koronawirusa szkoła prowadzi działalność on-line?
Tak, szkoła rodzenia - to potoczna nazwa placówki podstawowej opieki zdrowotnej, będąc związane kontraktem z NFZ nie możemy zostawić naszych pacjentów samych sobie. Niezbędna była szybka reorganizacja. I działamy! Zapraszamy wszystkie Panie w ciąży na naszego fb tam teraz jest główne centrum dowodzenia. Prowadzimy kursy bezpłatne i odpłatne.
https://www.facebook.com/poloznamamaija/
Czy kursy on-line są bezpłatne dla kobiet od 21 tc jak dotychczas?
Tak, w naszej ofercie są takie kursy również prowadzone on-line. Warunkiem uczestnictwa w kursie refinansowanym przez NFZ jest wybór naszej położnej czyli złożenie deklaracji wyboru POZ Medik sc
Czy mogę uczestniczyć w kursach jeśli nie dokonam wyboru Waszej położnej?
Tak, mamy ofertę również dla Pań, które nie chcą zmieniać położnej lub mieszkają daleko od Gdańska i byłoby to niepraktyczne. Dla takich ciężarnych mamy propozycję 4 tygodniowego kursu odpłatnego. Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie w zakładce: http://www.pozmedik.pl/kursy-on-line/edukacja-ekspress

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Szkoły rodzenia

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • klimat i wystrój:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Super położne i recepcja

Bardzo podobał mi się sposób prowadzenia zajęć w szkole. Organizacja bardzo dobra , zawsze wszystko na bieżąco było podawane na stronie i idealny wręcz kontakt SMS i telefoniczny. Chodziliśmy z mężem i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy cudowna położna panią Marzanne . Ile ciepła i życzliwości może być w tak drobnej blondynce? Całe mnóstwo. Fajne warsztaty z których warto korzystać . Jesteśmy już we troje i bardzo szczęśliwi polecamy.

 • Anna Wo
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2019
opinia

2.8

w kategorii

Szkoły rodzenia

 • obsługa:
  2
   
 • oferta:
  5
   
 • jakość usług:
  2
   
 • klimat i wystrój:
  3
   
 • przystępność cen:
  3
   
 • ocena ogólna:
  2
   
średnia ocena (max 6)
2.8
 

Kasia - opinia

Dlaczego 2 gwiazdki ? Poniżej wyjaśniam. Szkoła rodzenia super. Prowadząca idealna. Porady super. Ale kobietki...szkoła to porady i trochę przygotowuje do macierzyństwa..uspokaja przed przyjęciem dziecka na świat. Ja się cieszę że chodziłam na te zajecia darmowe. Byłam bardziej pewna tego się dzieje z dzieckiem. Nie panikowalam tylko zajrzałam do zeszytu lub napisałam SMS do położnej. Jedyny plus z położnej tutaj. Położna środowiskowa to jakiś żart!!! Jak miałam mieć zdjęte szwy to by przyszła na wizytę patronazowa za którą ma płatne i to jej obowiązek. Ale jak się okazało że w szpitalu mi zdjęli szwy.to nie było już mowy o obowiązkowej wizycie patronazowej. Masakra. Przykre bo za to ma płacone z NFZ czyli z mojej kieszeni. Ja to zgłoszę dalej bo muszę... Może coś zmienię innym kobietom. Jak słyszę od koleżanki że jej położna środowiskowa już 3 raz u niej jest i bada maluszka i się przejmuje każdym dniem jego życia to aż serce się kraje że ja tak nie mam... Przykre że Pani praca nie jest od serca tylko dla kasy..pani Iwono. Sugeruje też być słowną a nie obiecywać że pani zadzwoni a tak się nie dzieje.

 • Kasia
 • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »