Biuro Audytu i Rachunkowości PROMAR Sp. z o.o

znajduje się w Republik

Biuro Audytu i Rachunkowości PROMAR

Wybierz numer

603-123-205
a...@promar-bep.pl pokaż
Działalność on-line 
 

O nas

Najważniejszym celem Biura Audytu i Rachunkowości Promar Sp. z o.o. jest dążenie do uzyskania pełnej satysfakcji Klienta, jego zaufania oraz opinii wiarygodnego partnera.
Realizując nasze usługi dokładamy wszelkich starań aby były wykonane rzetelnie i profesjonalnie. Naszym celem jest utrzymywanie wysokiej jakości oferowanych usług z zakresu:
- usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
- usługowego prowadzenia podatkowej książki przychodów i rozchodów,
- badań sprawozdań finansowych,
- ekspertyz ekonomiczno - finansowych,
- doradztwa,
- audytów wewnętrznych, zewnętrznych.
Wysoką jakość i wiarygodność oferowanych usług wspiera i potwierdza wdrożony od 2006 r. System Zarządzania Jakością PN - EN ISO 9001:2009. Nasze Biuro jest corocznie nadzorowane i recertyfikowane przez Polski Rejestr Statków S.A.

Zatrudniamy biegłych rewidentów, księgowych , kadrowych, aplikantów- o najwyższych kwalifikacjach , którzy pomogą Państwu rozwiązać wszystkie problemy i rozwieją wszystkie wątpliwości w dziedzinie ekonomii, rachunkowości i finansów.
Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, a także odpowiedni potencjał organizacyjny pozwalający na należyte wykonanie usług. Nasi fachowcy zapewniają kompleksową obsługę, profesjonalizm, terminową i rzetelną realizację powierzonych nam zleceń.