POZMEDIK Szkoła Rodzenia

POZMEDIK Szkoła Rodzenia

Wybierz numer

535-911-195
p...@gmail.com pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
  • Zdjęcie 1/16 - POZMEDIK Szkoła Rodzenia Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/16 - POZMEDIK Szkoła Rodzenia Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/16 - POZMEDIK Szkoła Rodzenia Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/16 - POZMEDIK Szkoła Rodzenia Gdańsk +13 1
 

TV Filmy

29

Foteliki samochodowe

O nas

Bezpłatna edukacja przedporodowa dla rodziców finansowana z środków NFZ, liczne ciekawe specjalistyczne warsztaty tematyczne , małe grupy, patronaże, wizyty domowe, poradnia laktacyjna, badanie ktg, konsultacje
Zapraszamy do naszej szkoły rodzenia  w Gdańsku oraz Gdyni  kobiety powyżej 20 tyg. ciąży.  Partnerzy mile widziani, uczestniczą w edukacji okołoporodowej bezpłatnie.
Edukacja jest refunowana z środków NFZ.
Warto przyjść do szkoły rodzenia, zwłaszcza jeśli to Wasze pierwsze dziecko. Wykwalifikowana położna i inni specjaliści objaśnią Wam wszystkie tajemnice porodu i sprawią, że będziecie do niego przygotowani. Poza tym na zajęciach doświadczone położne przekażą Wam najważniejesze informacje dotyczące karmienia i opieką nad noworodkiem. Wprowadzią praktycznie w świat, który za chwilę stanie się Waszym udziałem.  Przygotujcie się na nowe pod okiem psychologa, instruktra fitnessu dla kobiet ciąży. Nauczcie się oddychać, żeby wspomóc akcję porodową i ograniczyć ból. Wykonujcie powyżej 35 tygodnia badanie KTG jeśli coś Was niepokoi. Przydadzą Wam się warsztaty z kangurowania maluszków, masaże małych brzuszków. Korzystajcie z zaplanowanych zajęć nawet 2 razy w tygodniu powyżej 32 tyg. ciąży. To program dla Was i dla Waszego dziecka, abyście się poczuli przygotowani, pewni i zadowoleni. Dla Pań w kolejnych ciażach prowadzimy zajęcia 4 spotkania 2-godzinne online - później opiekujemy się Waszymi maluszkami na patronażach w domu.
 

Najczęściej zadawane pytania

Czy kursy on-line są bezpłatne dla kobiet od 21 tc jak dotychczas?
Tak, w naszej ofercie są takie kursy również prowadzone on-line. Warunkiem uczestnictwa w kursie refinansowanym przez NFZ jest wybór naszej położnej czyli złożenie deklaracji wyboru POZ Medik sc
Czy mogę uczestniczyć w kursach jeśli nie dokonam wyboru Waszej położnej?
Tak, mamy ofertę również dla Pań, które nie chcą zmieniać położnej lub mieszkają daleko od Gdańska i byłoby to niepraktyczne. Dla takich ciężarnych mamy propozycję 4 tygodniowego kursu odpłatnego. Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie w zakładce: http://www.pozmedik.pl/kursy-on-line/edukacja-ekspress
Czy mogę wykonać u Was badanie ktg?
Oczywiście, w placówce na Hynka 30 w Gdańsku, dysponujemy 2 aparatami ktg. Badanie wykonuje położna - trwa ono ok. 30 min.
Czy mogę w zajęciach uczestniczyć z partnerem?
Jak najbardziej, partner jest mile widziany i jeśli partnerka jest naszą pacjentką - nie ponosi żadnych opłat.

Oceny (32)

Marta
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: czerwiec 2022

Fantastyczna szkoła, cudowna prowadząca, ktora nie bała się pytań i na każde wyczerpująco odpowiadała. Do tego kurs bezpłatny, co w dzisiejszych czasach jest bardzo istotne.

Szkoły rodzenia

6.0
Aleks
Termin usługi: luty 2023

Cudowne położne ️Z ogromną wiedzą i doświadczeniem Polecam każdej przyszłej mamie zapisać się na kurs wraz z partnerem Super incjatywa i do tego bezpłatna

Szkoły rodzenia

6.0
AM
Termin usługi: lipiec 2022

Brałam udział w kursie przypominającym online i to było całkiem ok, przypomniałam sobie najważniejsze rzeczy. Trochę zabrakło możliwości zadawania pytań podczas zajęć. Natomiast jeśli chodzi o wizyty patronażowe to jakaś pomyłka. Położna środowiskowa była mnie po tygodniu od zgloszenia wyjścia ze szpitala, a szwy mialam mieć zdjęte pięć dni wczesniej. Teraz oprócz blizny po CC mam jeszcze blizny po szwach bo zdążyły się wrosnąć. Wizyta patronazowa była tylko 1, bo położna stwierdziła, że z maluchem jest wszystko ok i nie trzeba więcej wizyt, chociaż dziecko miało przedłużającą sie żółtaczkę więc dobrze by było gdyby ktoś go obejrzał.

Szkoły rodzenia

2.7
Emilia
Termin usługi: marzec 2021

Uczestniczyłam wraz z mężem w szkole rodzenia pozmedik w kursie 10-cio tygodniowym prowadzonym przez położną Edytę. Bardzo przydatne zajęcia. Obecnie jestem mamą 3-tygodniowego malucha i wszystko idzie prawie jak z płatka. Moja wiedza bardzo się przydaje. Nie panikuję, masa rzeczy jest do przewidzenia. Ale może mam szczęście, że wszystko przebiega niemalże wzorcowo. Mąż pomaga od samego początku przy małym i zauważyłam, że często mówi a Edyta to mówiła .... No, tak mówiła, uczulała i miałą rację.

Szkoły rodzenia

6.0
Weronika
Termin usługi: luty 2021

Fajne zajęcia, pomocne położne. Edyta pomogła mi bardzo gdy byłam z maluszkiem już w domu. Pozdrawiam personel szkoły i dziękuję

Szkoły rodzenia

6.0
Anna Wo
Termin usługi: luty 2019

Bardzo podobał mi się sposób prowadzenia zajęć w szkole. Organizacja bardzo dobra , zawsze wszystko na bieżąco było podawane na stronie i idealny wręcz kontakt SMS i telefoniczny. Chodziliśmy z mężem i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy cudowna położna panią Marzanne . Ile ciepła i życzliwości może być w tak drobnej blondynce? Całe mnóstwo. Fajne warsztaty z których warto korzystać . Jesteśmy już we troje i bardzo szczęśliwi polecamy.

Szkoły rodzenia

6.0
Tata 2
Termin usługi: październik 2018

Zastanawiacie się czy warto chodzić do szkoły rodzenia drugi raz, wg mnie warto. Żona pierwszym razem ominęła niektóre warsztaty teraz to nadrobiła. Ja wcześniej nie uczestniczyłem w zajęciach teraz byłem ich fanem. Tym razem będziemy rodzić obydwoje, już wkrótce. Polecam.

Szkoły rodzenia

6.0
Dorota
Termin usługi: wrzesień 2018

Bardzo profesjonalne szkolenie. Personel super. Miła atmosfera. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Mieliśmy zajęcia z Panią Marzanną. Bardzo doświadczona położna i ciepła osoba. Szkoła oferuje także szeroką ofertę zajęć dodatkowych - np. pierwsza pomoc, spotkanie z fizjoterapeutką, psychologiem. Naprawdę fajne miejsce godne polecenia.

Szkoły rodzenia

6.0
Małgorzata
Termin usługi: wrzesień 2018

Jestem zadowolona -czułam się zaopiekowana , doinformowana .Czuję spokój i gotowość do porodu i bycia mamą .Panie fizjoterapeutki , położne miłe i profesjonalne ,opiekuńcze .Polecam

Szkoły rodzenia

6.0
Emilia
Termin usługi: lipiec 2018

Po pierwsze na co inni już zwracali uwagę - recepcja niezwykle sprawna i miła, zawsze w kontakcie, co ułatwia życie. Po drugie położne dobrze przygotowane, sympatyczne i nie traktują swojej pracy byle jak. Świetny kontakt z pacjentkami. Mnie się bardzo podobało, polecam wszystkim. Partner jak najbardziej zaangażowany. Wszystko w jednym miejscu. Tak powinno być

Szkoły rodzenia

6.0
Sylwia
Termin usługi: lipiec 2018

Polecam dla wszystkich kobiet w ciąży i koniecznie z facetami (nie, nie zanudza się są fajnie aktywizowani, zasłuchani i biorą czynny udział w zajęciach jeśli tylko chcą), a plusy odczuje również maluszek. Mega fajna kadra prowadzących, położne charyzmatyczne, dobrze nastawione, tu nie ma godzinek oglądania filmów lub czytania slajdów - jest świetna rozmowa i zajęcia praktyczne (nie tylko poród - który jest omówiony szczegółowo w 2 etapach) ale także pielęgnacja, przewijanie, kąpiel niemowlaka, zajęcia z fizjoterapeutką, pierwsza pomoc, świetna lista do spakowania do szpitala i wiele innych. Do tego ćwiczenia oddechowe, z piłką, w parach itp. - mega ważne i przydatne później, podczas porodu - dodatkiem do każdych zajęć. Późniejsze patronaże położnej z poz medik - rewelacja - znamy się już z zajęć - nie przychodzi obca osoba do domu - extra.

Szkoły rodzenia

6.0
Bożena
Termin usługi: maj 2018

Jestem niesamowicie zadowolona z jakości usług, bardzo miła atmosfera i pomocna obsługa. Jestem obecnie w drugiej ciąży i na pewno odwiedzę tę szkołę ponownie wraz z mężem.

Szkoły rodzenia

6.0
Szczęśliwa Mamcia
Termin usługi: maj 2018

Polecamy tę szkołę wszystkim przyszłym rodzicom. Zajęcia bardzo fajnie prowadzone, tak po ludzku wszystkiego można się dowiedzieć. Jak się przygotować do porodu, jak pielęgnować malucha, jak przystawiać do piersi, udzielanie pierwszej pomocy. Masa zajęć dodatkowych i co dla mnie było ważne wizyty położnej w domu - cierpliwość i profesjonalizm. Jesteście wielkie.

Szkoły rodzenia

6.0
Weronika
Termin usługi: kwiecień 2018

Bardzo dziękuję całemu zespołowi szkoły POZ-medik "Mama i ja" za pomoc w dość trudnych dla mnie chwilach. Dziękuję za wsparcie, życzliwość, empatię i cierpliwość. A Was dziewczyny zachęcam do wybrania własnie tej szkoły.

Szkoły rodzenia

6.0
Ania i Włodek
Termin usługi: kwiecień 2018

Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni z zajęć prowadzonych przez Mama i Ja. Pomijając zajęcia tradycyjne zajęcia edukacyjne, z których dużo wynieśliśmy, pod koniec ciąży często korzystałam z bezpłatnego KTG, a fitness na świeżym powietrzu bardzo miło wspominam. Polecam wszystkim rodzicom, szczególnie tym, którzy są tak przerażeni nową rolą jak my. :)

Szkoły rodzenia

6.0
Sylwek
Termin usługi: luty 2018

Bardzo miło nam było uczestniczyć w kursie dla przyszłych rodziców. Kiedy trzeba, było poważnie, ale śmiechu też co nie miara. Dzięki przekazanej wiedzy i ćwiczeniom prawie nie mam obaw związanych z opieką nad synkiem. :)

Szkoły rodzenia

6.0
Ela
Termin usługi: marzec 2018

Szczerze polecam tę szkołę - prowadzący zajęcia mają dużą wiedzę połączoną z ogromnym doświadczeniem. Jednocześnie mają wysoką kulturę osobistą. Zajęcia poza kwestią merytoryczną są prowadzone w przyjazny sposób. Uczestników więc nie opuszcza poczucie humoru. Atmosfera jest świetna. Dziękuję całemu zespołowi, wkrótce się zobaczymy.

Szkoły rodzenia

6.0
Patrycja Sadowska
Termin usługi: luty 2018

Uczestniczyłam w zajęciach grudzień/styczeń/ luty. Miła obsługa, zwłaszcza p. położna Iwonka. Perfekcja edukacyjna połączona z przystępnością przyswajania wiedzy. Fajne zajęcia dodatkowe. Dobra informacja o kolejnych zajęciach na bieżąco z recepcji. Polecam

Szkoły rodzenia

6.0
Magda
Termin usługi: luty 2018

Bardzo sympatyczna placówka- ładnie i czysto. Obsługa pomocna i zaangażowana. Panie położne uśmiechnięte. Bardzo miło, a przede wszystkim produktywnie spędziliśmy tu czas. Nawet nawiązaliśmy znajomości. Poziom merytoryczny oceniam bardzo wysoko. Nauczyłam się oddychać, przewijać, kąpać, pielęgnować, etc. - czyli tego co niezbędne a i więcej.... Oferta szkoły jest bardzo szeroka i ten kto chce się przygotować to na pewno to zrobi. Osobiście czuję, że jestem dużo pewniejsza siebie.

Szkoły rodzenia

6.0
Paweł
Termin usługi: luty 2018

Zawsze kobiety a teraz coś od faceta . Bardzo fajne zajęcia, myślałem, że pośpię ale nie. Wciągnąłem się w temat (ciągle trzeba się wypowiadać , żądają aktywności ), zatem oddychałem, kąpałem, przewijałem, słuchałem, mądrzyłem się i nawet mi się to podobało. Było czego posłuchać, nie nudno. Polecam. Żonka chodziła na ćwiczki i też była zadowolona

Szkoły rodzenia

6.0