PS Granit

PS Granit

Wybierz numer

607-670-797 790-702-402
i...@ps-granit.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/15 - PS Granit Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/15 - PS Granit Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/15 - PS Granit Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/15 - PS Granit Gdynia +12 1
 

Artykuły o nas

O nas

GRANIT / MARMUR / KONGLOMERAT KWARCOWY. Sprzedaż HURTOWA I DETALICZNA: płytki granitowe oraz wyroby gotowe (blaty kuchenne, schody, parapety, kominki) wraz z dostawą i montażem. Kamienie są dostępne na miejscu "od ręki" . Zapraszamy.
Indie, Brazylia, Chiny, Italia, Hiszpania ... ze wszystkich zakątków Świata sprowadzamy do Gdyni kamienie najwyższej jakości. Poczuj piękno natury w Twojej kuchni, łazience, salonie czy ogrodzie. Kamień jest trwały, bogaty we wzory i kolory które nie przemijają z czasem, zawsze modny i dostojny. Przyjedź do nas i przekonaj się, a na miejscu otworzymy przed Tobą świat natury i barw ukryty daleko w skałach orientu i tropiku.

Oceny (2)

Monika
Termin usługi: marzec 2017

Moje blaty i schody wyglądają cudownie. Jestem bardzo zadowolona. Na montaże trzeba było trochę poczekać ale było warto. Polecam.

Kamieniarstwo

5.7
Arek
Termin usługi: grudzień 2016

Firma ma naprawdę bogaty wybór kamieni, których nie znalazłem u nikogo innego. Montaż blatu szybciej niż wyznaczony termin. Panowie montażyści znają się na rzeczy, mimo że blat był spory, nie powstała nawet 1 ryska na ścianie :) Wszystko równiutko spasowane i zamontowane. Bardzo polecam blaty.

Kamieniarstwo

5.7