Najlepsze szkolenia psów Gdynia

Oceny (24)

Natalia
Termin usługi: kwiecień 2024 

Bardzo doceniam zajęcia dla psów u Olgi, bo to bardzo doświadczona i profesjonalna osoba. Kontynuujemy szkolenie już z drugim psem i wiemy, że wybraliśmy dobrze. Musimy dojeżdżać z Żukowa, ale nie znam lepszej osoby do szkolenia psa, a przede wszystkim do pracy z przewodnikiem

Szkolenia psów

6.0
Anna
Termin usługi: kwiecień 2024 

Już drugi nasz pies uczęszcza do Szkoły Psiok i jesteśmy zdecydowanie zachwyceni naszym doświadczeniem! Instruktorka Olga jest niesamowicie kompetentna i zaangażowana w pomoc nam w rozwoju umiejętności naszego psa. Widzimy ogromne postępy w jego zachowaniu i posłuszeństwie po każdej lekcji. Jedną z rzeczy, które uwielbiamy w tej szkole, jest jej podejście oparte na pozytywnym wzmocnieniu. Zawsze skupia się na nagradzaniu pozytywnych zachowań, co sprawia, że nauka jest dla psa przyjemnością. Nasz pies nie tylko doskonale się bawi na zajęciach, ale także przenosi nowo nabyte umiejętności do codziennego życia. Polecam Szkołę Psiok każdemu, kto szuka wysokiej jakości szkolenia dla swojego psa. Nasze doświadczenie jest bardzo dobre, a efekty widoczne są na każdym kroku. Dziękujemy za wspaniałe szkolenie i pracę z naszym pupilem!

Szkolenia psów

6.0
Weronika
Termin usługi: kwiecień 2024 

Najlepsza szkoła!! Do Psioka poszliśmy z ciekawości z planem, żeby pójść na kilka zajeść i zobaczyć jak to jest. A za chwilę mija nam 2 lata treningów i garść medali z zawodów Olga razem z innymi trenerkami ma niesamowitą empatię i tak pozytywną energię, że na kolejne zajęcia cieszymy się tak samo jak nasz pies . Trenerki nie dość, że mają ogromną wiedzę to jeszcze są bardzo kreatywne i cały czas zaskakują nas nowymi pomysłami i różnymi dodatkowymi wydarzeniami w szkole.

Szkolenia psów

6.0
Iza
Termin usługi: kwiecień 2024 

Gorąco polecam Szkołę Psiok, z którą przygodę zaczęliśmy w marcu 2021 i trwa ona do dziś. Aktualnie bierzemy udział w zajęciach Nosework, a niedługo zaczynamy Rally-O. Na początku było Psie przedszkole, na które zapisałam pieska z pewnymi obawami po niezbyt udanym spotkaniu w innej szkole. Zajęcia z Olgą okazały się być b. ciekawe dzięki dużemu doświadczeniu prowadzącej, a pieski poznają otoczenie wyłącznie poprzez pozytywną motywację! Potem była Psia podstawówka następnie zajęcia z Przywoływanie 100%. Oczywiście trzeba również dużo pracować poza zajęciami aby były efekty. Wskazówki jakie daje Olga na kursach pozwalają opanować każdy temat Dziękujemy za super atmosferę, kreatywność zajęć i cenne wskazówki.

Szkolenia psów

6.0
Daria
Termin usługi: kwiecień 2024 

w psioku rozpoczęłam swoją przygodę z noseworkiem. Zajęcia są urozmaicone, prowadzone w różnych miejscach. Cały czas się rozwijamy a przede wszystkim dobrze bawimy. polecam!

Szkolenia psów

6.0
Natalia
Termin usługi: kwiecień 2024 

Polecam, świetne podejście do piesków - mój pies uwielbia dziewczyny z Psioka (i chyba z wzajemnością ;)). Byliśmy na kilku różnych kursach, regularnie chodzimy na zajęcia nosework. Najcenniejsze jest, że trening dotyczy również właściciela co bardzo ułatwia pracę z psem po zajęciach.

Szkolenia psów

6.0
Ilona
Termin usługi: kwiecień 2024 

Polecam! W szkole Psiok robiliśmy kurs noseworku ale dodatkowe informacje jakie dostaliśmy, wykraczające poza obszar noseworku, były bezcenne. Takie indywidualne podejście do każdego psiaka. Trafne spostrzeżenia na wagę złota.

Szkolenia psów

6.0
Monika
Termin usługi: maj 2022 

Do psioka trafiliśmy pierwszy raz w październiku z niesfornym łobuzem. Zaczęliśmy od nosework i to miał być koniec. Małe grupy i indywidualne podejście. Okazało się, że w psioku będą zajęcia z ,, Przywołania na 100%,, zabrzmiało ciekawie. Pomyśleliśmy, że może nasz wulkan energii w końcu będzie posłuszny. Już po trzecich zajęciach pies biegał beż smyczy i był przywoływany. SZOK!!!!!! Obecnie chodzimy na Podstawówkę i Rally-O. Jesteśmy na zajęciach średnio 3x w tyg i robimy to z przyjemnością gdyż Olga, Malwina i Karolina to świetne trenerki a nasz pies za każdym razem biegnie na zajęcia z radością a na hasło PSIOK szczęka z ekscytacji. Prawda jest taka, że nie ma nic za darmo i trzeba ćwiczyć poza zajęciami. Większość pracy którą trzeba zrobić zależy od właściciela. Natomiast wiedza jaka dostaje się w szkole jest nie do opisana. Każda komenda lub sztuczka jest wplatana w życie codzienne tak aby ułatwić sobie i psu życie w dużym mieście. A co najważniejsze, to to, że Olga na każdych zajęciach pozwala Nam zrozumieć co w danym momencie może czuć lub myśleć Nasz pies. Dziękuję Wam za kazda godzinę nowej wiedzy a Nasza sunia za kazda godzinę zabawy w psioku.

Szkolenia psów

6.0
Malwina
Termin usługi: marzec 2022 

Gdy pojawił się u nas szczeniak, byliśmy na zajęciach psiego przedszkola w dwóch innych szkołach w Trójmieście. Dopiero na zajęciach u Olgi w Psioku znaleźliśmy, to czego szukaliśmy. Na zajęciach była przestrzeń na zabawę, socjalizację i naukę. Te zajęcia sprawiły, że uczęszczamy na zajęcia do Psioka regularnie od roku. Kolejnym krokiem była Psia podstawówka, gdzie zarówno my, jak i nasz pies bawiliśmy się świetnie. Aktualnie chodzimy na zajęcia Rally-O oraz Nosework. Nasz pies tak uwielbia te szkolenia, że wyciągnięcie jej z placu szkoleniowego po zakończonym treningu to nie lada wyzwanie. Zajęcia w Psioku uczą nie tylko posłuszeństwa u psa, które jest bardzo przydatne w codziennym życiu. Podczas zajęć uczę się także obserwować mojego psa, odczytywać i rozumieć jego emocje. Dzięki pomocy Olgi nawiązaliśmy więź z naszym psem i zyskaliśmy idealnego psiego kompana. Polecam każdemu i na pewno zostaniemy tam na dłużej.

Szkolenia psów

6.0
MM
Termin usługi: czerwiec 2021 

Skonczylismy przedszkole i podstawowke. W przedszkolu bylo duzo zabawy z innymi psami co uwazam na plus bo pieski mogly sie nauczyc jak sie bawic i zachowywac wobec innych zwierzat. Na osiedlu czasem ciezko znalezc pieska w podobnym wieku i wadze. Do tego szczeniaki uczyly sie roznych powierzchni, tuneli czy dzwiekow + kilka podstawowych komend. W podstawowce wiecej czasu bylo juz poswiecane nauce i wychowaniu psa. Wiele komend ktore przydadza sie w codziennym zyciu jak i kilka sztuczek ktore zrobia show ;) Pani Olga z ogromna wiedza i cierpliwoscia do wszystkich uczesnikow. Pomaga i wychwytuje ludzkie jak i psie bledy. Polecam!

Szkolenia psów

6.0
Ania
Termin usługi: maj 2021 

Nasza przygoda z psiokiem zaczęła się od zajęć w Psiej Podstawówce. Praca przyniosła efekty co zachęciło nas do kolejnych, szkoleń takich jak Rally-O i Nosework a także liznęliśmy tropienie. Zajęcia prowadzone były z pasją i sercem dla psioków :) oraz ich opiekunów. Dzięki wiedzy jaką posiada Pani Olga pomogła skutecznie rozwiązać psie problemy/ choć najczęściej były to problemy opiekuna jak zauważyłam ): /. Zawsze mogliśmy liczyć na Jej pomoc. Przez samą obserwację tego jak pracuje, można się bardzo dużo nauczyć. Na zajęciach uczyliśmy się nowych rzeczy, utrwalaliśmy wiedzę z poprzednich zajęć oraz otrzymywaliśmy wskazówki jak można nauczyć swojego psioka:) porządnych zachowań, komend przez pozytywne wzmacnianie i zabawę. Atmosfera była swobodna, bez napięć. Bardzo cenimy sobie podejście i zaangażowanie Pani Olgi jej cenne wskazówki i uwagi a jeśli trzeba jest zawsze otwarta na dodatkowe konsultacje i pytania. Super! Polecamy! Ania i Torek :)

Szkolenia psów

5.8
Zuzanna
Termin usługi: maj 2021 

Wspaniała szkoła. Olga to świetna specjalistka o wielkim sercu i z profesjonalnym podejściem. W Psioku można liczyć na indywidualne traktowanie. Bardzo duży wybór zajęć.

Szkolenia psów

6.0
Klaudia
Termin usługi: kwiecień 2021 

Przygoda ze szkołą PSIOK rozpoczęła się w 2020r. gdy zaadoptowaliśmy wycofanego, trochę przerażonego życiem szczeniaka. Zaczęliśmy od przedszkola w wakacje - wspaniała socjalizacja, poznawanie różnych struktur i dźwięków oraz kontrolowana zabawa z innymi szczeniakami. Z zajęć wyszliśmy z pewnym siebie podrostkiem. Następnie jesienią zapisaliśmy się na kurs psiej podstawówki, gdzie uczyliśmy się nie tylko komend, ale przede wszystkim zrozumienia. pani Olga ma ogromną wiedzę, którą przekazuje w przyjazny i zrozumiały sposób. Po podstawówce rozpoczęliśmy przygodę z noseworkiem, a w kwietniu 2021 rozpoczęliśmy psie gimnazjum. Pani Oldze zawdzięczam swój rozwój oraz rozwój mojej relacji z psem. Warto pamiętać, że podczas zajęć dostajemy wskazówki, którymi mamy kierować się w życiu codziennym. Pani Olga to cudowny trener, który nam te wskazówki przekazuje. Jest drogowskazem do szczęśliwej relacji z psem. Dziękujemy i polecamy każdemu.

Szkolenia psów

6.0
Monika W.
Termin usługi: maj 2021 

Naszą przygodę z Psiokiem rozpoczelismy od psiego przedszkola w 2020r. Chcieliśmy pracować z naszym szczeniaczkiem od samego początku i w miarę naszego wspólnego rozwoju szukaliśmy dalszych zajęć. Ponieważ miałam już jakieś doświadczenie z poprzednim psem, wiedziałam jak ważna jest socjalizacja, komunikacja i że nie ma czasu do stracenia. W przedszkolu szczeniak super sie bawił, a ja miałam pewność, że jest bezpieczny i zrozumiałam, że świat idzie do przodu i moja wiedza sprzed 15 lat jest troszkę przestarzała. Zajęcia ciekawe, Pani Olga ciepła i miła z sercem na dłoni, każdemu psu i przewodnikowi poświeca czas. Po przedszkolu była podstawówka, rally-o i nosework. Z czystym sercem polecamy tą szkołę, ale nie myślcie jednak, że żeby miec wychowanego psa wystarczy sie zapisać na zajęcia. To od Waszego zaangażowania zależą Wasze sukcesy. Praca z psem to proces, są wzloty i upadki. Nasz proces nadal trwa .... Pani Olgo dziekujemy

Szkolenia psów

6.0
Jadzia
Termin usługi: listopad 2020 

Pies ukończył psie przedszkole w 2020 roku, do dziś żałujemy że zdecydowaliśmy się na tą szkołę. Było więcej gadania niż praktyki, pies niczego nowego się nie nauczył. Szkoda że na innych zajęciach prowadząca pokazywała jak przebywać z psem w spokoju np. w kawiarni. U nas była głównie zabawa na placu i komendy takie jak siad, łapa, równaj. Prowadząca ma ogromną wiedzę, jednak sposób jej przekazania jest słaby. Gdy nie miałam z kim zrobić ćwiczenia które wymagało 2 osób, wolała rozmawiać z innymi uczestnikami niż mi pomóc. Niektórzy właściciele byli lepiej traktowani- dostali chociażby dyplom w teczce, nasz niestety bez zabezpieczenia się pogniótł, ale nie szkodzi gdyż pies więcej nauczył się z nami i youtube. Szkoda pieniędzy.

Szkolenia psów

2.8
Pani Sandy
Termin usługi: październik 2020 

Korzystalismy z psiego przedszkola i psiej podstawowki w Psioku. Nasz piesek ma juz teraz 8 lat i nadal prawie codziennie korzystamy z wiedzy i umiejetnosci jakie zdobylismy u pani Olgi. Miejsce szkolenia jest tez super,piekne widoki i blisko las. Polecam!

Szkolenia psów

6.0
Marta
Termin usługi: grudzień 2020 

Pełne zaangażowanie prowądzacej.Pani Olga posiada ogromną wiedzę i serce do piesków.Dużo przydatnych porad z zakresu współpracy z pieskiem, ułatwiających życie pieskowi i właścicielowi.

Szkolenia psów

5.8
Joanna narewska
Termin usługi: październik 2020 

Świetne podejście Pani Olgi. Bardzo obrazujące uwagi, które powodują ze chce się zmienić swoje nawyki względem psa. Korzystałam z przedszkola oraz w kolejnym etapie Gorąco polecam

Szkolenia psów

5.0
Julka, Agnieszka, Wiesiek i Whiskey
Termin usługi: czerwiec 2020 

Cała rodzina po szkoleniu podstawowym - to najlepsza decyzja, jaką można było podjąć po pojawieniu się psa w naszym domu. Zajęcia super, Pani Olga uświadamiała nas, korygowała a przede wszystkim pomagała zrozumieć psi język. Pasją i miłością do psów zaraża każdego dwunożnego uczestnika kursu. Nasza sunia na początku kursu była bardzo wycofana i strachliwa, ale na koniec kursu sama już podchodziła do większych od niej piesków i witała się z nimi. Polecamy zajęcia u Pani Olgi - my i nasz pies uzależniliśmy się od nich :). Idziemy na następne... :)

Szkolenia psów

6.0
Iwona
Termin usługi: czerwiec 2020 

Świetne zajęcia! Prowadzone z pasją i wielkim sercem dla piesków ( i nie mniejszym dla ich opiekunów :) ). Skończyliśmy psią podstawówkę i na pewno nie będzie to nasze ostatnie szkolenie. Na każdych zajęciach uczyliśmy się czegoś nowego, ale również był czas na powtórki ostatnich lekcji. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc przemiłej Pani Olgi jak mówić do psioka, aby nas zrozumiał. Super! Polecamy! Iwona i Elton

Szkolenia psów

6.0